×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как Бургас ще посрещне Джулая


29 Юни 2022, Сряда, 14:22 ч.
Автор: Флагман

Общината и приятели организират събитието на обичайното място - със сцена до Моста и възможност публиката да се разположи долу на пясъка

Неизменната традиция Джулай морнинг да се празнува на бургаския плаж ще продължи и тази година с нова надежда и много настроение. Община Бургас и приятели организират събитието на обичайното място - със сцена до Моста и възможност публиката да се разположи долу на пясъка. Както всеки път, то ще е обезпечено със спасители, медицинско лице, охрана и дървен материал, с който отделните приятелски компании да си запалят свой огън, около който да се съберат.

Тъй като с посрещането на 1 юли празнуваме свободата на духа, всичко ще е безплатно, освен бирата и храната, които можете да си закупите на място. Тази година са ангажирани 7 страхотни банди. Община Бургас благодари за ценната съорганизаторска помощ на Марияна Добрева от „Силует“. 

Ето кого ще чуем на бургаския Джулай 2022:

* Група P.I.F. идва с гостуващи изпълнители – Ерсин (Jeremy) и Никеца (Casual Threesome)!

“ПРИКАЗКАТА“ ПРОДЪЛЖАВА! След трагичната загуба на фронтмена на бандата Димо, музикантите са решили да продължат да радват своята публика с незабравимите си песни. Ще чуем всички хитове на P.I.F.

* Lek City case 

Групата е създадена през 2013 г. в Бургас, стилът им е пост-гръндж, саутърн слъдж рок. През 2019 г. се захващат сериозно за работа по авторски материал, записват песни и участват в няколко местни фестивала, клубни гигове и концерти. През 2020 г. издадоха дебютния си сингъл “Broken” и директно попаднаха на първо място в класацията на радио Z - Rock.

* Mr. Vagabond 

Mr. Vagabond е професионална рок кавър група, създадена през 2008 г. в гр. Бургас. Имат богат репертоар от подбрани световни хитове, подходящ за интернационална аудитория.

* G.A.N.G.

Групата е създадена през 1998 г. с ясната цел да свирят кавъри на любими банди, главно рок, пънк и метъл. С годините започват да залитат и по други стилове, като блус, кънтри, дори фънк. От две години работят върху авторска музика, като на 30 юни ще представят новия си сингъл.

* Stiff Bones 

Бургаските музиканти от Stiff Bones ще зарадват своите фенове с любими кавъри на световноизвестни групи.

* Аудиосфера

Интересна рок група, която тази година издаде първия си албум „Клаустрофобия“.

* VAICHO’s Trio

За първи път в такъв състав, тези невероятни музиканти ще представят авторската си музика. Това са Венцислав Велев – китара, Мартин Профиров – барабани, Боил Каранейчев – бас.

А ето и коя група в колко часа ще излезе на сцената:

20:45 – 20:15 – STIFF BONES

21:30 – 22:00 – VAICHO’S TRIO

22:15-23:00 – LEK CITY CASE

23:15 – 00:15 – P.I.F.

00:30 – 01:15 – AUDIOSFERA

01:30 – 02:15 – MR. VAGABOND

02:30- 03:15 – G.A.N.G.


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг 11/08/2026, Вторник 14:30 2
Димитър КИРЯКОВ Бензинът в Гърция 2,50 евро Бензинът в Гърция 2,50 евро 11/08/2026, Вторник 13:00 1
5
Коментара по темата
5.
*********
30.06.2022 23:49:46
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Bai Noodles
30.06.2022 16:47:39
0
1
Софиянци донесоха джулая тук,помня в началото на 80те. Идваха спяха на плажа,свиреха на китари и т.н. Гледахме ги като извън земни,обличаха се като хипита и хич не им пукаше. На нас не ни стискаше да се обличаме по този начин,е бяхме гледали (Коса) но не. Все пак си бяхме дълбока провинция.
3.
смЕрт
30.06.2022 09:59:18
5
3
Аман от изтрпнали клошари и наркомани. Опънали си чаршафите и налягали на полянките в морската, просят 1 лв за хляб, и чакат вечерта да се освинят. Тва хипарско наркоманско празненство тряа да се премахне.
2.
Божо 44
30.06.2022 00:59:25
0
3
Уважавам Джулая по един скромен и красив начин - да отида преди изгрев и ако имам късмет да направя хубави снимки на изгряващото слънце. Какво друго, да гледам пияните и дрогираните, които са вилняли цяла нощ и са станали по-свободни ли? В последните години Джулая в Бургас ескалира в свинщината си! Това по цяла нощ да се вдига невъобразим шум по целия плаж. Не всички са длъжни да го празнуват по този начин! Да му мислят хората, живеещи близо до Морската градина!
1.
*********
29.06.2022 17:39:31
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг, Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг, Хванаха и пловдивчанка, обрала 70-годишен руснак Пожар лумна в гората над Св. Влас (ВИДЕО) Пожар лумна в гората над Св. Влас (ВИДЕО) Огънят е тръгнал от сухи треви, в гасенето се включиха пожарникари, горски служители и полиция Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие Иван Савов и Тихомир Безлов предупреждават, че младежи започват сами да раздават правосъдие, а моделът с фалшив профил, примамване, унижение и бой има сходства с акциите на руския неонацист Тесак Пуснаха Никола Бургазлиев да ходи на ортопед, ще се окаже ли тежко болен Пуснаха Никола Бургазлиев да ходи на ортопед, ще се окаже ли тежко болен Въпроса задава Николай Попов - лидер на ПП "Сияние" Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози Как въвеждането на еврото, пазарът на труда и международните конфликти оформят бизнес средата у нас Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди Кампанията „Кой пръв ще разкрие новия стадион?“ предлага 31 мисии, кеш награди и пътувания с тима за феновете на „червените“ Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг Павилионът се ползва от 52-годишен мъж от село Ръжица, по случая е образувано досъдебно производство 4 евро за 4 лъжици кисело мляко в Созопол. Нормално ли е? 4 евро за 4 лъжици кисело мляко в Созопол. Нормално ли е? Клиентка твърди, че поискала малко мляко към дроб-сармата в заведение тип закусвалня, а в социалните мрежи питат как тогава тараторът струва 3,50 евро Мъртвото течение взе първа жертва на Лято 26 Мъртвото течение взе първа жертва на Лято 26 Румънец се удави до хотел "Дюн" в Слънчев бряг Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти По-малките апартаменти близо до плажа печелят пред голямата квадратура, а Слънчев бряг и Несебър остават сред предпочитаните пазари за имоти с цел отдаване под наем
Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Любимата туристическа дестинация ще предложи на своите посетители си музика, преживявания и много емоции за споделяне Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Свидетелка повикала полицията, двамата родители били задържани, а прокуратурата разпоредила детето да остане под лекарско наблюдение Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души 51-годишната Марибет Джоунс от Флорида е обвинена в тежка кражба, а разследващите твърдят, че даренията отивали за личните ѝ дългове Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Снимка на читател помогна на нюйоркски журналисти да свържат блъснат пешеходец с изчезналия 83-годишен български архиерей Бензинът в Гърция 2,50 евро Бензинът в Гърция 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, докато в Атина и Солун обикновеният безоловен остава под 2 евро за литър Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Интер Маями е разрешил на 39-годишния аржентинец да остане със семейството си в Росарио без определена дата за завръщане БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан Живи животни не трябва да се събират около църкви, манастири и оброчища, а месото за традиционния курбан трябва да е с доказан произход и ветеринарен контрол Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км Киев обяви нов далекобоен удар по нефтехимически обект в Тоболск, а украинският президент обеща още атаки дълбоко в Русия с цел натиск за прекратяване на войната Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион The Washington Post разкри как старият президентски Boeing бил използван за примамка заради заплаха от Иран, докато американският президент напуснал Анкара с по-малък военен самолет В петък след 12 часа София пуска три нови метростанции - метрото стига до Левски В петък след 12 часа София пуска три нови метростанции - метрото стига до Левски Стадион Георги Аспарухов, Бесарабия и Ген. Владимир Вазов отварят за пътници на 14 август, а над 45 хил. души дневно ще получат по-бърза връзка с центъра
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори