Сигнал до Флагман.бг: Вандали потрошиха любимия кът на бургазлии в Морската градина
На кого са пречели пейките, а по свинщината, която са оставили – нямам думи, жалва се бургазлийка
Едно от любимите места за отдих на бургазлии в Морската градина – пейките пред бар Барабар зад Летния театър с невероятната морска панорама, е потрошено от вандали. Това сигнализира наша читателка в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
„Място, на което целогодишно се събираме с приятели, слушаме музика, пием бирички и си прекарваме страхотно. Пазим си го, защото така трябва, защото Морската градина е за всички нас, да й се радваме, да я пазим“, започва сигнала си бургазлийката.
Тя допълва, че е останала много разочарована при последното си посещение – мястото е било като след война – с потрошени и захвърлени пейки, а по земята стъкла и други боклуци.
„Защо? На кого са пречели пейките? А за стъклата и свинщината по земята нямам думи“, жалва се тя.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Те са универсален продукт на това което ни заобикаля вече 30 години! Уж за добро пък както винаги...Ква я мислихме ква стана...
Не ги търсете сигурно са на простест на Възраждане.