×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Здравко Василев: Царево ме загуби! Паркомясто на час струва 4 лв., това го няма дори в София


Здравко Василев: Царево ме загуби! Паркомясто на час струва 4 лв., това го няма дори в София
Касовата бележка е издадена по обед днес на ул. „Христо Ботев“
26 Юни 2022, Неделя, 18:59 ч.
Автор: Флагман.БГ

И то на улицата, на място, което дори не е обозначено правилно, жалва се общественикът и хотелиер

Ако досега съм посещавал вашето прекрасно градче дори без причина, то днес ми дадохте категорична причина дълго време да го избягвам. Така започва своя гневна публикация общественикът от Приморско Здравко Василев, който заплатил сумата от 4 лв. на час за паркомясто край парка.

Пред Флагман.бг той обясни, че отишъл до морския град по работа - за около 20 минути. 

„Видях на места в града табели „Платен паркинг“. Момчето за платената зона дойде веднага с велосипед и до тук нищо необичайно – искаш да паркираш на удобно място – струва пари. Но впоследствие разбрах, че цената е 4 лв. на час – невиждана дори за София сума. А дори боята по асфалта не беше подновена“, каза пред Флагман.бг Василев.

Той подчерта, че е добре запознат с това, че паркирането е сериозен проблем за всички курортни градове и градчета по Черноморието. „Но такава цена никъде не съм виждал – нито в София, нито в Слънчев бряг. И това не е за паркинг, а за място на улицата, което дори не е обозначено правилно“, коментира още Здравко Василев, който е добре запознат с това какви са нагласите на туристите, тъй като от години държи хотел и ресторант в съседно Приморско. Той е крайно разочарован от случилото се днес с него в Царево и според него точно това отношение може да се окаже фатално за летния сезон тази година.

Фискалният бон е издаден по обед днес на ул. „Христо Ботев“ в града.




64
Коментара
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 0
Димитър КИРЯКОВ Поредно меле с тир и три автомобила Поредно меле с тир и три автомобила 27/06/2026, Събота 11:26 0
Емел МАХМУД Путин призова за преговори Путин призова за преговори 27/06/2026, Събота 09:09 11
64
Коментара по темата
64.
Истински истории
27.06.2022 19:36:22
0
7
Култивацията е трудоемка работа!
Освен физически дадености (здрави ръце,гръб и крака) се иска и ъкъл ,въображение и най вече интелект!
А тук у Ваше село, извинявам се,за циничния ми речник....останалия едър рогат добитък останал да обитава бившите овчарски колиби от които е произлязло Кюприя -предимно стари ергени не успели да се задомят и създадат семейство, собствени деца(радват се на чуждите),заради злобните си и алчни майки сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници, изкуфяли старчоци, алкохолизирани индивиди и култивирани мангали НЕ ПОДЛЕЖАТ НА ДРЕСИРОВКА ....
Аз съм ги приел с техните недостатъци, кусури, скучност и предвидимост...
СЕЛЯНДУРИ-селяни с пари...
63.
Бургас града на 3те ленти
27.06.2022 18:57:56
1
7
Отиваш в Гърция 1 евро е за цял ден докато има хора да плащат ще има и тарикати
62.
До Димитър Славов Иванов
27.06.2022 18:25:48
1
1
Ами култивирайте го като култивиран "Здравец" да цъфти и вие покрай него на почивната база на "Вальо Топлото" и вятъра ще носи и на съседната почивна база.
61.
Димитър Славов Иванов
27.06.2022 17:32:50
0
5
Кюприец ли е не ми го хвали!
Ама хрантутя един такъв екземпляр вече близо четири петилетки и ПОВЯРВАЙТЕ....НЕ ИСКА И ДУМА ДА СЕ ЧУЕ,ЗА ЗАВРЪЩАНЕ В РОДНОТО СЕЛО...
НЕ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ....АКО МОЖЕ ХИЧ КРАКА МУ НЕ ИСКА ДА СТЪПИ В ТОВА ЗАБРАВЕНО ОТ БОГА МЯСТО.
АЗ ДО ДЕН ДНЕШЕН НЕ ПОЗНАВАМ ЧОВЕК ОТ КЮПРИЯ, КОЙТО ДА СЕ Е УСТАНОВИЛ В НАЙ ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ И ДА СЕ Е ВЪРНАЛ В БАЩИНАТА КЪЩА...
Пари,за хляб и цигари няма,яде боклуци ,за превръзки не и стигат парите, които вади от мизерната си заплата ама като чуе,за "завръщане в Рая".... онемява.и дума не иска да обели
ПОВЯРВАЙТЕ... НЯМА ТАКОВА ЖИВОТНО!!!!
Здравко не е лошо момче!
Ама е прост и некултивиран... като повечето Приморчани.
60.
...
27.06.2022 17:23:44
3
5
Ми Здравко, що не се качи на бусчето от Автогарата и да не плащаш такса за паркинг в Мичурин?
То май и царевските бусчета не влизат в Приморско!
59.
РОДАТА
27.06.2022 15:50:05
1
5
ЗРАВЧЕ, ЕЛА У СТОЛИПИНУВО БЕ ЧАДО! ДЕКА ТАМ ПО ГЬОЛЯ РЪГНА? И ТУК ИМАМИ ЛОКВИ ПО НА УЛИЦИТЕ! НЪЛ В ТЯЙ ОТРАСНА!
58.
*********
27.06.2022 15:45:43
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
57.
Барцулева
27.06.2022 13:55:41
2
12
Да каже за монтанченката дето беше в Приморско, а сега идва при нея в Царево.
56.
ха ха ха
27.06.2022 13:52:44
0
12
Ще минем и без теб !
55.
Архитект
27.06.2022 13:41:26
0
16
возил съм се на яхтата на здравкУ, не ми е давал касова бележка, не е нещо особено...
54.
Царевчин
27.06.2022 12:20:28
5
10
Като мутрите държат Царево ще бъде така!!!!
53.
до хвалещите Гърция
27.06.2022 10:28:57
4
19
Защо в Гърция когато влизате в морето си обувате аква обувки?
Знам , не ми отговаряйте.
Щото ние тука в Черно море си влизаме боси.
Като нашия пясък по плажовете и във водата няма никъде в Гърция.
И не само в Гърция
52.
Приморско
27.06.2022 10:20:13
1
8
Заигриво бретонче има както и устнички.Може би ходи и на маникюр
51.
*********
27.06.2022 10:00:43
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
50.
да ви няма
27.06.2022 09:46:54
3
16
Ха такаааа !
Осрахте нашето черноморие , сега ще осерете и гръцкото море.
Знаете ли колко ни е приятно без мрънкащи софиянци особено през септември и октомври.
49.
mitko
27.06.2022 09:39:32
2
17
В Гърция може да е красиво , да е чисто. Но водата е по солена и мнооого по-скучно
48.
Беш да ви няма
27.06.2022 08:57:23
8
13
До всички ревльовци .
Ходете си в Гърция .
По нашето черноморие надути пуяци не ни трябват.
47.
еее
27.06.2022 08:39:21
2
14
Ела в Китен бе.
Паркоместата са безплатни.
46.
*********
27.06.2022 08:36:35
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
45.
Перла
27.06.2022 08:33:44
0
11
Я кажи нещо за Перла колко е чадъра?
44.
*********
27.06.2022 07:46:36
0
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
43.
*********
27.06.2022 06:41:55
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
42.
:-)
27.06.2022 01:53:52
9
23
След като ме цакаха на плажа 6лв. за 400мл наливна бира, знаете ли 2 поредни години колко изхарчих на БГ черноморие. 0 лв. п.с. Уикенда прекарах в Пловдив. 200лева изкара провдивския бизнес от мен. Бургашкия- нула.
41.
*********
27.06.2022 01:49:39
0
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
40.
pepi
27.06.2022 01:40:27
5
34
Стефане, в Черноморец миналата година съм купвал 10 литра Хисар за 2.40, навсякъде е поне 3 лв.
Нашто море си е супер и не е скъпо.Просто много ора са тъпи и не знаят как да си прекарат евтино и щастливо.
Морето е място за отпускане ,разсмисъл и който става и за любов.
Не е за ядене, пиене, дебелеене, каране на коли , ровене в телефони и тъп консуматорски живот.
39.
Полудяха
27.06.2022 00:33:22
3
22
В Созопол, след 30 минути зад бариерата на старият град, те цакат 4 кинта на започнат час. Даже не говорим за паркомясто.
38.
Потресен
27.06.2022 00:24:10
4
48
Всички надуха здраво цените и си мислят че печалбата ще е по голяма. Да ама не. Полупразно е всичко. Който има пари ходи в Гърция или Турция, а тук идват пешеходци. Фалирвайте! Алчни сте
37.
Стефан
27.06.2022 00:20:05
4
41
На къмпинг Градина вода 330 мл е 3.20 лв. Затова ще стоите празни алчни муцуни. Бойкотират нашето черноморие и да си плажуват сами.
36.
Турист
27.06.2022 00:06:48
8
35
Няма да стъпя вече в българското черноморие. На всякъде те скубят с паркинги скъпи,с всякакви такси,левче два тук,левче два там за нищо и прочие .тъпи кметове навсякъде
35.
Николов
26.06.2022 23:39:36
2
21
В МБАЛ "Света Анна" във Варна е същото.Паркинга за спеяен център,уж е безплатен за пациенти на спешното,а те дерат 2лв на час.Ако си се сетил да видиш табелата че е безплатно,добре,ако не,правят се на интересни,и таксуват.А иначе не те информират,дават ти една хвърчаща бележка за час на влизане,и готово.А за касови бонове да не говорим.Трябва да си го поискаш.
34.
Gh
26.06.2022 23:16:11
1
16
Още колко неща няма в таз дълбока провинция...
33.
Някой
26.06.2022 23:00:42
18
9
Здравчее да ти дам ли 5 лв мойто момче. Убиваш конкуренцията с една белешчица за 5 лв
32.
тоа па палячо
26.06.2022 22:53:12
7
30
Здравко все едно цял живот не е живял в Приморско и Царево. И сега сензационно по новините открива топлата вода... Царево е пълно с безплатни паркинги, още на влизане при магазин ЛИДЛ има паркинг за 1000 коли напълно безплатен, платената зона е в Центъра , защото стaва мазало, има 5-6 големи Безплатни паркинги в перифериите на града, които спокоино събират 2-3 хил коли
31.
pacho
26.06.2022 22:42:40
6
24
А къв е проблема да се ползват рейсове.
Колите не са задължителни. Вместо да си почиват , българите по морето се занимават с колите си.
30.
Nikito
26.06.2022 21:48:52
9
41
Най-накрая може и да ви дойде акъла в главата да не ходите по българското черноморие а директно в Гърция и Турция но още малко трябва ви поизклатях мутрите и селските тарикати тук!
29.
Кеш
26.06.2022 21:38:13
3
36
Да го правят на 20лв на час и да ходи там само елита------мутрите с крадените кинти
28.
Булгаристан
26.06.2022 21:32:12
10
43
Аз идвам от едно селце в Гърция, там такива обирджии няма. В шиб...то черноморие няма и да стъпя, аман от мързеливи тарикати искащи да изкарат бързи и лесни кинти от балъци.
27.
До 25
26.06.2022 21:29:26
4
5
Лягаш, ставаш - за Флагман мислиш :) А когато заспиваш и се събуждаш с мисълта за нещо... :)
26.
24
26.06.2022 21:23:45
4
13
24*4=96 лв
На денонощие,Браво.
25.
Този
26.06.2022 21:05:07
8
15
Флегмите са с интелекта на Здравко и ония от Банкя. Но има и хора които са чели не само Винету.
24.
Николай
26.06.2022 20:56:57
5
50
Искам да попитам тези , които са измислили тази цена биха ли я платили ако отидат в друг град ? Аз в Царево без да има паркинг не ходя. Така не се прави туризъм, защо се самоубивате ?
23.
До Здравко Стоянов Христинов
26.06.2022 20:49:02
9
33
Ти си гледай, твоето обезлюдяващо се откъм млади и оправни хора село!
Той Кюприецът е комплексар по душа.
Свит и смачкан по природа.
Прегърбен,отруден и с умствен,говорен и най вече интелектуален потенциал (дефицит)
Обижда се като го наречеш ПРИМОРЧАНИН (лично патентовано,прокламирано и с дадена гласност преди повече от петилетка във ФЛАГМАН лично от мен наименование на това забравено от Бога място).
Щото завършва на ин и се римува на селянин.
Искат Приморци да се зоват...
Така да бъде....
ТОВА Е НАЙ ТИПИЧНАТА И ЯСНО ОТКРОЯВАЩА СЕ ЧЕРТА НА ПРИМОРЧАНИ -омразата, която таят към всяко едно по голямо съседнно населено място от тяхното....
22.
*********
26.06.2022 20:40:04
9
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
21.
Мангалия
26.06.2022 20:24:13
7
28
НОВОТО ИМЕ НА ДЪРЖАВАТА НИ ЩЕ ВИ ППБЪРКА ОТ КЕФ!ЩЕ НИ СМЕНЯТ ИМЕТО НА ДЪРЖАВАТА С МАНГАЛИЯ!ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ ДО 10 ГОДИНИ 100%ГАРАНЦИЯ КОЙТО НЕ ВЯРВА БАС ЗА КВОТО КАЖЕТА
20.
Геша
26.06.2022 20:23:01
11
34
Забутанци е галеното име на Царево и не случайно. Па даже и такси искат ... Не знам що ходите там!?
19.
5 часа
26.06.2022 20:06:17
5
32
5 часа = 5 лева...то си го пише на бележката.
18.
НАП
26.06.2022 20:02:34
13
21
Флегманите за пореден път пускат не проверени фалшиви новини.
17.
*********
26.06.2022 19:58:57
2
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
16.
Хм
26.06.2022 19:57:28
2
26
Спекулация, толерирана от тъпата държава и търтеите й!
15.
Прозрение
26.06.2022 19:57:25
33
41
Само бонаци биха дошли на почивка по бг. черноморието. Ние ходим в чужбина,трябва да преименувате черно море на мъртво, пардон на умрело море.
14.
Дп 8
26.06.2022 19:51:18
6
69
Ти падаш отнякъде. Дизелът няма отношение към улица обявена за платено паркиране. Не всичко се оправдава с инфлация. В случая няма никакъв инфлационен процес, а чиста спекула. А такива като теб, забравиха как цивреха българите да им спасят сезона. Фалити за вас. Алчни селтаци.
13.
Лил
26.06.2022 19:49:15
69
20
Кюприйски плъх, в Царево почиват платежно способни туристи, а не бедни чехи, словаци и хора от малцинствата!!!
12.
Потресен
26.06.2022 19:48:09
21
77
Човека защитава нашия интерес а вие го плюете Защо изобщо живеете и пречете на хората.... Злобари
11.
K
26.06.2022 19:47:55
12
51
Това не е нормално. В созопол стария град е също 4 лв, а паркингите долу на стария град са по 3 лв. Тези цени не са нормални. За да направиш една разходка и стартираш с 10 лв паркинг без да коментираме цената на горивото. Ей за това хората бягат навън на почивка. Транспорт за същата сума, храна за същата сума макс ама по-големи порций и по-добре приготвена масово, на плажа в любими шия случай същата цена ама има удобства и питиета. Елементарно сметнато няма за какво човек да бухти до нашето черноморие за жалост.
10.
бай Драгой
26.06.2022 19:47:34
5
53
Здравейте от бай Ви Драгой. Здравей те Здравко Василев. Много хубава касова бележка и една голяма опашата лъжа за читателите.. Погледнете касовия бон, отбелязани са 2 артикула 1 + 4 = 5 лв. За един час безплатно с табели „Платен паркинг“ , ако го освободи, но престопя му е още четири часа паркинг, 5 лв за 5 часа, Няма основание за оплакване.
9.
Трол
26.06.2022 19:47:34
4
36
Синята зона в Созопол това лято също писахте, че ще е 4 лв. За сметка на това охраняем паркинг в непосредствена близост до стария Несебър е 2 лв на час.
8.
*********
26.06.2022 19:44:20
3
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
!!
26.06.2022 19:44:14
60
20
5лв за паркинг е вече нормално при тая инфлация. Дизела е 4лв, от къде падате?
6.
У Гърция съм
26.06.2022 19:35:12
13
34
Глад тресе добитъка, 10 да го направят, за мен е без значение ;)
5.
Женшени
26.06.2022 19:18:51
12
57
Тоя и другия ревльо от плажа в крайморие, са адски отблъскващи личности.
4.
Ембака
26.06.2022 19:18:02
55
41
Ти си голяма мишка бе Здравко.
3.
Пишлеме
26.06.2022 19:17:33
15
91
В края на сезона да не реват после ,че нямат туристи. Турция и Гърция е близо! От 5 години не почивам в България! Аз съм се разочаровал отдавна от нашето гостоприемство ,особено когато видях в съседите какво е !!!!
2.
az
26.06.2022 19:10:18
106
27
Ти какво искаш бе,отворко ???
50 ст ли ???
Като не искаш да плащаш ... чао
Аман от ревльовци
1.
Ивано Иванов
26.06.2022 19:10:11
84
39
Палячо, кой те смята теб за жив. Какво го показвате тоз смешки.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона
Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори