Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)
Днешният петъчен ден не беляза голям наплив от ентусиасти да се попекат край морето, вероятно заради променливото време
НАТО-вски войници опънаха мускулести тела на Северния плаж в Бургас. Редом с тях са и туристи от различни страни в Европа, като преобладават украински майки с децата си, показа проверка на Флагман. След разговор със старшите спасители на пост на ивицата установихме, че същинската част на летния сезон в морския град все още не е започнала. Това вероятно се дължи на променливото време, което е характерно за юни месец, когато дъжд, вятър и жарко слънце се редуват през дни.
Засега на най-дългия плаж в Бургас обстановката е спокойна. От началото на месеца досега не се е налагало спасителите да се намесват, за да спасяват човешки животи. Морето не е бурно, а водата вече започва да се стопля.
Днес на бургаския плаж нямаше голям наплив от хора. Очакванията обаче са това съвсем скоро да се промени. Според метеоролози до края на месеца ни очакват слънчеви дни и високи температури. С изключение на неделя и понеделник, когато има немалка вероятност да вали, времето до юли ще бъде подходящо за плаж. След това, традиционно за Бургас, ни очакват още по-големи жеги през юли.
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене

Ми те убавите не идват у Бълхария бе Уй сплескан
Петьо Русев капацитет! У-НИ-КА-ЛЕНРоми ..има...румънци ...има ...унгарци...американци ....само българи няма .....ба та у полиглота! Че и време даси говори с тях има....
Хомо-бандити... от НАТО.
Да са живи и здрави.
БОКШУК ДО БОКЛУКА
БОКЛУК ДО БОКЛУКА