×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлия „хвана цаката” на Синята зона, паркира на място, отредено за контейнери


Бургазлия „хвана цаката” на Синята зона, паркира на място, отредено за контейнери
В близост до бус лентата на бул. „Демокрация” пред блок „Народен юмрук”, този автомобил е спрян по интересен и безплатен начин, съобщават наши читатели
07 Юли 2022, Четвъртък, 17:29 ч.
Автор: Флагман.БГ

Мястото не е обозначено със знак за частен паркинг, но изглежда точно като такова

Бургаски шофьор успя да измисли как да измами Синята зона на бул. „Демокрация”. Иновативният метод се нарича „Паркиране върху място, отредено за контейнери” и вече е направил впечатление на всички, живущи в блока, познат като „Народен юмрук”, които от завист, че не са се сетили по-рано, са подали сигнал до Флагман.

Извън всякаква шега обаче паркирането на точно това място реално представлява опасност за движението в участъка. Изграденият за контейнери за отпадък “джоб” в тротоара се намира в непосредствена близост до бус лентата. Спирането на автомобил там създава реални предпоставки за инциденти, а още повече – представлява прецедент за останалите живущи в района, които плащат годишната такса за Синя зона.

Т.нар. „паркомясто”, на който автомобилът от снимките е спрян, не е обозначено по никакъв начин като такова. В близост до него се намира стоянка за таксиметров превоз, а от другата му страна – локалната лента за автобуси и велоалея.

Изпращайте вашите сигнали за нередности на нашата електронна поща [email protected] или в рубриката „Вашият сигнал Връзка с Флагман

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
32
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
32
Коментара по темата
32.
292
10.07.2022 16:07:01
1
1
Паркиралият по този начин не е направил нито едно нарушение. Това, че някакви малоумници разказаха играта на широкия булевард и измислиха простотии като този джоб за контейнери, който е по-тесен от тях и не може да бъде ползван по предназначение, е друг въпрос. Бус лентата нито е подходящо указана, нито е обезопасена за достъп на пешеходци. Прилича на пешеходна алея и постоянно има хора, които не познават града, тръгват по нея. Което предвид заетия от велоалея асфалтов тротоар е съвсем резонно. Да не говорим да идиотията, при която като паркира някой по посока на движението, отваряйки лява врата на колата, тя е в лентата за движение. Цяло чудо е,че в този район още няма загинали хора.
31.
Бекъм
10.07.2022 10:39:54
1
2
То това на демокрация който го измисли си е за чист разстрел.
Да иде кмета с три деца и с количка да пробва да паркира там ....повече няма ко да говоря.
30.
Xaxaxaxa
10.07.2022 09:56:59
0
1
Има място и за един смарт
29.
RB-94
09.07.2022 20:39:30
0
2
Ако тва е обозначено място за общ контейнер,ще го отнесе кат дойде оня с камиона. Прецакването в случая е,че е сякъл бус-лентата за да се навре там.
28.
ТОЯ
09.07.2022 07:40:07
5
11
не е никакъв бургазлия ,ами див балкански субект,цървул вмирисан....
Що не се пробва да паркира така,в някоя държава малко по на запад от бегето......а
И е затова сме на този хал,от е такива мишоци като него и тия дето одобряват,радват се и дават акъл,как можело да стане по-добре,без да плаща......??????
Ама като излезете в чужбина,се ослушвате като мишки в трици (щото сте такива) и спазвате законите и правилата,със запетайките ,зер ша ва гази мечка,ако нещо сбъркате......нещастници......
27.
Тарикат на зелена зона.
09.07.2022 07:16:45
3
4
Аз плащам на льохманите които слагат скоби 50 лева на ръка и не ме пипат цял сезон.
26.
Бургазлията до шушляк 9
08.07.2022 23:26:59
0
5
Нямаш проблем,
ще ти дам данните на автомобила.
25.
И на друга схема ще ви отворя.
08.07.2022 10:19:34
1
12
Спираш си колата пред вас или пред магазин, ако имаш такъв, вдигаш багажника и цял ден колата ти стои без да плащаш. Изпробвано, работи.
24.
ЕИМ
08.07.2022 09:51:00
1
6
Не е обозначено като място за паркиране, но не е обозначено и като НЕ такова.
23.
Марин
08.07.2022 05:59:47
1
2
гореспоменатия
22.
Марин
08.07.2022 05:58:05
0
5
Интересна тема на разговор на фона на реалността. В случай, че това са Ви наболелите теми, говори за липса на всякаква връзка с ореспоменатия фон.
21.
Божо 44
08.07.2022 03:36:09
2
17
Що за доноснически сайт, да искате да получавате доноси от гражданите? В същото време ги обиждате на доносници!
20.
кореняк
07.07.2022 23:35:19
4
22
аз пък мисля, че човека добре се е сетил и без това там е пълно със зони, от които няма никакъв смисъл и реално не е неправилно спрял, защото лентата е непрекъсната, следователно може да спре и е свободно. Освен това никъде не пише отдолу, че е специално за контейнер.
19.
Еха..!!!"Партизаните" ги е яд, че не са
07.07.2022 23:17:31
0
8
Този надмина и "ОНЯ" в Лазур, който паркираше държавния джин на Областна управа направо В СТАРИТЕ КАЗАНИ на т.н. паркинг на "казаните" в Лазур зад Happy-то. Тогава те още не бяха подземни. И внимателно с хвърлянето на боклук, защото "ОНЯ" от паркинга на казаните тръгна да съди съседи, за това че паднал боклук върху джипа. БОКЛУКЪТ СИ Е БОКЛУК И МИРИЗМАТА НА КАЗАН МУ Е ПОЗНАТА.
18.
До 4
07.07.2022 23:08:38
0
21
То по нататък има контейнери и в самата бус лента. Случвало ми си е да чакам камиона да вдигне казаните, за да мина с автобуса. Не знам кой глупак е измислил това, да има казани в бус лента.
17.
Бухахахахаха
07.07.2022 22:42:01
6
23
Ееее бахти зависливото племе, кво ви бърка човека!!!
16.
07.07.2022 22:06:29
5
27
И какво толкова е направил, има място паркира. Голяма завист от съседите, ами да паркират и те там. Относно опасността каква е разликата дали ще са контейнери или автомобил. Значи общината е направила място за контейнери на опасно място.
15.
55
07.07.2022 21:26:39
7
18
Аз само да ви кажа,че украинците не плащат никаква зоно. На тях временно им е позволено да спират където желаят! Товя работя и го виждам всеки ден от първо лице
14.
чичо Манчо
07.07.2022 21:16:55
2
12
Защо ми се струва, че в най-скоро време ще му ”хванат цаката” на бай Ганя?!?!
13.
Ganio
07.07.2022 21:04:17
3
16
Kolko trabva si izpadnal da snasqsh na flegman
12.
Кую
07.07.2022 21:02:32
0
5
Дърта номенклатура.
11.
"цаката"
07.07.2022 19:59:38
2
12
е да се паркират пред гаражите на хората,ни паяк идва,ни глоби ги грозят.Наглостта е си остава ненаказана.
10.
Коко
07.07.2022 19:59:03
2
15
Ми те и заптиета спират там.
9.
До 7
07.07.2022 19:52:07
7
7
Дай си данните на колата да стане и тя контейнер на бързо
8.
Бай....
07.07.2022 19:49:34
3
8
Селска, хасекийска глупост!
7.
Бургазлията
07.07.2022 19:13:14
7
24
Значи аз бе виждам автомобил. Това е контейнер за смет. Нека живущите които си плащат сини, зелени зони, балъците да си изхвърлят боклука върху тариката.
6.
1234
07.07.2022 18:52:39
0
34
Развалихте му рахата на човека. Сега само да мръдне някъде и веднага някой ще му заеме мястото.
5.
Наглия
07.07.2022 18:41:19
3
15
Ах колко хитър.......същинска кума лиса! Много тарикати се навъдиха. Ама ми се струва че ще се наиграе!
4.
Лост
07.07.2022 18:16:13
0
36
А, защо няма контейнер? Ако има по безопасно ли ще е докато го разтоварват? Даже ще пречат на автобусите да влизат в лентата.
3.
САМО ПИТАМ И ОТГОВОР НЕ ЧАКАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07.07.2022 18:04:53
3
19
ФЛАГМАН ЗАЩО СТАТИЯТА ""Енергииния министър за проблемите с газа:::Хората да са спокойни спекурират със стаховете им"""Е В ДЕВЕТА ГЛУХА А НЕ НА ЧЕЛНО МЯСТО??????????????????????????????????????????ИНАЧЕ ОНЯ ГРОБАР КАТО ПРЪДНЕ И ВИИ СЪ НА..ЧЕЛНО МЯСТО АААА?????????????????
2.
Бургас
07.07.2022 17:54:51
1
20
Да спре от другата страна на зелена зона там не проверяват, гарантирано.
1.
Цаката е:
07.07.2022 17:51:50
10
36
Човек да си сваля номерата като укрите. Няма глоба, няма лепенка. И смятам да действам така след следващата несправедлива лепенка!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори