Кървава касапница в Бруклин: Кола се вряза в пешеходци, има загинал и много ранени
Шофьорът се опитвал да избяга от полицията
67-годишна жена бе фатално прегазена, а нейният 8-годишен внук бе тежко ранен, след като кола се вряза в пешеходци в района Бруклин на На Йорк, съобщава в. „Ню Йорк пост”. Други трима души също са ранени при инцидента, съобщава NOVA.
Водачът на колата, която била крадена, се опитвал да избяга от полицията, която искала да го спре за проверка. По време на опита за бягство бил пометен и велосипедист, а крадената кола се ударила и в друг автомобил.
Преследването приключило бързо. Полицията е задържала заподозрения. Издирват се и двама негови спътници.
Brooklyn car accident kills 1, injures 4 #crashnewyork #brooklynnewyork #caraccident #kills1injures4 #KameraOne pic.twitter.com/2dxjRpDqpY
— KameraOne (@kamera_one) June 26, 2022
One Person is Dead, Child in Critical Condition, at Least Three More Injured after Car Accident in Brooklyn https://t.co/25PgTkLBcC pic.twitter.com/pR1MmCT9Wj
— FreedomNews.Tv FNTV (@FreedomNTV) June 26, 2022
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години

за 2 копейки си си продал задника,да те клецат пияните мужици.....педал
до 11
както и да е.......ама и ти не падаш по-долу от мен....т.е. и ти си идиот на квадрат......
до 8
ако ти си 3, аз бях съгласен с написаното от теб.
много бързаш да се палиш и врагове да намираш, ти май си друга порода идиот, но пак идиот.
,,някои идиоти под мен,,-ти си го писал
Колкото коментара ми до 1 и 2 ,отговорих подобаващо......каквото повикало,такова се обадило......
до 6
Преди 20-ет години се махнах от БГ,е заради такива отворковци като теб и пак заради такива като теб(80%-товите) НЯМА ДА СЕ ВЪРНА.....Щото навън се доказах и навън ме оцениха като ЧОВЕК,въпреки ,че съм се държал по един и същи начин,както в БГ,така и навън.....
Не те знам как си се представил в Щатите(щото по всичко личи ,че си бил там и може би още си) ама като не ти харесва,просто се прибери у БГ-то.....
Но не ти стиска,щото тук е пълен батак и като е така,по-добре си трай и си гледай животеца......
Между другото почти 3 милиона нашенци,в т.ч. и Щатите са емигрирали на Запад и по света,към ,,гнилото общество,,и ,,гнилия капитализъм,, щото е много ,,кофти,,
Та ти се чудя на акъла,що не се прибереш вече,ами си натискаш парцалите,там където си.......
Хайде да те видим.....отворен
Ми и те си мислят същото за нас ве.....цървули с цървулите ви миризливи.....
Що не си погледнете насраните задници и не си траете....а....???
Аре у лево.....мекишари.....