Вашият сигнал до Флагман.бг! Пубери превърнаха беседка в жк. „Меден рудник“ в кочина
Бургазлия алармира тийнейджърите да бъдат по-отговорни и да пазят чисто
Беседка в бургаския жк. „Меден рудник“ се превърна в кочина. За това сигнализира наш читател, който ни изпрати снимки от грозната гледка. По думите му всяка вечер там се събират тийнейджъри, които оставят след себе си опаковки, шишета и всякакви боклуци.
„Това е свинщина, създадена от пубери! Възмутен съм! Тук играят малки деца и пипат всичко по земята... пълно е с фасове и не само. Нека бъдем малко по-отговорни и да пазим чисто. Беседката е на всички в комплекса“, пише в сигнала си до Флагман.бг. бургазлията.
Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

Бургас стана сборище на диви селяндури!
Срещнали се на полянка
прабългарин и славянка
Вади-тури, вади-тури
народиха чукундури
Хем крадливи, хем ебливи,
но най-вече завистливи.
Радой Ралин
Да вземем по една метличка да отидем да почистим ли, че не могат да препратят сигнала до отговарящите за чистотата в района?
Ами около контейнерите за сметосъбиране какво чудо е?
Само за пример в малките населени туристически места се дизенфекцира периодично около контейнерите за сметосъбиране.
Апелите към тях няма да свършат работа, те това го приемат като геройство !
Виж няколко глоби на родителите им ще свършат по-добра възпитателна работа в зависимост от големината на шамарите на бащите им...!