Йорданка Христова се изнесе от София, заживя в Царево
Хасиендата на певицата се намира в стария квартал на града – Василико
Йорданка Христова стегна куфарите и от седмица насам вече не е столичанка. Както всяко лято, естрадната легенда ще прекара в любимата си морска вила в Царево. Хасиендата на певицата се намира в стария квартал на града – Василико, и доскоро беше с гледка към голямото синьо море, но през миналата година крупен бизнесмен вдигнал хотел точно пред къщичката на звездата и ѝ скрил изгледа. Въпреки това Йорданка не се отказва от имота за нищо на света. Там тя признава, че си почива най-активно и пълноценно и непрекъснато вратите ѝ са широко отворени за приятели и колеги, пише вестник Ретро.
През летните месеци изпълнителката на „Тежък характер“ се отдава на слънчеви бани, йога практики и кулинарни подвизи. Освен че поддържа китна поляна с райграс, в двора си Данчето отглежда и плодове и зеленчуци, от които си затваря зимнина през топлите месеци. Това лято ще бъде по-натоварено за нея и в работен план, тъй като заедно с колежките ѝ Силвия Кацарова, Тони Димитрова, Роси Кирилова и други ще обикалят на турне в страната.
Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит
Ако войната в Иран продължи, има риск от недостиг на лекарства и повишаване на цените
Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия
На Петрохан е нещо страшно!
Румънци зареждат гориво в България, а ние в Северна Македония – ценови туризъм на Балканите
Костадин Костадинов: Не ме интересува с колко жени спят политиците
Лудост в Пловдив! Цените за две нощувки по време на рок фестивалите стигат до 3300 евро
България губи население, вече сме 6,4 млн., но пък доходите растат
Преслава шокира със снимка без грим, какво се е случило с носа й?
Най-добрият начин за боядисване на яйца в червено с 50-годишен метод: Нуждаете се от 1 храна и боята не прониква през черупката
Опасен недостиг: Риск от изчерпване на лекарства, ако войната с Иран продължи
