Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол
Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ няколко минути след инцидента? Това питат читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“, които видели Ловеца на бежанци покачен връху тежкотоварния камион да снима видео.
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол.
Шофьорът на тира е направил маневра, която не е успял да овладее и го е обърнал в канавката.
В момента са затворени две ленти на аутобана заради инцидента и се е образувало огромно задръстване. На място има екип на пожарната и линейка.
Ето как Динко от Ямбол снима видео, качен върху кабината на обърнатия камион. Кой го информира за подобни инциденти и го допуска на мястото на ПТП да се държи по този начин, пита нашият читател.
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста

Как си представяте да изнася коли за Ирак и скрап за Турция ако нема ЧAДЪР от службите и Полицията
Информация малко преди да пишеш...
Работи момчето....
Има пътна помощ.....
Дърпа катастрофирали смотаняци като теб.
Сега обаче си бъркаше в пъпа
Призовавам пътна полиция да каже кой го е информирал за да дойде толкова бързо ?
Призовавам пътна полиция да каже нарушена ли е обстановката от този мъж с мутренско поведение ?
Ръководството на КАТ да обясни кой разрешава това да се случва на местопроизшествието.
Има ли връзка между МВР КАТ и този Динко ?
И до 4 Legal- Явно и до сега малоумници като теб пишат законите в транспорта. Той сегашният си закупи място с няколко дарения,,,,,,, към ПП
Писна ми от тези малоумници по магистралата.
Да, научило се е да шофира, като това е висшата му проява на умения, но, никаква мисъл в повече не вкарва.
Излиза без мигач в лявата лента, сече път, изпреварва с 90 км/ч, прави километрични задръствания и т.н.
Айде, да ги набутват по второкласните пътища-там където им е мястото.
Динко има репатраци и се занимава с тази неща да вади обърнати закъсали и тем подобни камиони