Илон Мъск тайно е станал баща на близнаци
Родили са се през ноември миналата година
Илон Мъск, ръководителят на компаниите "Спейс Екс" и "Тесла", и Шивон Зилис, заемаща ръководна длъжност в стартъпа му "Нюралинк", са станали родители на близнаци през ноември миналата година, съобщават световните агенции, позовавайки се на "Бизнес инсайдър".
Изданието цитира съдебни документи, според които през април Мъск и Зилис са подали молба за промяна на името на близнаците, за да носят те фамилията на баща си и тази на майка си като средно име.
Месец по-късно съдия от Тексас е одобрил молбата им.
Според съобщения, които не се позовават на източник, Зилис е спрягана като един от хората, които Мъск може да назначи да управляват Туитър след сделката за придобиването на компанията на стойност 44 милиарда щатски долара.
Тридесет и шест годишната канадка Шивон Зилис е идентифицирана в профила й в ЛинкедИн като директор операции и специални проекти в компанията "Нюралинк", съосновател и ръководител на която е 51-годишният Мъск. Тя заема ръководни длъжности и в други негови компании.
С близнаците живите деца на Илон Мъск стават общо девет. Милиардерът има две деца от канадската певица Граймс и още пет от бившата си съпруга, писателката от Канада Джъстин Уилсън. Шестото му дете от нея умира няколко седмици след раждането си.
Второто дете на Мъск и Граймс беше родено от сурогатна майка през декември миналата година. През септември същата година се появиха публикации, според които магнатът и певицата са "полуразделени".
Фенката на Лудогорец леля Петранка се афектира много
Ще има ли нов български фурор в биатлона в Милано Кортина, утре излизат четирима наши
Нападателят на Васко Моржа във Варна е осъждан многократно
Работодателите планират увеличение на заплатите
Има данни за психопатно поведение в случая „Петрохан“
Песков с интересно изказване за Путин, Мерц и Макрон
Ангела Меркел се завръща с гръм в политиката?
Григор Димитров с интересен прякор
Премиерът Росен Желязков говори за случая "Петрохан"
Мимо-Гарсия е част от огромен скандал
Голям лукс в "Ергенът" 5, вижте колко струва стая в хотела от риалитито
Русия подготвя доставка на петрол за Куба като хуманитарна помощ
