Кървава касапница в Бруклин: Кола се вряза в пешеходци, има загинал и много ранени
Шофьорът се опитвал да избяга от полицията
67-годишна жена бе фатално прегазена, а нейният 8-годишен внук бе тежко ранен, след като кола се вряза в пешеходци в района Бруклин на На Йорк, съобщава в. „Ню Йорк пост”. Други трима души също са ранени при инцидента, съобщава NOVA.
Водачът на колата, която била крадена, се опитвал да избяга от полицията, която искала да го спре за проверка. По време на опита за бягство бил пометен и велосипедист, а крадената кола се ударила и в друг автомобил.
Преследването приключило бързо. Полицията е задържала заподозрения. Издирват се и двама негови спътници.
Brooklyn car accident kills 1, injures 4 #crashnewyork #brooklynnewyork #caraccident #kills1injures4 #KameraOne pic.twitter.com/2dxjRpDqpY
— KameraOne (@kamera_one) June 26, 2022
One Person is Dead, Child in Critical Condition, at Least Three More Injured after Car Accident in Brooklyn https://t.co/25PgTkLBcC pic.twitter.com/pR1MmCT9Wj
— FreedomNews.Tv FNTV (@FreedomNTV) June 26, 2022
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас

за 2 копейки си си продал задника,да те клецат пияните мужици.....педал
до 11
както и да е.......ама и ти не падаш по-долу от мен....т.е. и ти си идиот на квадрат......
до 8
ако ти си 3, аз бях съгласен с написаното от теб.
много бързаш да се палиш и врагове да намираш, ти май си друга порода идиот, но пак идиот.
,,някои идиоти под мен,,-ти си го писал
Колкото коментара ми до 1 и 2 ,отговорих подобаващо......каквото повикало,такова се обадило......
до 6
Преди 20-ет години се махнах от БГ,е заради такива отворковци като теб и пак заради такива като теб(80%-товите) НЯМА ДА СЕ ВЪРНА.....Щото навън се доказах и навън ме оцениха като ЧОВЕК,въпреки ,че съм се държал по един и същи начин,както в БГ,така и навън.....
Не те знам как си се представил в Щатите(щото по всичко личи ,че си бил там и може би още си) ама като не ти харесва,просто се прибери у БГ-то.....
Но не ти стиска,щото тук е пълен батак и като е така,по-добре си трай и си гледай животеца......
Между другото почти 3 милиона нашенци,в т.ч. и Щатите са емигрирали на Запад и по света,към ,,гнилото общество,,и ,,гнилия капитализъм,, щото е много ,,кофти,,
Та ти се чудя на акъла,що не се прибереш вече,ами си натискаш парцалите,там където си.......
Хайде да те видим.....отворен
Ми и те си мислят същото за нас ве.....цървули с цървулите ви миризливи.....
Що не си погледнете насраните задници и не си траете....а....???
Аре у лево.....мекишари.....