×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Силен трус разлюля Неапол
  • Почитаме светците Константин и Елена
  • Пожар опустоши голяма част от остров в Калифорния
  • Турция предлага на НАТО проект за военен тръбопровод за гориво
  • САЩ повдигнаха обвинения срещу бившият кубински президент Раул Кастро
  • Парламентът обсъжда ограничаване правомощията на особения търговски управител на „Лукойл“ в България
  • Жълт код за значителни валежи в Източна България днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Любомир Каримански: Кирил Петков не е подходящ за финансов министър


Любомир Каримански: Кирил Петков не е подходящ за финансов министър
Ако ми бяха предложили да оглавя Финансовото министерство, нямаше да приема, каза депутатът от ИТН
02 Юли 2022, Събота, 10:08 ч.
Автор: Флагман.БГ

Според него не трябва да се поставя червена линия за разговори с ИТН

Не мисля, че Кирил Петков би бил достоен заместник на поста финансов министър. Това коментира депутатът от „Има такъв народ” Любомир Каримански. Той поясни, че не би приел да оглави Финансовото министерство, ако се стигне до предложение към него.

„Много е важно човек да има опит и практика в било то корпоративни финанси, било то финанси на публичния сектор или във финансовите услуги. Тези изброени затварят финансовата инфраструктура на страната. Ако ние не я познаваме, независимо от опаковката и от маркетинга, който сме завършили в Харвард и където и да е било, не става”, уточни той.

"Пресилено е да се поставя категорична червена линия, че няма да се водят разговори с "Има такъв народ". По-обезпокоителното е, че той казва, че няма да се водят разговори и с ИТН като цяло, коментира депутатът по Нова телевизия. За да има нормален диалог и да върви напред. Не мисля, че има нужда от избори, допълни той.

Не трябва да се влиза в крайности. Нека извлечем поуките от сегашната ситуация, да преспим и тогава да решим, призова още Каримански.

Той е убеден, че е добре да се отправи покана, а след това групата на ИТН да вземе решение каква ще позицията й към новия кабинет.

Депутатите са в парламента по пропорционални листи, а не след мажоритарен вот. Затова трябва да се преговаря не с отделни депутати, а с парламентарни групи, предупреди Каримански.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Флагман.БГ Домашна мусака с кайма и картофи Домашна мусака с кайма и картофи 21/05/2026, Четвъртък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Лесен начин за почистване на загоряла тенджера Лесен начин за почистване на загоряла тенджера 21/05/2026, Четвъртък 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Баровец олекна с часовник за 1 милион евро Баровец олекна с часовник за 1 милион евро 21/05/2026, Четвъртък 20:20 2
Тервел ИЛИЕВ Пухкава домашна баница със сирене - лесна рецепта Пухкава домашна баница със сирене - лесна рецепта 21/05/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Масов бой на улицата, много задържани и ранени Масов бой на улицата, много задържани и ранени 21/05/2026, Четвъртък 19:50 1
Тервел ИЛИЕВ Пребиха млад фен на ЦСКА Пребиха млад фен на ЦСКА 21/05/2026, Четвъртък 18:30 2
17
Коментара по темата
17.
*********
04.07.2022 14:48:49
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
_nib_
02.07.2022 15:57:54
1
1
Ко?Не!
Тоа продажник либерастки на мръкният американец е най-подходящ за затворник.
15.
1234
02.07.2022 15:50:53
0
1
Обещанието на импотентния чалгар не беше да взима БНБ а да праща Българи и Македонци в космоса.
14.
Анализатор
02.07.2022 15:25:29
1
1
За да си пример едно от изискванията е Достойнство Да Киро е достоен и смел за първи път някой да каже че Руското посолство ни шпионира ,,Естествено чрез наши платени шпиони доносници,А това е било вероятно от 30г.А тези от ИТН нека да минат на детектор на лъжата с въпрос:<,Получавали ли сте пари и снасяли ли сте информация ТАМ.,ама и великия Чалга да се тества.А също и ДПС величията..Много се съмнявам в резултата..А Забравих Киро е креативен ,измисля че е ок за Пример./не гласувах на предишните избори за тях сгреших/ При нови избори вероятно ще отпаднат ИТН а може би и БСП Според соц Проучвания.
13.
Възмутен
02.07.2022 13:48:57
7
6
Няма толкова прост народ като нашия. Щом търпи тези наглеци, Асенчо ,Кирчо и Корнела да ни правят на маймуни.
12.
Каримански
02.07.2022 13:34:34
4
6
Този беше бутан 1 година от мафията за шеф на БНБ , ами не стана пич, разкриха те!
11.
Продължаваме Педерастията
02.07.2022 11:55:49
5
2
Задължително нови изгори час по скоро!!!! Трябва да се въведе и задължително гласуване от всеки български гражданин за всеки със средно+ образование! Хора без поне средно трябва да не могат да гласуват. Така мангалите и старите орки от руенския балкан ще са аут. Стига с Герберастите , ПП , ДПС и БСП! Дайте път на други хора, гласувайте за други хора
10.
Даааа
02.07.2022 11:14:33
7
6
В очите на полуидиотите, напълно завършения идиот Киро е като бог...
9.
ДО 6 ПЛАТЕНИЯ ТРОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02.07.2022 10:58:23
1
3
ХАХА ДРУГАТА ""ОПОРКА""" Е ????????????????САКЪН ДА НЕ ВЗЕМЕТЕ ДА ОТИДЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ !!!!!!!!!!ЗАЩО ЛИ ???????ПРОСТО Е НОВИ ГЛАСОВЕ ЗА ГЕППИ НЯМА КАК ДА ИМА И ВЕРОЯТНО ТЕ ЩЕ СА ЗА КОНКУРЕНТА ХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!ЕЛЕМЕНТАРЕН СИ ТРОЛЕ !!!!!!!!!ОБИЖДАШ ЧИТАТЕЛИТЕ НА ФЛАГМАН С ТЕЗИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ///просташки///"""ОПОРКИ """!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.
пп
02.07.2022 10:55:01
10
12
Това правителство за 6 месеца постигна толкова че и 100 пъти по толкова отколкото Бойко за 12 години.
7.
ДО 4 ПЛАТЕНИЯ ТРОЛ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02.07.2022 10:51:31
1
6
ХАХА НАЙ СЕТНЕ ТИ ПУСНАХА ""ОПОРКА"""И ТЯ Е ЧЕ ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ВНУШАВА ЧЕ ЕДИНСТВЕНО """"ПРАВИЛНАТА"""ПОСОКА СА ИЗБОРИ!!!!!!!!!!!!!!!!
6.
аз
02.07.2022 10:50:48
8
10
Аз няма да гласувам за ГЕРП БКП ДПС ИТН Възраждане. А ти?
5.
Мери
02.07.2022 10:49:23
12
6
Той за нищо не става ПростоКиро. Да си ходи от където е дошъл.
4.
по добре
02.07.2022 10:47:36
3
8
По добре избори. Коалиция с БСП и ИТН е обречена. Ще почнат да поставят такива условия сякаш те са първа политическа сила.
3.
КО СТАНА ТРОЛЕ????????????????????????????????????
02.07.2022 10:27:04
6
6
МНОГО ТИ БАВЯТ """ОПОРКИТЕ """МАЙ !!!!!!!!!!!!!ГЛЕЙ ДА НЕ ОБЪРКАШ НЕЩО ЧЕ ОТИДЕ ТИ НАДНИКА ХАХА!!!!!!!!!!!!!!
2.
ХАЙДЕ НА ИЗБОРИ !!!!!!!!!!!!!
02.07.2022 10:22:13
9
2
""ЧАЛГАДЖИИТЕ"""ИЗВЪН ПАРЛАМЕНТА !!!!!!!!А НОВАТА КОАЛИЦИЯ ""ГЕППИ"" –Д/ПеевСки–"""ИZZZZZZРАЖДАНЕ""""ДА ГРАБВАТ ВЛАСТА И ДА НИ """ОПРАЯТ"""!!!!!!!!!!!
1.
ДА СЕ ПРЕГОВАРЯ С ??????????????????
02.07.2022 10:16:13
7
8
ТОШКО АФРИКАНСКИ /чрез заповеди от диванчето//ХАХА!!!!!!!АМИ СЛЕД КАТО П.П. СИ СМЕНИХА МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛЯ И ВИИ СИ СМЕНЕТЕ ПОНЕ ОТ КУРТОАЗИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ПАРЛАМЕНТАРНАТА ГРУПА //не че той ще решава нещо/!!!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Красиви умове в битка за президент: На професори ли залага Радев или на дърти партийни грешници Красиви умове в битка за президент: На професори ли залага Радев или на дърти партийни грешници След плах опит да „пенсионира“ Борисов, соченият за вероятен кандидат на ГЕРБ проф. Даниел Вълчев леко обърна посоката и се ориентира към „прогресивните“ със суперлативи за премиера Бургас отличи лидери в образованието с първите награди „Академични хоризонти“ Бургас отличи лидери в образованието с първите награди „Академични хоризонти“ Церемонията събра ректори, преподаватели и местната власт за подкрепа на образованието Изкуственият интелект ли написа текстовете на матурите по български език и литература? Изкуственият интелект ли написа текстовете на матурите по български език и литература? Ученици заподозряха, че Министерството на образованието и науката е използвало чатботове за една от задачите Горящ автомобил по пътя София-Варна, образуваха се километрични тапи Горящ автомобил по пътя София-Варна, образуваха се километрични тапи Движението край Малки Чифлик и Шереметя бе временно спряно, шофьори сигнализират за тежък трафик и дълго изчакване Хидроизолация се оказа причината за извънредното разкопаване над подлеза на операта (ВИДЕО/СНИМКИ) Хидроизолация се оказа причината за извънредното разкопаване над подлеза на операта (ВИДЕО/СНИМКИ) Снимки и въпроси от граждани достигнаха до редакцията ни, след като теренът бе разкопан, а на място започнаха дейности с тежка строителна техника Рокада след скандала с Ася Панджерова, Радев назначи двама заместник-министри Рокада след скандала с Ася Панджерова, Радев назначи двама заместник-министри Сеня Терзиева-Желязкова влиза в МОН, а Станимир Станев – в правосъдното министерство Варна вече не мечтае: Градът, който сам се отказа от големите сцени Варна вече не мечтае: Градът, който сам се отказа от големите сцени Отдавна бизнеси са изтеглени в Бургас, също и лекари. Отскоро - все повече студенти. Отдавна Бургас е морската столица на поп и рок концертите, а последният голям концерт със световни звезди е MTV Varna beach, проведен през 2017 Съдът освободи Пепи Еврото, адвокат предлага да го посрещнем тържествено на летището Съдът освободи Пепи Еврото, адвокат предлага да го посрещнем тържествено на летището Защита на бизнесмена Илия Златанов, чието отнето имущество възлиза на около 109 хиляди евро не е взело решение дали има смисъл да обжалва Нова купа и нов път: трудното за ЦСКА започва сега Нова купа и нов път: трудното за ЦСКА започва сега ЦСКА спечели Купата на България в сезон, в който се изкачи от зоната на изпадащите до зона Европа - там, където му е мястото на такъв клуб Румънският контрабандист, хванат с 3 килограма злато, не успя да се измъкне от ареста Румънският контрабандист, хванат с 3 килограма злато, не успя да се измъкне от ареста Съдът прецени, че той може да се укрие, тъй като няма постоянна връзка с България и го грозят затвор и голяма глоба
Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Радио „Каролайн“ призна, че грешката е резултат от „компютърна повреда“ в основното им студио нa 19 май, която е задействала автоматизирана процедура, използвана при смърт на монарх КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици Междинните данни от анализа, представени през декември м.г., показаха тежки структурни деформации на пазара на храни  Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли 44 млн. автомобила са по китайските пътища Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа ИПБ разкрива сериозни манипулации в официалната статистика за загиналите през 2024–2025 г., които според тях прикриват управленски провал. От документа става ясно, че за периода незнайно как от статистиката са "изчезнали" 62-ма загинали Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Лондон търси сближаване с Брюксел, но историята на Брекзит, старите привилегии и липсата на солидарност поставят ЕС пред труден избор Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред.
Фридрих Мерц към Радев Фридрих Мерц към Радев Общата ни цел е да засилим Европа – и честито за "Евровизия"
Виц на деня Виц на деня - По какво се познава, че една обувка е правена в Китай?
- Подметката се отлепва когато случайно настъпиш дъвка.
Виц на деня Виц на деня Зет-хирург ще оперира тъста си.
- За всеки случай да те предупредя, че ако умра, тъща ти веднага ще дойде да живее при вас.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените не следват лоши съвети – те ги изпреварват.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори