Колоездачи и Общината със съвместна акция за почистване на велоалеята към местността Пода
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите
По инициатива на общинския съветник Георги Маринчев в събота, 25 юни, ще се проведе акция за почистване на велоалеята, водеща към местността Пода. В нея ще се включат солидарно бургаски колоездачи и работници, изпратени от Общината. Началото е в 9 часа, със сборен пункт началото на велоалеята откъм Бургас.
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите. Община Бургас е благодарна за проявеното желание да бъде подпомогната в тази дейност с доброволен труд. За целта тя ще осигури необходимите инструменти, съдове, а след това ще извози събраните клони и треви.
„Всеки, който желае да се присъедини към добрата инициатива, е добре дошъл, а след това можем заедно да покараме велосипедите си!“, каза Георги Маринчев.
* Втората снимка ще ви ориентира за точното място на сборния пункт.
* Телефон за контакти: 0899 938 008 – Георги Маринчев
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен

Ако всеки път, когато някой реши да мине с велосипед по този маршрут , му правеха "ескорт" от два полицейски автомобила отпред и отзад, а нямаше никаква алея, щеше да излезе по-евтино на общината...
Някой непрекъснато бърка нашите ширини ,условията и нагласата на народа ни с Малайзия , Индия и отчасти с Нидерландия !