Заради пожар евакуираха 120 души от блок в Лондон
15 пожарни и около 100 пожарникари са пристигнали на мястото на инцидента
Около 120 души бяха евакуирани след сериозен пожар в 17-етажен блок в Югоизточен Лондон. За щастие няма пострадали, съобщиха от полицията. Пожарът е избухнал на 15-ия етаж в квартал Бромли.
Той е унищожил напълно половината от 5-стаен апартамент на този етаж и част от покрива на блока, допълва БНР. Няма пострадали, полицията разследва причините за пожара. 15 пожарни и около 100 пожарникари са пристигнали на мястото на инцидента и са успели да овладеят огнената стихия, използвайки 64-метрова стълба и помагайки за евакуацията на най-застрашените.
Всички от сградата са били успешно евакуирани. За бързата реакция на пожарникарите и полицията е допринесъл факта, че тъй като пожарът е би на горните етажи на сградата е бил лесно забелязан и са последвали почти незабавно 95 обаждания от граждани.
Районът около блока е отцепен. Пожарникарите продължават да са на мястото на инцидента, защото все още има съмнения, че не е напълно потушен.
Има разлика между коледния и годишния бонус
Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара
Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен
„Сигнал“ постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево
"Игра на тронове" се завръща с нов сезон
БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие"
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Добавиха 77 лв. към пенсиите
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Зрителите срещу „Игри на волята”: Нашият победител е Калин!
Ако си мъж над 40 г. - не яж това
