Обирджии задигнаха каса с 40 000 лв. в София
Четиримата мъже нахлули на третия етаж от къща на ул.”Бесарабия”
Четирима мъже са задържани след взломна кражба в София. От МВР потвърдиха за случая пред БТА. Инцидентът е от снощи, когато около 22:30ч. четиримата мъже нахлуват на третия етаж от къща на ул.”Бесарабия”. Успяват да откраднат метална каса. След това избягали с автомобил, чийто регистрационни табели са крадени.
Полицията започнала да ги преследва, но те не се подчинили на разпореждането на униформените и опитали да избягат. Все пак полицаите успелли да спрат колата на мъжете, като един от тях опитал да бяга, тичайки по бул. “Ботевградско шосе”.
От автомобила са иззети ръкавици, маски, шапки с козирки, мобилни телефони, две радиостанции, приспособление “кози крак”, чук, отвертки, флекс с множество металорежещи дискове, накити от жълт метал. В колата била и откраднатата каса, предава lupa.bg.
По данни на собственика на къщата, в касата имало около 40 000 лв. и юбилейни монети.
Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен
„Сигнал“ постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево
"Игра на тронове" се завръща с нов сезон
БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие"
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Добавиха 77 лв. към пенсиите
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Зрителите срещу „Игри на волята”: Нашият победител е Калин!
Ако си мъж над 40 г. - не яж това
Седем загинали и 11 ранени при катастрофа между автобус и камион в Турция
Няма значение дали пералнята е нова или на 20 години: Това ще я почисти идеално
