Вашият сигнал до Флагман.бг! Пубери превърнаха беседка в жк. „Меден рудник“ в кочина
Бургазлия алармира тийнейджърите да бъдат по-отговорни и да пазят чисто
Беседка в бургаския жк. „Меден рудник“ се превърна в кочина. За това сигнализира наш читател, който ни изпрати снимки от грозната гледка. По думите му всяка вечер там се събират тийнейджъри, които оставят след себе си опаковки, шишета и всякакви боклуци.
„Това е свинщина, създадена от пубери! Възмутен съм! Тук играят малки деца и пипат всичко по земята... пълно е с фасове и не само. Нека бъдем малко по-отговорни и да пазим чисто. Беседката е на всички в комплекса“, пише в сигнала си до Флагман.бг. бургазлията.
Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Бургас стана сборище на диви селяндури!
Срещнали се на полянка
прабългарин и славянка
Вади-тури, вади-тури
народиха чукундури
Хем крадливи, хем ебливи,
но най-вече завистливи.
Радой Ралин
Да вземем по една метличка да отидем да почистим ли, че не могат да препратят сигнала до отговарящите за чистотата в района?
Ами около контейнерите за сметосъбиране какво чудо е?
Само за пример в малките населени туристически места се дизенфекцира периодично около контейнерите за сметосъбиране.
Апелите към тях няма да свършат работа, те това го приемат като геройство !
Виж няколко глоби на родителите им ще свършат по-добра възпитателна работа в зависимост от големината на шамарите на бащите им...!