Борис Джонсън подава оставка
Неотдавна Би Би Си съобщи, че Джонсън е решил да предприеме тази стъпка
Британският премиер Борис Джонсън ще подаде оставка, съобщи Би Би Си.
Положението на британския премиер Борис Джонсън се влошава с всяка изминала минута: След като няколко от министрите в кабинета му подадоха оставки, тази сутрин все по-често се появяваха съобщения, че самият премиер също мисли да подаде оставка. Неотдавна Би Би Си съобщи, че Джонсън е решил да предприеме тази стъпка.
Очаквайте подробности.
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Всъщност въпросните "Западни страни" и техните икономики се крепят и поддържат векове наред не от мир, демокрация или от солидни умове с икономически и научни познания, а от агресивна войнствена и колониална политика. Икономиките им се поддържат и винаги са се поддържали от разграбване, заробване и подчиняване на други народи, от източване на чужди ресурси и заличаване на цели култури.
Харесвате САЩ, Франция, Англия, окей разбирам ви, но тези държави са се изградили не благодарение на мир и демокрация, а от кръвта и смъртта на десетки милиони европейци, азиатци, индианци, африканци..., построили са техните красиви градове от тотално разграбване на чужди ресурси, черния физически труд векове наред им е изпълняван напълно безплатно от насилствена експлоатация на милиони роби. Тези държави са построени от океан от кръв и от безброй погубени животи.
Благодаря за вниманието и бъдете здрави!
tova e krainata cel na FA6T , da sazdadat haos ot koito te vinagi pe4elqt kakto 2rata svetovna voina, te izlqzoha kato nai bogatata darjava v sveta i nalojiha totalna diktatura 4rez dolara , edinstveno CCCP im pre4e6e no poslednite 30 godini ve4e ne im pre4i
Поинтересувай се поне , защо в Лондон има цяло пристанище, наречено "Канари Уорф", на което са разтоварвали заграбеното в Африка, а до него е пристанището, където са разтоварвали окраденото от Индия ...
Така са забогатели и сега не бъркат по кофите , за ваш късмет !
После почети малко история и виж дали Русия е имала колонии някога !
Ама без простотиите, че и ние сме били колония на Русия !
Пък и да сме били, то голямото богатство са извлекли от нас- скапаните ни домати и гнилите ябълки....!
Уткуга чакъх да зимам рубли. Сяка вечир кът спах и сънувъх рубли Путен и чирвения плущат.
Жалко.
Толкова кръв разля.
Добре, че е руска и украйнска кръв а не на англо-саксите.
От тук нататък със Зеленски може да се впуснат в бурлеската като шутове.
На външен вид и интелект го докарват.