Колоездачи и Общината със съвместна акция за почистване на велоалеята към местността Пода
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите
По инициатива на общинския съветник Георги Маринчев в събота, 25 юни, ще се проведе акция за почистване на велоалеята, водеща към местността Пода. В нея ще се включат солидарно бургаски колоездачи и работници, изпратени от Общината. Началото е в 9 часа, със сборен пункт началото на велоалеята откъм Бургас.
По протежението на този живописен маршрут ежегодно избуява растителност, която затруднява движението на колоездачите. Община Бургас е благодарна за проявеното желание да бъде подпомогната в тази дейност с доброволен труд. За целта тя ще осигури необходимите инструменти, съдове, а след това ще извози събраните клони и треви.
„Всеки, който желае да се присъедини към добрата инициатива, е добре дошъл, а след това можем заедно да покараме велосипедите си!“, каза Георги Маринчев.
* Втората снимка ще ви ориентира за точното място на сборния пункт.
* Телефон за контакти: 0899 938 008 – Георги Маринчев
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Ако всеки път, когато някой реши да мине с велосипед по този маршрут , му правеха "ескорт" от два полицейски автомобила отпред и отзад, а нямаше никаква алея, щеше да излезе по-евтино на общината...
Някой непрекъснато бърка нашите ширини ,условията и нагласата на народа ни с Малайзия , Индия и отчасти с Нидерландия !