Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)
Днешният петъчен ден не беляза голям наплив от ентусиасти да се попекат край морето, вероятно заради променливото време
НАТО-вски войници опънаха мускулести тела на Северния плаж в Бургас. Редом с тях са и туристи от различни страни в Европа, като преобладават украински майки с децата си, показа проверка на Флагман. След разговор със старшите спасители на пост на ивицата установихме, че същинската част на летния сезон в морския град все още не е започнала. Това вероятно се дължи на променливото време, което е характерно за юни месец, когато дъжд, вятър и жарко слънце се редуват през дни.
Засега на най-дългия плаж в Бургас обстановката е спокойна. От началото на месеца досега не се е налагало спасителите да се намесват, за да спасяват човешки животи. Морето не е бурно, а водата вече започва да се стопля.
Днес на бургаския плаж нямаше голям наплив от хора. Очакванията обаче са това съвсем скоро да се промени. Според метеоролози до края на месеца ни очакват слънчеви дни и високи температури. С изключение на неделя и понеделник, когато има немалка вероятност да вали, времето до юли ще бъде подходящо за плаж. След това, традиционно за Бургас, ни очакват още по-големи жеги през юли.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Ми те убавите не идват у Бълхария бе Уй сплескан
Петьо Русев капацитет! У-НИ-КА-ЛЕНРоми ..има...румънци ...има ...унгарци...американци ....само българи няма .....ба та у полиглота! Че и време даси говори с тях има....
Хомо-бандити... от НАТО.
Да са живи и здрави.
БОКШУК ДО БОКЛУКА
БОКЛУК ДО БОКЛУКА