Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол
Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ няколко минути след инцидента? Това питат читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“, които видели Ловеца на бежанци покачен връху тежкотоварния камион да снима видео.
Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол.
Шофьорът на тира е направил маневра, която не е успял да овладее и го е обърнал в канавката.
В момента са затворени две ленти на аутобана заради инцидента и се е образувало огромно задръстване. На място има екип на пожарната и линейка.
Ето как Динко от Ямбол снима видео, качен върху кабината на обърнатия камион. Кой го информира за подобни инциденти и го допуска на мястото на ПТП да се държи по този начин, пита нашият читател.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Как си представяте да изнася коли за Ирак и скрап за Турция ако нема ЧAДЪР от службите и Полицията
Информация малко преди да пишеш...
Работи момчето....
Има пътна помощ.....
Дърпа катастрофирали смотаняци като теб.
Сега обаче си бъркаше в пъпа
Призовавам пътна полиция да каже кой го е информирал за да дойде толкова бързо ?
Призовавам пътна полиция да каже нарушена ли е обстановката от този мъж с мутренско поведение ?
Ръководството на КАТ да обясни кой разрешава това да се случва на местопроизшествието.
Има ли връзка между МВР КАТ и този Динко ?
И до 4 Legal- Явно и до сега малоумници като теб пишат законите в транспорта. Той сегашният си закупи място с няколко дарения,,,,,,, към ПП
Писна ми от тези малоумници по магистралата.
Да, научило се е да шофира, като това е висшата му проява на умения, но, никаква мисъл в повече не вкарва.
Излиза без мигач в лявата лента, сече път, изпреварва с 90 км/ч, прави километрични задръствания и т.н.
Айде, да ги набутват по второкласните пътища-там където им е мястото.
Динко има репатраци и се занимава с тази неща да вади обърнати закъсали и тем подобни камиони