Вашият сигнал до Флагман.бг! Пубери превърнаха беседка в жк. „Меден рудник“ в кочина
Бургазлия алармира тийнейджърите да бъдат по-отговорни и да пазят чисто
Беседка в бургаския жк. „Меден рудник“ се превърна в кочина. За това сигнализира наш читател, който ни изпрати снимки от грозната гледка. По думите му всяка вечер там се събират тийнейджъри, които оставят след себе си опаковки, шишета и всякакви боклуци.
„Това е свинщина, създадена от пубери! Възмутен съм! Тук играят малки деца и пипат всичко по земята... пълно е с фасове и не само. Нека бъдем малко по-отговорни и да пазим чисто. Беседката е на всички в комплекса“, пише в сигнала си до Флагман.бг. бургазлията.
Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид

Бургас стана сборище на диви селяндури!
Срещнали се на полянка
прабългарин и славянка
Вади-тури, вади-тури
народиха чукундури
Хем крадливи, хем ебливи,
но най-вече завистливи.
Радой Ралин
Да вземем по една метличка да отидем да почистим ли, че не могат да препратят сигнала до отговарящите за чистотата в района?
Ами около контейнерите за сметосъбиране какво чудо е?
Само за пример в малките населени туристически места се дизенфекцира периодично около контейнерите за сметосъбиране.
Апелите към тях няма да свършат работа, те това го приемат като геройство !
Виж няколко глоби на родителите им ще свършат по-добра възпитателна работа в зависимост от големината на шамарите на бащите им...!