×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)


Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ (ВИДЕО)
15-20 минути след инцидента Ловецът на бежанци е върху кабината на камиона
11 Юли 2022, Понеделник, 15:03 ч.
Автор: Флагман.БГ

Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол

Какво прави Динко от Ямбол върху този катастрофирал тир на АМ „Тракия“ няколко минути след инцидента? Това питат читатели в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“, които видели Ловеца на бежанци покачен връху тежкотоварния камион да снима видео.

Катастрофата е станала преди около 15-20 минути на 266 км на АМ „Тракия“ в посока Бургас в участъка между Сливен и Ямбол.

Шофьорът на тира е направил маневра, която не е успял да овладее и го е обърнал в канавката.

 В момента са затворени две ленти на аутобана заради инцидента и се е образувало огромно задръстване. На място има екип на пожарната и линейка.

Ето как Динко от Ямбол снима видео, качен върху кабината на обърнатия камион. Кой го информира за подобни инциденти и го допуска на мястото на ПТП да се държи по този начин, пита нашият читател.


В категории: Ямбол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Сериозен успех за отбора на "Бургас" Сериозен успех за отбора на "Бургас" 03/05/2026, Неделя 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия я чака важен разговор до дни Тази зодия я чака важен разговор до дни 03/05/2026, Неделя 17:10 0
Тервел ИЛИЕВ Сензационен обрат с Гришо? Сензационен обрат с Гришо? 03/05/2026, Неделя 16:40 0
Тервел ИЛИЕВ Чудна баница със сирене: тайната й Чудна баница със сирене: тайната й 03/05/2026, Неделя 15:40 0
Тервел ИЛИЕВ Почина Петър Димов Почина Петър Димов 03/05/2026, Неделя 15:10 0
25
Коментара по темата
25.
Ади ва ААА
15.07.2022 06:04:37
0
2
Чопли семки вааа ААА
24.
Ямбол
12.07.2022 21:21:25
2
6
Някой да го попита,колко състезания има спечелени по борба? 0 !
23.
Петран
12.07.2022 19:26:07
2
3
Най вероятно е пътувал в същата посока и по същото време
22.
Прокопи
12.07.2022 15:17:26
0
3
Ко да прай Динку?! Чекне са на тира тос чуек!
21.
*********
12.07.2022 14:58:46
2
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20.
Васил
11.07.2022 20:19:47
4
21
Селски Палячо
19.
Флегма
11.07.2022 19:27:42
3
8
Само Жълтото!
18.
Беден чилавек
11.07.2022 18:57:35
4
25
Не са наяде този ямболски селянин, после ходи да мутрее по заведенията бахти кауша
17.
Седнал е върху
11.07.2022 18:55:26
2
22
Антената на Тира и си чеше простатата
16.
Ученик с айфон 14
11.07.2022 18:46:48
4
24
Динко е УХО в ДАНС
Как си представяте да изнася коли за Ирак и скрап за Турция ако нема ЧAДЪР от службите и Полицията
15.
Яката работа
11.07.2022 18:42:03
2
12
Прай ПAPИ кво мой да прай
14.
СБА
11.07.2022 18:36:55
0
32
Че май само Флагман и децата под 3 години останаха да не знаят, че бизнеса на тоя образ е Пътна помощ и то специално за тежка техника. Така че вероятно има какво да прави на такъв инцидент. По-интересен въпрос е, защо не е със съответното предпазно облекло за целта.
13.
Ко да прай Джинку
11.07.2022 18:34:02
3
21
Бий си чeкии отгоре на преминаващите коли по магистралата коли и мята върху тях юнашко мляко
12.
До Legal
11.07.2022 18:31:34
8
3
Що не се шибаш
11.
Корумпираните ченгета
11.07.2022 17:09:05
4
20
Плаща на пътна полиция за сигнали за тирове
10.
69
11.07.2022 17:01:40
20
20
Тъпанар....
Информация малко преди да пишеш...
Работи момчето....
Има пътна помощ.....
Дърпа катастрофирали смотаняци като теб.
9.
5555
11.07.2022 16:40:53
4
37
Динко си плаща на полицията да викат първо него.
8.
Шофер
11.07.2022 16:40:42
4
15
16:30 часа е Динко още се кекне на камиона !
Сега обаче си бъркаше в пъпа
7.
7532
11.07.2022 16:36:29
9
29
Този Динко, няма право да нарушава местопроизшествието докато не приключат с огледа от полицията.
Призовавам пътна полиция да каже кой го е информирал за да дойде толкова бързо ?
Призовавам пътна полиция да каже нарушена ли е обстановката от този мъж с мутренско поведение ?
Ръководството на КАТ да обясни кой разрешава това да се случва на местопроизшествието.
Има ли връзка между МВР КАТ и този Динко ?
6.
Коко
11.07.2022 15:42:29
14
30
Нормално. Има фирма с договор към АПИ. Снима за застрахователите и така,
И до 4 Legal- Явно и до сега малоумници като теб пишат законите в транспорта. Той сегашният си закупи място с няколко дарения,,,,,,, към ПП
5.
когато
11.07.2022 15:31:23
8
31
Динко е на мястото минути след катастрофата,въпросът как е научил си е напълно логичен.И той не "вади" обърнатия камион,а снима.И не се вижда репатрак,само линейка и полицейска кола.Това го виждат "неуките хора".
4.
Legal
11.07.2022 15:30:06
20
26
Айде пак ТИР!!!
Писна ми от тези малоумници по магистралата.
Да, научило се е да шофира, като това е висшата му проява на умения, но, никаква мисъл в повече не вкарва.
Излиза без мигач в лявата лента, сече път, изпреварва с 90 км/ч, прави километрични задръствания и т.н.
Айде, да ги набутват по второкласните пътища-там където им е мястото.
3.
Ха ха
11.07.2022 15:26:15
10
24
Нарушава обстановката ...с разрешение на униформеният състав....
2.
Ало Вараца?
11.07.2022 15:25:35
4
30
Прави клип най-вероятно за личен архив ако нещо застрахователите му се правят на тегави.
1.
Читател
11.07.2022 15:14:09
15
60
За неуките хора
Динко има репатраци и се занимава с тази неща да вади обърнати закъсали и тем подобни камиони
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Родители от жк „Лазур“ с призив към Община Бургас: Спасете парка пред „Краставицата“ Родители от жк „Лазур“ с призив към Община Бургас: Спасете парка пред „Краставицата“ Счупени пейки и амортизирани площадки посрещат десетки деца всяко лято Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Кола блокира пътното платно до бл. 48, друга е в зона на забранителен знак В28 Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно По обходния маршрут има и свличане в село Стойките Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори