Кървава касапница в Бруклин: Кола се вряза в пешеходци, има загинал и много ранени
Шофьорът се опитвал да избяга от полицията
67-годишна жена бе фатално прегазена, а нейният 8-годишен внук бе тежко ранен, след като кола се вряза в пешеходци в района Бруклин на На Йорк, съобщава в. „Ню Йорк пост”. Други трима души също са ранени при инцидента, съобщава NOVA.
Водачът на колата, която била крадена, се опитвал да избяга от полицията, която искала да го спре за проверка. По време на опита за бягство бил пометен и велосипедист, а крадената кола се ударила и в друг автомобил.
Преследването приключило бързо. Полицията е задържала заподозрения. Издирват се и двама негови спътници.
Brooklyn car accident kills 1, injures 4 #crashnewyork #brooklynnewyork #caraccident #kills1injures4 #KameraOne pic.twitter.com/2dxjRpDqpY
— KameraOne (@kamera_one) June 26, 2022
One Person is Dead, Child in Critical Condition, at Least Three More Injured after Car Accident in Brooklyn https://t.co/25PgTkLBcC pic.twitter.com/pR1MmCT9Wj
— FreedomNews.Tv FNTV (@FreedomNTV) June 26, 2022
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

за 2 копейки си си продал задника,да те клецат пияните мужици.....педал
до 11
както и да е.......ама и ти не падаш по-долу от мен....т.е. и ти си идиот на квадрат......
до 8
ако ти си 3, аз бях съгласен с написаното от теб.
много бързаш да се палиш и врагове да намираш, ти май си друга порода идиот, но пак идиот.
,,някои идиоти под мен,,-ти си го писал
Колкото коментара ми до 1 и 2 ,отговорих подобаващо......каквото повикало,такова се обадило......
до 6
Преди 20-ет години се махнах от БГ,е заради такива отворковци като теб и пак заради такива като теб(80%-товите) НЯМА ДА СЕ ВЪРНА.....Щото навън се доказах и навън ме оцениха като ЧОВЕК,въпреки ,че съм се държал по един и същи начин,както в БГ,така и навън.....
Не те знам как си се представил в Щатите(щото по всичко личи ,че си бил там и може би още си) ама като не ти харесва,просто се прибери у БГ-то.....
Но не ти стиска,щото тук е пълен батак и като е така,по-добре си трай и си гледай животеца......
Между другото почти 3 милиона нашенци,в т.ч. и Щатите са емигрирали на Запад и по света,към ,,гнилото общество,,и ,,гнилия капитализъм,, щото е много ,,кофти,,
Та ти се чудя на акъла,що не се прибереш вече,ами си натискаш парцалите,там където си.......
Хайде да те видим.....отворен
Ми и те си мислят същото за нас ве.....цървули с цървулите ви миризливи.....
Що не си погледнете насраните задници и не си траете....а....???
Аре у лево.....мекишари.....