Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)
Днешният петъчен ден не беляза голям наплив от ентусиасти да се попекат край морето, вероятно заради променливото време
НАТО-вски войници опънаха мускулести тела на Северния плаж в Бургас. Редом с тях са и туристи от различни страни в Европа, като преобладават украински майки с децата си, показа проверка на Флагман. След разговор със старшите спасители на пост на ивицата установихме, че същинската част на летния сезон в морския град все още не е започнала. Това вероятно се дължи на променливото време, което е характерно за юни месец, когато дъжд, вятър и жарко слънце се редуват през дни.
Засега на най-дългия плаж в Бургас обстановката е спокойна. От началото на месеца досега не се е налагало спасителите да се намесват, за да спасяват човешки животи. Морето не е бурно, а водата вече започва да се стопля.
Днес на бургаския плаж нямаше голям наплив от хора. Очакванията обаче са това съвсем скоро да се промени. Според метеоролози до края на месеца ни очакват слънчеви дни и високи температури. С изключение на неделя и понеделник, когато има немалка вероятност да вали, времето до юли ще бъде подходящо за плаж. След това, традиционно за Бургас, ни очакват още по-големи жеги през юли.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Ми те убавите не идват у Бълхария бе Уй сплескан
Петьо Русев капацитет! У-НИ-КА-ЛЕНРоми ..има...румънци ...има ...унгарци...американци ....само българи няма .....ба та у полиглота! Че и време даси говори с тях има....
Хомо-бандити... от НАТО.
Да са живи и здрави.
БОКШУК ДО БОКЛУКА
БОКЛУК ДО БОКЛУКА