Стотици деца се впечатлиха от зрелищната демонстрация на ОД на МВР в Бургас
С това събитие бе отбелязана 143-ата годишнина от създаването на Министерството на вътрешните работи
Стотици деца се впечатлиха от демонстрацията на ОД на МВР в Бургас, която се проведе тази вечер в района на Морското казино.
Събитието е традиционно за бургаската полиция и е посветено на годишнината от създаването на Министерството на вътрешните работи.
Малчуганите се шашнаха от въоръжението на служителите на реда. Децата слагаха бронежилетки, можеха да видят истинско оръжие, както и да влязат в патрулните автомобили.

Сериозен интерес предизвика и кучето Хари, което е специализирано в борба с масови безредици, както и откритата тренировка на полицейския и джиу джицу карате клуб.
На демонстрацията присъства директорът на ОД на МВР в Бургас старши комисар Калоян Калоянов, началникът на сектор „Охранителна полиция“ към ОД на МВР – Бургас комисар Неделчо Рачев, директорът на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” комисар Николай Николаев и началникът на служба УКОРС към община Бургас Веселин Василев.






Какво се случва с Краси Радков?
Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия
Трогателната история на Севда и нейната осиновена дъщеричка в Бригада нов дом
Русия върна на Украйна телата на 528 убити
Милена Милотинова към българите в чужбина: Подкрепете DARA на Евровизия
НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни
Шокиращо! Отвориха компютъра на Ивайло Калушев, откриха папка с чисто голи момченца
Турция предлага да се изгради военен тръбопровод за Румъния през България
След смяната на лева с еврото: Милионерите в България намаляха наполовина
САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение
Батак отбелязва 150 години от Априлското въстание с литийно шествие и заря
Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента
