Пълен резил! Пиян перничанин катастрофира с ел. триколка в Слънчев бряг
49-годишният мъж е със счупен нос и множество рани по тялото
49-годишен перничанин стана за смях на цял Слънчев бряг, след като катастрофира с електрическа триколка. Вчера пияният турист яхнал превозното средство, но поради движение с несъобразена скорост, се преобърнал и строполил на земята в района на пътната отсечка до х-л "Аурелия" в кв. Фрегата.
Случайни минувачи подали сигнал на тел. 112 за инцидента и място веднага пристигнал полицейски екип. Перничанинът отказал да бъде тестван за употреба на алкохол и не дал кръв за химичен анализ, но според свидетелите, бил "ударил" поне няколко чашки и едва седял на краката си.
При удара мъжът буквално забил носа си в асфалта и го счупил. Откаран е в УМБАЛ-Бургас целият облян в кръв. Имал и множество рани по тялото.
Нов удар по танкер в Ормуз: Снаряд подпали кораба, екипажът се спаси
Николай Младенов с голяма новина за Газа: Хамас отстъпва властта и започва да се разоръжава
Непал след потопа: 162 жертви, стотици са изчезнали
Двама в битка за шеф на НЗОК, само един кандидат за подуправител
Сметката за „Дондуков“ 2 излиза днес: Кабинетът решава колко ще струва президентският вот
Бил Гейтс предлага спасение от изкуствения интелект: До 40 на сто от работните места да останат за хора
В Полша състраданието към украинците се превърна в презрение: Какви ще са последиците?
Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя
50-тонен турски автовоз се заклещи на булевард в Русе
Приморско отново дава старта на голямата колоездачна обиколка: Пелотонът поема към Бургас
Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана
