9 денонощия няма и следа от Велико, близките му дават парична награда, ако съобщите къде е
Полицията, приятелите, доброволци и близките му го издирват отчаян, помогнете
9 денонощия няма и следа от 22-годишния Велико Жеков от созополското село Зидарово. Полицията, приятелите, доброволци и близките му го издирват отчаяно и за втори път помолиха Флагман.бг да публикува зов за помощ. Семейството предлага и парично възнаграждение за хората, които посочат координатите на Велико.
„Не можем да повярваме, че може да е избягал или да си е посегнал. Той имаше дом, работа. Велико е скромно момче, работи в строителството, живее с родителите си в Зидарово и няма причина да не се чувства добре. Подозираме, че е отвлечен“, казват близките на Велико.
Издирва се 22-годишен мъж от созополското село Зидарово
В момента те разпространяват неговата снимка в социалните мрежи, разлепят я на хартиен носител в цяла Бургаска област и се надяват Велико да се появи жив и здрав.
До момента обаче издирването удря на камък. Полицаите са проверили няколко сигнала, които се оказали неверни. Единият от тях е, че Велико е забелязан в бургаския кв. Кумлука, където си купувал банички, а след това се качил в черното БМВ на едър жител на квартала със съмнителна репутация. Другият сигнал е, че младият мъж е засечен в созополското село Крушевец, което е съвсем близо до родното му Зидарово.
Ако Велико се намира някъде около вас, обадете се в най-близкото управление на МВР или на тел. 112.
Велико Жеков работи в строителна фирма в Бургас, не се е прибирал у дома от 15 юни. Младежът не е семеен, не е известно и да има сериозна връзка с жена.
Как правилно да сушим дрехите през зимата у дома
Любo Киров се премести в нов дом в покрайнините на София
БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация, обяви Киселова
Има две добри новини за Любо Пенев
ГЕРБ предлага закриване на антикорупционната комисия и връщане към стари механизми
Лихвата по студентските кредити намалява от 7 до 3 процента след решение на НС
Студ и валежи обхващат България през втората половина на януари
Разследват канал за фалшиво евро след сигнал от търговец в Казанлък
80-годишният мъж се опитва да пътува от Тенерифе с починалата си съпруга
Патрулка падна в дере, има ранен полицай
САЩ и Дания не се разбраха за Гренландия, НАТО изпраща войски
Задържаха двама с марихуана в Бургас - единият е непълнолетен

Все пак дано го намерят, идват избори и искам да гласува.
..Абе ей - кръвните клетки и плазмата СЕ ПРОЗИВЕЖДАТ ОТ КОСТНИЯ МОЗЪК,бре, невеж!Така че и 100 литра на ден да се преливат, пак НИЕ СИ Я ПРОИЗВЕЖДАМЕ сами!!Капиш?Оди малко на училище,а?!