Колоездачи и Общината със съвместна акция за почистване на велоалеята към местността Пода
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите
По инициатива на общинския съветник Георги Маринчев в събота, 25 юни, ще се проведе акция за почистване на велоалеята, водеща към местността Пода. В нея ще се включат солидарно бургаски колоездачи и работници, изпратени от Общината. Началото е в 9 часа, със сборен пункт началото на велоалеята откъм Бургас.
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите. Община Бургас е благодарна за проявеното желание да бъде подпомогната в тази дейност с доброволен труд. За целта тя ще осигури необходимите инструменти, съдове, а след това ще извози събраните клони и треви.
„Всеки, който желае да се присъедини към добрата инициатива, е добре дошъл, а след това можем заедно да покараме велосипедите си!“, каза Георги Маринчев.
* Втората снимка ще ви ориентира за точното място на сборния пункт.
* Телефон за контакти: 0899 938 008 – Георги Маринчев
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години

Ако всеки път, когато някой реши да мине с велосипед по този маршрут , му правеха "ескорт" от два полицейски автомобила отпред и отзад, а нямаше никаква алея, щеше да излезе по-евтино на общината...
Някой непрекъснато бърка нашите ширини ,условията и нагласата на народа ни с Малайзия , Индия и отчасти с Нидерландия !