Колоездачи и Общината със съвместна акция за почистване на велоалеята към местността Пода
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите
По инициатива на общинския съветник Георги Маринчев в събота, 25 юни, ще се проведе акция за почистване на велоалеята, водеща към местността Пода. В нея ще се включат солидарно бургаски колоездачи и работници, изпратени от Общината. Началото е в 9 часа, със сборен пункт началото на велоалеята откъм Бургас.
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите. Община Бургас е благодарна за проявеното желание да бъде подпомогната в тази дейност с доброволен труд. За целта тя ще осигури необходимите инструменти, съдове, а след това ще извози събраните клони и треви.
„Всеки, който желае да се присъедини към добрата инициатива, е добре дошъл, а след това можем заедно да покараме велосипедите си!“, каза Георги Маринчев.
* Втората снимка ще ви ориентира за точното място на сборния пункт.
* Телефон за контакти: 0899 938 008 – Георги Маринчев
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

Ако всеки път, когато някой реши да мине с велосипед по този маршрут , му правеха "ескорт" от два полицейски автомобила отпред и отзад, а нямаше никаква алея, щеше да излезе по-евтино на общината...
Някой непрекъснато бърка нашите ширини ,условията и нагласата на народа ни с Малайзия , Индия и отчасти с Нидерландия !