Кървава касапница в Бруклин: Кола се вряза в пешеходци, има загинал и много ранени
Шофьорът се опитвал да избяга от полицията
67-годишна жена бе фатално прегазена, а нейният 8-годишен внук бе тежко ранен, след като кола се вряза в пешеходци в района Бруклин на На Йорк, съобщава в. „Ню Йорк пост”. Други трима души също са ранени при инцидента, съобщава NOVA.
Водачът на колата, която била крадена, се опитвал да избяга от полицията, която искала да го спре за проверка. По време на опита за бягство бил пометен и велосипедист, а крадената кола се ударила и в друг автомобил.
Преследването приключило бързо. Полицията е задържала заподозрения. Издирват се и двама негови спътници.
Brooklyn car accident kills 1, injures 4 #crashnewyork #brooklynnewyork #caraccident #kills1injures4 #KameraOne pic.twitter.com/2dxjRpDqpY
— KameraOne (@kamera_one) June 26, 2022
One Person is Dead, Child in Critical Condition, at Least Three More Injured after Car Accident in Brooklyn https://t.co/25PgTkLBcC pic.twitter.com/pR1MmCT9Wj
— FreedomNews.Tv FNTV (@FreedomNTV) June 26, 2022
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

за 2 копейки си си продал задника,да те клецат пияните мужици.....педал
до 11
както и да е.......ама и ти не падаш по-долу от мен....т.е. и ти си идиот на квадрат......
до 8
ако ти си 3, аз бях съгласен с написаното от теб.
много бързаш да се палиш и врагове да намираш, ти май си друга порода идиот, но пак идиот.
,,някои идиоти под мен,,-ти си го писал
Колкото коментара ми до 1 и 2 ,отговорих подобаващо......каквото повикало,такова се обадило......
до 6
Преди 20-ет години се махнах от БГ,е заради такива отворковци като теб и пак заради такива като теб(80%-товите) НЯМА ДА СЕ ВЪРНА.....Щото навън се доказах и навън ме оцениха като ЧОВЕК,въпреки ,че съм се държал по един и същи начин,както в БГ,така и навън.....
Не те знам как си се представил в Щатите(щото по всичко личи ,че си бил там и може би още си) ама като не ти харесва,просто се прибери у БГ-то.....
Но не ти стиска,щото тук е пълен батак и като е така,по-добре си трай и си гледай животеца......
Между другото почти 3 милиона нашенци,в т.ч. и Щатите са емигрирали на Запад и по света,към ,,гнилото общество,,и ,,гнилия капитализъм,, щото е много ,,кофти,,
Та ти се чудя на акъла,що не се прибереш вече,ами си натискаш парцалите,там където си.......
Хайде да те видим.....отворен
Ми и те си мислят същото за нас ве.....цървули с цървулите ви миризливи.....
Що не си погледнете насраните задници и не си траете....а....???
Аре у лево.....мекишари.....