20-годишен ограби дете, ето какво го сполетя
Грозят го от 3 до 10 години затвор
Софийската районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 20-годишен младеж за извършен грабеж над малолетно дете.
На 11.06.2022 г. около 19,45 часа пред стълбите на централния вход на СУ “Св. Климент Охридски“ в гр. София, обвиняемият Н.В. е отнел сумата от около 35 лева от владението на 13-годишно момче, като е използвал заплаха за това.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 198, ал. 1 от НК, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода” от 3 до 10 години.
Н.В. не е осъждан, но срещу него има образувано досъдебно производство за извършен друг грабеж. Предвид това и възможността да извърши друго престъпление, прокурор е постановил задържането му за срок до 72 часа.
Предстои да бъде внесено искане в съда за разглеждане на дело за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемия.
Манчестър Сити има нов мениджър
Рут Колева със силен коментар за Дара
Как танцува всяка зодия на парти
19/05/2026, Вторник 21:00
0
Бленджини разполага с лукс, какъвто няма никой в България
Съкрушителен удар в Джирото
Крисия с коментар след триумфа на Дара на "Евровизия"
Домашна пица за начинаещи - лесна стъпка по стъпка рецепта
Зловеща находка на брега на Струма - изплува женски труп
Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос"
Дара с изненадващ ход след "Евровизия"
Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога
