×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Задържаха 8 души по подозрения в шпионаж край военни обекти в Полша
  • Никола Саркози влиза в затвора
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Частен кей ли се строи в красив залив край Китен?


Сигнал до Флагман.бг: Частен кей ли се строи в красив залив край Китен?
Платформата изглежда сякаш и за добив на газ, коментират рибари
06 Юли 2022, Сряда, 22:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Наши читатели ни изпратиха снимки, на които се вижда, че в залива пред огромен палат се извършват дейности

Подготвя ли се строителство на частен кей в красивия залив край Китен, който се намира от северната страна на града между двете недовършени буни? Това питат наши читатели от морския град. Те изпратиха на редакционната ни поща снимки, направени днес.

Опасението на хората е, че дейностите там не са съгласувани с компетентните институции. В случая това са РДНСК и Морска администрация.

„Местни рибари са забелязали плаващ обект. На едните им приличал на платформа за добив на газ, на други - на строителна площадка. Очевидно там се изършват някакви действия, но никой не може да каже до колко те са законни. Прилича на строителна площадка, имаме опасения, че ще се изгради пристанище към палата, намиращ се на метри от брега. Тази част обаче попада в НАТУРА 2000. Явно собственикът си прави каквото си иска“, пише в сигнала до Флагман.бг.
 






19
Коментара
Флагман.БГ Лили Иванова вече иска 100 бона хонорар Лили Иванова вече иска 100 бона хонорар 21/10/2025, Вторник 12:30 7
19
Коментара по темата
19.
Е тва е
07.07.2022 13:03:31
1
3
Много Макак, много шибек! Похвалното е че са се научили да пишат.
Що се отнася до платформата, прилича ми че бият пилони за кей. Човека си е направил къщура що да си не направи и кей да си паркира морското превозно средство.
18.
До флагман
07.07.2022 12:46:23
0
3
Коментар 15 Не съдържа обидни неща а коментар 16 го изтрихте. Баси и двойния стандарт.
17.
градски
07.07.2022 12:35:10
1
3
По-скоро е дълбачка да изкопае коридорче за яхти. По-късно и едно кейче случайно ще се появи.
16.
*********
07.07.2022 11:05:08
3
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
Марто
07.07.2022 10:59:29
2
7
Морето прай 50 нюанса говняно, защото до преди седмица там течеше някаква тръба с говняги. Добре че ВИК си я запуши.
14.
До 11
07.07.2022 10:52:32
3
7
Ходихме на място,но няма нищо. Жалко отпадна ни сеира. 50 лв.нафта на вятъра.
13.
мислещ
07.07.2022 10:36:32
3
7
Така като гледам камънака по "плажа" едва ли някой ходи там да се пече ! Та що някой да не си направи едно място за забавления :)
12.
nh nh
07.07.2022 09:18:33
2
8
Морето прай 50 нюанса говняно, защо ли..
11.
Еколог
07.07.2022 08:46:23
3
23
Малко на КЛЮКАРКИ приличате
ОТИДЕТЕ НА МЯСТО
КУХАРИ
10.
До2
07.07.2022 08:36:16
3
16
Това не е вкопана къща !!! Това е подпорна стена !
9.
До 7
07.07.2022 08:24:29
3
13
Китен е много далече бензина е скъп .
8.
Макак Такабе
07.07.2022 08:16:30
3
21
Поредният самозабравил се цървул от гробаро-депесарската клика парадира със "спечелинете" пари по време на управлението на Мутрата и Доган. Скоро децата ни няма да имат достъп дори до мъничко парче от черноморието. Ще си заградят всичко, което са заграбили през годините.
7.
Mariachi
07.07.2022 08:09:16
3
25
Е добре де. Щом са ви подали сигнал - вие какво ще направите по въпроса ,за да уважите въпроса на читателите????????
Само ще драснете една статийка или ще направите някакво проучване!!!?????
Което е редно.
6.
Клоака
07.07.2022 04:59:16
5
37
Най долната клоака в целия свят наречена България, царството на корупция, връзкарство, наркомани, курви и боклуци!
5.
Някой
07.07.2022 02:00:10
3
13
е решил да се направи на гъЗар!
4.
БГ ландия
07.07.2022 01:18:58
3
25
Царството на наркоманите и беззаконието
3.
Лукса ма успокояа Жи Жей Шмърян
07.07.2022 00:28:52
2
23
Е...б.ах го е, ганьовски тарикати, турбо гъзари, лукс тигри и т.н. чалгафорски лафове, абе тигри, що не започнете направо да си строите вили и имения във водата е?
2.
?
06.07.2022 23:15:18
3
43
А тази вкопана къща на кого е, бяхте писали за нея преди 2 години? Имаше някви драми с общинска алея и т.н.
1.
RA
06.07.2022 23:07:30
2
11
Neftena platforma 6e digat te sa igra4i
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Току-що затвориха пътя от кв. Сарафово към Бургас, ще го отворят след 45 дни Току-що затвориха пътя от кв. Сарафово към Бургас, ще го отворят след 45 дни Ремонтира се платното в посока централната част на града Царицата на схемите Виктория рони горчиви сълзи в "Ергенът: Любов в рая" Царицата на схемите Виктория рони горчиви сълзи в "Ергенът: Любов в рая" Понякога емоциите говорят много повече от това, което се опитваме да кажем, каза тя с мокри очи Ето кой е прокурорът нападнат с чук в София Ето кой е прокурорът нападнат с чук в София Асоциацията на прокурорите вижда в атаката над магистрат нападение срещу държавността Прекомерни надценки в България до 60% в пълен контраст с Франция Прекомерни надценки в България до 60% в пълен контраст с Франция Производителите от западната страна добавят към реалната стойност около 20%, заяви председателят на Асоциацията на млекопреработвателите в България Димитър Зоров Танцов успех с несебърско участие на Международен турнир в Рим Танцов успех с несебърско участие на Международен турнир в Рим Кристияна Щерионова и нейният партньор Борис Милев с 5-то място в Рим към нови върхове в Лайпциг Мистерия с оръжието на убийството в Люляково: Пушката не е на чичото Кемал (ВИДЕО) Мистерия с оръжието на убийството в Люляково: Пушката не е на чичото Кемал (ВИДЕО) Вменяем ли е бил убиецът Фахри - това е най-важният за разследването въпрос Неочевидни, но много вероятни причини кръвното ви да скача Неочевидни, но много вероятни причини кръвното ви да скача Много от нас са свикнали да си мислят, че проблемът се крие в сърцето Саркози веднага подаде молба за освобождаване, след като влезе в затвора Саркози веднага подаде молба за освобождаване, след като влезе в затвора Влизането зад решетки на бившия президент е „позор за съдебната система”, каза адвокатът му Кристоф Ингрен Намериха в „Кумлука“ откраднатите бижута от Лувъра! (САТИРА) Намериха в „Кумлука“ откраднатите бижута от Лувъра! (САТИРА) Очаква се още днес, след брилянтната акция на бургаската полиция, да бъдат предадени на френския посланик у нас   Въвеждат единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти Въвеждат единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти До края на десетилетието Европейският съюз (ЕС) планира да въведе единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти
Полша забрани въздушен коридор за самолета на Путин Варшава заяви, че в подобен случай ще бъде задължена да изпълни международната заповед за арест, издадена срещу Путин Ще сменяме ли часа, Европа пак се скараха Ще сменяме ли часа, Европа пак се скараха Дебатите за тази налудничава мярка отново започват От хеви метъл барабанист до премиер - Санае Такаичи е първата жена начело на Япония От хеви метъл барабанист до премиер - Санае Такаичи е първата жена начело на Япония Новият премиер на страната е върл фен на мотоциклетите Kawasaki и протеже на убития бивш премиер Шиндзо Абе 21 години затвор за извършителя на покушението срещу словашкия премиер Роберт Фицо 21 години затвор за извършителя на покушението срещу словашкия премиер Роберт Фицо Съдът в Банска Бистрица призна 72-годишния писател Юрай Цинтула за виновен за опита за убийство, извършен през май 2024 г. Първият съпруг на Дженифър Лопес я съсипа с гневен пост: Спри да лъжеш Първият съпруг на Дженифър Лопес я съсипа с гневен пост: Спри да лъжеш Миналото на Дженифър Лопес отново привлече вниманието на медиите, след като първият ѝ съпруг Охани Ноа публикува гневен пост в Instagram с обвинения към певицата Въвеждат единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти Въвеждат единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти До края на десетилетието Европейският съюз (ЕС) планира да въведе единна дигитална шофьорска книжка, която ще замени традиционните хартиени и пластмасови варианти Продават най-голямата козметична марка в света Продават най-голямата козметична марка в света „Керинг“ се разделя с козметичния си бизнес на „Л’Ореал“ за 4 милиарда евро Тайната падна: Ето как да сготвим перфектната паста! Тайната падна: Ето как да сготвим перфектната паста! Оказва се, че ключът е… глутенът – протеинът, който изгражда защитна мрежа около нишестето и не позволява на спагетите да се разпаднат във врящата вода Никола Саркози влиза в затвора Никола Саркози влиза в затвора Той ще излежава 5-годишна присъда Ето заподозрения за убийството на българина пред нощен клуб в Атина Ето заподозрения за убийството на българина пред нощен клуб в Атина Обвиненият е млад охранител на 25 години с тъмно минало – отмъщение или ескалация на улична вражда?  
Румен Радев, президент Румен Радев, президент Правителството го е страх да заседава, а парламентът - да събере кворум Виц на деня Виц на деня - Какви са резултатите, докторе?! Ще мога ли да имам деца?
- Да, разбира се! При условие, че не ревнувате жена си.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между ракията и жената?
- Ракията е по-добре да е домашна и стара, а жената е по-добре да е млада и чужда!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако се отнасяш към гостите си като към членове на семейството, те не се заседяват много.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори