Вашият сигнал до Флагман.бг! Пубери превърнаха беседка в жк. „Меден рудник“ в кочина
Бургазлия алармира тийнейджърите да бъдат по-отговорни и да пазят чисто
Беседка в бургаския жк. „Меден рудник“ се превърна в кочина. За това сигнализира наш читател, който ни изпрати снимки от грозната гледка. По думите му всяка вечер там се събират тийнейджъри, които оставят след себе си опаковки, шишета и всякакви боклуци.
„Това е свинщина, създадена от пубери! Възмутен съм! Тук играят малки деца и пипат всичко по земята... пълно е с фасове и не само. Нека бъдем малко по-отговорни и да пазим чисто. Беседката е на всички в комплекса“, пише в сигнала си до Флагман.бг. бургазлията.
Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Бургас стана сборище на диви селяндури!
Срещнали се на полянка
прабългарин и славянка
Вади-тури, вади-тури
народиха чукундури
Хем крадливи, хем ебливи,
но най-вече завистливи.
Радой Ралин
Да вземем по една метличка да отидем да почистим ли, че не могат да препратят сигнала до отговарящите за чистотата в района?
Ами около контейнерите за сметосъбиране какво чудо е?
Само за пример в малките населени туристически места се дизенфекцира периодично около контейнерите за сметосъбиране.
Апелите към тях няма да свършат работа, те това го приемат като геройство !
Виж няколко глоби на родителите им ще свършат по-добра възпитателна работа в зависимост от големината на шамарите на бащите им...!