Вашият сигнал до Флагман.бг! Пубери превърнаха беседка в жк. „Меден рудник“ в кочина
Бургазлия алармира тийнейджърите да бъдат по-отговорни и да пазят чисто
Беседка в бургаския жк. „Меден рудник“ се превърна в кочина. За това сигнализира наш читател, който ни изпрати снимки от грозната гледка. По думите му всяка вечер там се събират тийнейджъри, които оставят след себе си опаковки, шишета и всякакви боклуци.
„Това е свинщина, създадена от пубери! Възмутен съм! Тук играят малки деца и пипат всичко по земята... пълно е с фасове и не само. Нека бъдем малко по-отговорни и да пазим чисто. Беседката е на всички в комплекса“, пише в сигнала си до Флагман.бг. бургазлията.
Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си

Бургас стана сборище на диви селяндури!
Срещнали се на полянка
прабългарин и славянка
Вади-тури, вади-тури
народиха чукундури
Хем крадливи, хем ебливи,
но най-вече завистливи.
Радой Ралин
Да вземем по една метличка да отидем да почистим ли, че не могат да препратят сигнала до отговарящите за чистотата в района?
Ами около контейнерите за сметосъбиране какво чудо е?
Само за пример в малките населени туристически места се дизенфекцира периодично около контейнерите за сметосъбиране.
Апелите към тях няма да свършат работа, те това го приемат като геройство !
Виж няколко глоби на родителите им ще свършат по-добра възпитателна работа в зависимост от големината на шамарите на бащите им...!