×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Екшън в ж.к.“Изгрев“: Зарязана бургазлийка изпадна в дива ярост, нападна полицай


Екшън в ж.к.“Изгрев“: Зарязана бургазлийка изпадна в дива ярост, нападна полицай
Екшнът се е разиграл малко след 20 часа тази вечер
29 Юни 2022, Сряда, 21:17 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Нели И. се разделила с приятеля си и истерясала 

24-годишната бургазлийка Нели И. е била зрелищно задържана тази вечер пред блок 37 в бургаския ж.к.“Изгрев“, научи Флагман.бг.

Екшънът се е разиграл малко след 20 часа, когато Нели избесняла до такава степен, че се наложило съседи да викнат полиция. Разбрало се, че се е разделила с приятеля си. Заради това тя обикаляла с нож и плашила всички. 

Дошлите на място полицаи реагирали много професионално, разказаха очевидци. Те обезоръжили Нели, но тя ги нападнала и се наложило незабавно да я арестуван.

Очаквайте подробности!

 

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Съпруга уби мъжа си най-хладнокръвно Съпруга уби мъжа си най-хладнокръвно 03/07/2026, Петък 18:20 0
17
Коментара по темата
17.
Дфонх
30.06.2022 09:35:20
0
1
Дилното эа 5то рпу че техния се истърка
16.
X
30.06.2022 07:59:11
0
18
Наблюдава се една много кофти комбинация по нашите ширини - Да си тъп и надрусан/пиян. Толкова много утайки има тук, че да си избираш кой да прегазиш с колата
15.
4-ти километър
30.06.2022 07:45:42
1
6
Луда работа.
14.
Хахахаха
30.06.2022 06:37:46
0
8
Пусти х0й
13.
Брусли
30.06.2022 03:00:32
0
23
Тая отрепка и крадлива наркоманка я знаят цял Бургас ако няма пико ще е алкохол и постоянно е на черешата тая постоянно краде по магазините дребнава маймуна и тя изобщо има ли приятел някой сигурно като нея ще е то нормален да не е луд да се хване със тази брака
12.
СРБ
30.06.2022 01:50:34
0
22
Нормално е да я остави, това е психически нестабилна жена. Ако не и отговорят на очакванията и чувствата, тръгва да обикаля с ножове.
11.
Изгрев
29.06.2022 23:07:26
7
65
Комплекса в който живеят псевдо мутри с анцузи, евтини жени и стари комунисти пред блока. Чушки, мъфита, врани и колкото си искат отрепки. За жалост и целия Бургас се напълни. Едно голямо село сме
10.
Бургазлията
29.06.2022 22:59:38
3
47
Добър вечер. Аве вече сме 2022 година. Докога такива наркомански отрепки ще тормозят ежедневието на нормалните хора които произвеждат БВП на тази скапана държава която не ги пази. Трепете ги долните отрепки и наспете се и живей те спокойно. Никакъв компромис.
9.
До 8
29.06.2022 22:49:33
3
12
На кого е концерта?
8.
До Флагман
29.06.2022 22:31:15
3
26
Флагман, защо не отразите мега противният концерт около конната база, който тормози Лазур и центъра от 17:30 до в момента 22:30 ????
7.
Надарен съм
29.06.2022 21:58:08
2
30
Дайте координати да успокоя младото момиче
6.
A
29.06.2022 21:56:44
3
23
Не казвайте името на този,който я зарязал,че мръсниците ще го налазят
Пусти сърбел
5.
Бях там
29.06.2022 21:51:32
6
23
Всичко видях. Историята на 1 е точна.
4.
Ююю
29.06.2022 21:50:02
1
24
Няма да има рико за без пари вече тцтцтц
3.
И аз видях
29.06.2022 21:46:06
7
26
Така беше
Видяхме го с очи
В еъката си не държеше нож,а огромен гумен вибратор
Боже опази!
2.
Свидетел 2
29.06.2022 21:42:20
10
25
Жената изпадна в истерия и милиционера и услужи със личното си монстер дилдо-тя откачи и му каза да не я занимава с някакви малки за нея играчки,и продължи да проклина ,че е изтървала керестето
1.
Свидетел
29.06.2022 21:25:17
21
63
Жената намери дилдо на земята и го взе дойде патрилка и един от полицаите със оскубани вежди каза че дилдото е негови и те така стан патакламата !
Даже подкрепление извика
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Полицаите "удариха" голяма пратка с 80 на брой кутии с 5,5-килограмови флакони с райски газ. Общото количество на иззетия райски газ е около 440 кг Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Столична община изпрати спасители със сонари по течението след село Пастух Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Докато линейките пътуваха, граждани организираха спасителна операция с боклукчийски камион край Елешница Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? С комбинация от носталгия, циркова акробатика и златна БГ музика, „СОЦ Парти по БДС“ превзема NAKED Beach в Бургас Скандалът с воаяжите на Пеевски с магистрати и бизнесмени се разраства, разследван ли е за тероризъм Скандалът с воаяжите на Пеевски с магистрати и бизнесмени се разраства, разследван ли е за тероризъм След като бургаския депутат упрекна властта, че използва система PNR, която била за разследвания, свързани с тероризъм, разследващ журналист припомни, че лидерът на ДПС бил в доклад на секретни служби за финансиране на ПКК Димитър Николов внесе кандидатурата на Бургас за Евровизия 2027 Димитър Николов внесе кандидатурата на Бургас за Евровизия 2027 Бургас е готов да бъде чудесен домакин  Азис открива парти сезона в THE 1 в Слънчев бряг Азис открива парти сезона в THE 1 в Слънчев бряг Купонът продължава и утре, когато предстои втората вечер от официалното откриване 1/8-финалите зоват: става все по-интересно на Мондиал 2026 1/8-финалите зоват: става все по-интересно на Мондиал 2026 Прогнозите на топ букмейкъра: Кои са фаворитите в предстоящите иберийски и трансатлантически дуели? Извънредно! Шкода изхвърча от бул. "Тодор Александров" в Бургас, парализира движението към центъра (ВИДЕО) Извънредно! Шкода изхвърча от бул. "Тодор Александров" в Бургас, парализира движението към центъра (ВИДЕО) Няма информация за пострадали ГДБОП арестува 10 при акцията във ВиК, сред тях директорът и зам.-директорът ГДБОП арестува 10 при акцията във ВиК, сред тях директорът и зам.-директорът Извършвани са фиктивни ремонти, твърдят разследващите 
Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Въпреки щастливия и направо библейски край за детето, кошмарът за неговите родители тепърва започва, но този път на юридическия фронт Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Росалина Димитрова пред Флагман.бг: Не поставяйте целия бранш под общ знаменател заради няколко абсурдни менюта в социалните мрежи Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Най-висшият съд заличи присъдата от 12 години затвор за зловещото разчленяване без труп, BILD разкри шокиращи гафове на баварските следователи 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда Политици от 6 партии изпратиха остро писмо до министъра на културата заради епизод, в който любимата детска героиня носи шапка на зловещите тайни служби НКВД Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър От кралски медали до златни акции – лъснаха най-тайните клаузи от последната воля на филмовата легенда. 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори