Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол
Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ няколко минути след инцидента? Това питат читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“, които видели Ловеца на бежанци покачен връху тежкотоварния камион да снима видео.
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол.
Шофьорът на тира е направил маневра, която не е успял да овладее и го е обърнал в канавката.
В момента са затворени две ленти на аутобана заради инцидента и се е образувало огромно задръстване. На място има екип на пожарната и линейка.
Ето как Динко от Ямбол снима видео, качен върху кабината на обърнатия камион. Кой го информира за подобни инциденти и го допуска на мястото на ПТП да се държи по този начин, пита нашият читател.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Как си представяте да изнася коли за Ирак и скрап за Турция ако нема ЧAДЪР от службите и Полицията
Информация малко преди да пишеш...
Работи момчето....
Има пътна помощ.....
Дърпа катастрофирали смотаняци като теб.
Сега обаче си бъркаше в пъпа
Призовавам пътна полиция да каже кой го е информирал за да дойде толкова бързо ?
Призовавам пътна полиция да каже нарушена ли е обстановката от този мъж с мутренско поведение ?
Ръководството на КАТ да обясни кой разрешава това да се случва на местопроизшествието.
Има ли връзка между МВР КАТ и този Динко ?
И до 4 Legal- Явно и до сега малоумници като теб пишат законите в транспорта. Той сегашният си закупи място с няколко дарения,,,,,,, към ПП
Писна ми от тези малоумници по магистралата.
Да, научило се е да шофира, като това е висшата му проява на умения, но, никаква мисъл в повече не вкарва.
Излиза без мигач в лявата лента, сече път, изпреварва с 90 км/ч, прави километрични задръствания и т.н.
Айде, да ги набутват по второкласните пътища-там където им е мястото.
Динко има репатраци и се занимава с тази неща да вади обърнати закъсали и тем подобни камиони