Колоездачи и Общината със съвместна акция за почистване на велоалеята към местността Пода
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите
По инициатива на общинския съветник Георги Маринчев в събота, 25 юни, ще се проведе акция за почистване на велоалеята, водеща към местността Пода. В нея ще се включат солидарно бургаски колоездачи и работници, изпратени от Общината. Началото е в 9 часа, със сборен пункт началото на велоалеята откъм Бургас.
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите. Община Бургас е благодарна за проявеното желание да бъде подпомогната в тази дейност с доброволен труд. За целта тя ще осигури необходимите инструменти, съдове, а след това ще извози събраните клони и треви.
„Всеки, който желае да се присъедини към добрата инициатива, е добре дошъл, а след това можем заедно да покараме велосипедите си!“, каза Георги Маринчев.
* Втората снимка ще ви ориентира за точното място на сборния пункт.
* Телефон за контакти: 0899 938 008 – Георги Маринчев
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ако всеки път, когато някой реши да мине с велосипед по този маршрут , му правеха "ескорт" от два полицейски автомобила отпред и отзад, а нямаше никаква алея, щеше да излезе по-евтино на общината...
Някой непрекъснато бърка нашите ширини ,условията и нагласата на народа ни с Малайзия , Индия и отчасти с Нидерландия !