Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)
Днешният петъчен ден не беляза голям наплив от ентусиасти да се попекат край морето, вероятно заради променливото време
НАТО-вски войници опънаха мускулести тела на Северния плаж в Бургас. Редом с тях са и туристи от различни страни в Европа, като преобладават украински майки с децата си, показа проверка на Флагман. След разговор със старшите спасители на пост на ивицата установихме, че същинската част на летния сезон в морския град все още не е започнала. Това вероятно се дължи на променливото време, което е характерно за юни месец, когато дъжд, вятър и жарко слънце се редуват през дни.
Засега на най-дългия плаж в Бургас обстановката е спокойна. От началото на месеца досега не се е налагало спасителите да се намесват, за да спасяват човешки животи. Морето не е бурно, а водата вече започва да се стопля.
Днес на бургаския плаж нямаше голям наплив от хора. Очакванията обаче са това съвсем скоро да се промени. Според метеоролози до края на месеца ни очакват слънчеви дни и високи температури. С изключение на неделя и понеделник, когато има немалка вероятност да вали, времето до юли ще бъде подходящо за плаж. След това, традиционно за Бургас, ни очакват още по-големи жеги през юли.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Ми те убавите не идват у Бълхария бе Уй сплескан
Петьо Русев капацитет! У-НИ-КА-ЛЕНРоми ..има...румънци ...има ...унгарци...американци ....само българи няма .....ба та у полиглота! Че и време даси говори с тях има....
Хомо-бандити... от НАТО.
Да са живи и здрави.
БОКШУК ДО БОКЛУКА
БОКЛУК ДО БОКЛУКА