Италиански град забрани излизането по бански
Мярката важи за мъже и жени, който не изпълнява ще бъде глобен от 25 до 500 евро
Масимо Копола, кметът на италианския курортен град Соренто в южната област Кампания, подписа указ, забраняващ публичното появяване по улиците на града по голи гърди или по бански, съобщи Il Giornale d'Italia.
Мярката важи и за жени, и за мъже. Указът е насочен насочен към предотвратяване на "злоупотреби и поведение, което се възприема от повечето хора като противоречащо на разума и благоприличието".
„Установихме, че продължаването на подобни ситуации не само създава дискомфорт за местното население и туристите, но и служи като обективен индикатор за негативното възприемане на качеството на живот в нашата община, което има съответните последици за имиджа и привлекателността на градът сред туристите“, каза Копола.
Жителите на Соренто, които откажат да се съобразят с указа, са заплашени от глоба от 25 до 500 евро. Полицаи ще следят за изпълнението на заповедта. В община Кампания вече са започнали дискусии относно правилото, въведено в Соренто.
Източник: Телеграф.
Комикът Ръсел Бранд обвинен в изнасилване и сексуално насилие по нови две дела
Българската роза влезе във висшата парфюмерия
Забраняват сандалите в Община Пловдив, без боси пръсти вече
Шеф на завод раздаде 6-цифрени бонуси на 540 служители
Германия обмисля забрана на социалните мрежи за децата
Три пъти мъж остава без книжка заради фалшиво положителен тест за наркотици
Полицаи задържаха палестинец, облечен като Дядо Коледа
2026 ще донесе повишения и доходи: 4 зодии сред фаворитите
Младите дами полудяха по него, той е от кралско семейство и е ерген
Щерката на легендарния наркодилър Паржо се забърка в нов екшън
Опашки пред банкоматите, натъпкахме ги с левове
Република Северна Македония прие проектозакон за железопътен тунел с България

Начи 3,14далите могат да си развяват....да праат паради, а хората по бански не може.
Нали все пак не е изключено да си от тяхното семе, на някой от тях,знае ли човек .
Ще трябва да изключим и овчаря!
Говорим за 1967-1968 година, направи сам сметка на колко години съм!
Рано или късно всяко общество се усеща, че носенето на символични дрехи или разголването в крайна сметка водят до педерастия и лесбийство ....!