Стрелба при грабеж в Англия, шестима са ранени
Петима са били обирджиите
Шестима души са ранени след ранна сутрешна стрелба и грабеж в Скарбъроу, Англия, предаде CTV News Channel CTV. Според полицията, петима заподозрени са нахлули в търговски обект близо до Мидланд авеню и магистрала 401 около 1:30 ч.
Обитателите са били ограбени и са простреляни, казват от полицията. Шестимата пострадали са отишли в болница след инцидента. От полицията съобщават, че всички са с огнестрелни рани и нараняванията им са без опасност за живота.
Въпреки това, според парамедиците в Торонто, поне един човек е бил преместен в травматологичен център със сериозни наранявания. Другите ранени са лекувани в местна болница, добавиха парамедиците.
Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли
Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа
Артисти от 4 континента се включиха с предложения за културната програма на кандидатурата на Бургас 2032
Лято на острова: "Да послушаме кино" с Плевенска филхармония и Хилда Казасян ви очакват през юли
AquaSense IoT Hackathon 2026 събра млади иноватори от България и чужбина в Бургас
Теди Салпаров: Бургас, бъдете готови за истински празник
ЦСКА си осигури бранител на Лудогорец
Турция предлага на НАТО проект за военен тръбопровод за гориво
Левски отмъква капитана на Лудогорец
Живущите в това село вече 15 години се къпят с канче
Суровото мляко се изкупува за 0,30 евро, секторът е пред срив
Хуманно ли е котки да бъдат държани затворени по този начин? (ВИДЕО)
