Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол
Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ няколко минути след инцидента? Това питат читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“, които видели Ловеца на бежанци покачен връху тежкотоварния камион да снима видео.
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол.
Шофьорът на тира е направил маневра, която не е успял да овладее и го е обърнал в канавката.
В момента са затворени две ленти на аутобана заради инцидента и се е образувало огромно задръстване. На място има екип на пожарната и линейка.
Ето как Динко от Ямбол снима видео, качен върху кабината на обърнатия камион. Кой го информира за подобни инциденти и го допуска на мястото на ПТП да се държи по този начин, пита нашият читател.
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана

Как си представяте да изнася коли за Ирак и скрап за Турция ако нема ЧAДЪР от службите и Полицията
Информация малко преди да пишеш...
Работи момчето....
Има пътна помощ.....
Дърпа катастрофирали смотаняци като теб.
Сега обаче си бъркаше в пъпа
Призовавам пътна полиция да каже кой го е информирал за да дойде толкова бързо ?
Призовавам пътна полиция да каже нарушена ли е обстановката от този мъж с мутренско поведение ?
Ръководството на КАТ да обясни кой разрешава това да се случва на местопроизшествието.
Има ли връзка между МВР КАТ и този Динко ?
И до 4 Legal- Явно и до сега малоумници като теб пишат законите в транспорта. Той сегашният си закупи място с няколко дарения,,,,,,, към ПП
Писна ми от тези малоумници по магистралата.
Да, научило се е да шофира, като това е висшата му проява на умения, но, никаква мисъл в повече не вкарва.
Излиза без мигач в лявата лента, сече път, изпреварва с 90 км/ч, прави километрични задръствания и т.н.
Айде, да ги набутват по второкласните пътища-там където им е мястото.
Динко има репатраци и се занимава с тази неща да вади обърнати закъсали и тем подобни камиони