Извънредно! Джигит с Ауди предизвика бясна гонка с полицията в Бургас
Той фучал с мръсна газ, бягайки от полицаите по улица „Княз Борис“, в района на Борисовата градинка помлял три коли
Джигит с черно Ауди предизвика бясна гонка с полицията в бургаския ж.к. „Възраждане“. Шофьорът фучал с мръсна газ, бягайки от полицаите по улица „Княз Борис“, където в района на Борисовата градинка помлял три коли.
Блъснатите коли са Смарт, Алфа Ромео и БМВ. Четири-пет патрулки са преследвали джигита.
Екшънът е станал малко след 2:00 часа тази нощ. Гонката е станала по цялата улица „Княз Борис“. Заради високата скорост, авантюристът с черното ауди не е успял да вземе завоя на кръстовището с бул. „Мария Луиза“. Там е катастрофирал, но се е опитал да избяга и полицаите са го арестували на ул. „Дебелт“.
В момента застрахователи описват щетите по блъснатите автомобили.
Черното Ауди все още се намира на ъгъла на улиците „Мария Луиза“ и „Княз Борис“.
Една от катастрофиралите коли е на кръстовището между „Ивайло“ и „Княз Борис“. Алфа Ромеото е блъснато в дърво.
Собствениците на блъснатите автомобили в момента са там. Младата жена, която шофирала Алфа Ромеото, едва не се разплака пред репортер на Флагман.БГ. Тя събирала пари и си купила колата през декември.
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

1.Оставяте нещата така,излежавате си смешните присъди и забравяте.
2.Тръгвате да си отмъщавате като курви(каквито стещото вие отмъщавате само курвенската) и после получавате поздрави от Франция като всеки месец ще изчезва по един от вас.Лек ден
Живея на пресечката с ул.Шейново.
Много малоумници .
Полицията е на две пресечки.??????
Няма ги
Живея на пресечката с ул.Шейново.
Много малоумници .
Полицията е на две пресечки.??????
Няма ги
-пиян
-дрогиран
-неподчинение на полиция
-нанесени щети
-застрашаване живота на хора
6 години ефективно и глоби до живот....в някои щати смачкване на колата на преса
Ще си намери майстора накрая тоя прошляк ,добре че е жена му да го издържа .
Вече да беха му изяли житото и никой нямаше и да си го спомня дори......
Добре,че не претрепал някой невинен.....