Динко заби плеймейтка с огромен бюст, води я по купони, докато жена му гледа децата (Снимка)
Вълев остави жена си и двете си деца в родния Ямбол, за да обикаля с червенокосата силиконка из столичните заведения
Ловецът на мигранти Динко Вълев заби поредната си нова любовница, пише „Телеграф“. Млада, червенокоса, секси силиконова кукла е изборът на Динко този път.
Вълев остави жена си и двете си деца в родния Ямбол, за да обикаля с червенокосата силиконка из столичните заведения. Двамата бяха засечени в дискотека в центъра на София на светско събитие и не криеха отношенията си от никого. През цялата вечер двойката си разменяше закачливи погледи и по някоя и друга прегръдка.
Двамата се забавляваха в шумна компания и приличаха на хора, които се познават от доста време. Според запознати новата дама, докоснала сърцето на Динко, е бивша плеймейтка, която има амбициите да стане певица. Визията й издаваше точно това. Мацката се беше издокарала с много впита и къса бяла рокля, която едвам скриваше малка част от огромния й бюст.
Припомняме, че преди време Динко откри жената на живота си в лицето на софиянката Весела, която според запознати успяла да го промени коренно. Тогава ловецът на бежанци дори твърдеше, че е готов да се посвети изцяло на семейството си и жена си и да остави в миналото лошите си навици.
Особено много той се променил след раждането на децата си. Познати на Вълев споделят, че той бил много всеотдаен, грижовен и любящ баща, но ангелът му бил слаб. Това не е първият път, в който ловецът на мигранти изневерява публично на жена си. Преди време стана известна връзката му с друга силиконова кукла - Вероника Никифорова, в медийното пространство дори лъснаха техни общи голи снимки, писа Телеграф.
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г.
Важен играч подписа нов договор с Ливърпул
Дрон на любител фотограф затвори за кратко въздушното пространство над летището в София
ЦИК утвърди протоколите за предсрочните избори на 19 април
Турция мисли дали да прати изтребители F-16 в Кипър
Апокалиптичните вярвания за "края на света“ стават все по-масови
Външно министерство призова българите в Ливан да напуснат страната
На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки
Мъж с фалшива диплома се опитал да стане лекар в болницата в Лом
Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима
Двойки, които спират да правят това, се разделят

Страшна схема
Само турбо селтака динка с фейк г кмасата го може