Кървава касапница в Бруклин: Кола се вряза в пешеходци, има загинал и много ранени
Шофьорът се опитвал да избяга от полицията
67-годишна жена бе фатално прегазена, а нейният 8-годишен внук бе тежко ранен, след като кола се вряза в пешеходци в района Бруклин на На Йорк, съобщава в. „Ню Йорк пост”. Други трима души също са ранени при инцидента, съобщава NOVA.
Водачът на колата, която била крадена, се опитвал да избяга от полицията, която искала да го спре за проверка. По време на опита за бягство бил пометен и велосипедист, а крадената кола се ударила и в друг автомобил.
Преследването приключило бързо. Полицията е задържала заподозрения. Издирват се и двама негови спътници.
Brooklyn car accident kills 1, injures 4 #crashnewyork #brooklynnewyork #caraccident #kills1injures4 #KameraOne pic.twitter.com/2dxjRpDqpY
— KameraOne (@kamera_one) June 26, 2022
One Person is Dead, Child in Critical Condition, at Least Three More Injured after Car Accident in Brooklyn https://t.co/25PgTkLBcC pic.twitter.com/pR1MmCT9Wj
— FreedomNews.Tv FNTV (@FreedomNTV) June 26, 2022
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев

за 2 копейки си си продал задника,да те клецат пияните мужици.....педал
до 11
както и да е.......ама и ти не падаш по-долу от мен....т.е. и ти си идиот на квадрат......
до 8
ако ти си 3, аз бях съгласен с написаното от теб.
много бързаш да се палиш и врагове да намираш, ти май си друга порода идиот, но пак идиот.
,,някои идиоти под мен,,-ти си го писал
Колкото коментара ми до 1 и 2 ,отговорих подобаващо......каквото повикало,такова се обадило......
до 6
Преди 20-ет години се махнах от БГ,е заради такива отворковци като теб и пак заради такива като теб(80%-товите) НЯМА ДА СЕ ВЪРНА.....Щото навън се доказах и навън ме оцениха като ЧОВЕК,въпреки ,че съм се държал по един и същи начин,както в БГ,така и навън.....
Не те знам как си се представил в Щатите(щото по всичко личи ,че си бил там и може би още си) ама като не ти харесва,просто се прибери у БГ-то.....
Но не ти стиска,щото тук е пълен батак и като е така,по-добре си трай и си гледай животеца......
Между другото почти 3 милиона нашенци,в т.ч. и Щатите са емигрирали на Запад и по света,към ,,гнилото общество,,и ,,гнилия капитализъм,, щото е много ,,кофти,,
Та ти се чудя на акъла,що не се прибереш вече,ами си натискаш парцалите,там където си.......
Хайде да те видим.....отворен
Ми и те си мислят същото за нас ве.....цървули с цървулите ви миризливи.....
Що не си погледнете насраните задници и не си траете....а....???
Аре у лево.....мекишари.....