Сигнал до Флагман.бг: Частен кей ли се строи в красив залив край Китен?
Наши читатели ни изпратиха снимки, на които се вижда, че в залива пред огромен палат се извършват дейности
Подготвя ли се строителство на частен кей в красивия залив край Китен, който се намира от северната страна на града между двете недовършени буни? Това питат наши читатели от морския град. Те изпратиха на редакционната ни поща снимки, направени днес.
Опасението на хората е, че дейностите там не са съгласувани с компетентните институции. В случая това са РДНСК и Морска администрация.
„Местни рибари са забелязали плаващ обект. На едните им приличал на платформа за добив на газ, на други - на строителна площадка. Очевидно там се изършват някакви действия, но никой не може да каже до колко те са законни. Прилича на строителна площадка, имаме опасения, че ще се изгради пристанище към палата, намиращ се на метри от брега. Тази част обаче попада в НАТУРА 2000. Явно собственикът си прави каквото си иска“, пише в сигнала до Флагман.бг.
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват

Що се отнася до платформата, прилича ми че бият пилони за кей. Човека си е направил къщура що да си не направи и кей да си паркира морското превозно средство.
ОТИДЕТЕ НА МЯСТО
КУХАРИ
Само ще драснете една статийка или ще направите някакво проучване!!!?????
Което е редно.