Защо полицаи 2 часа задръстиха оживена улица в Бургас (СНИМКИ)
Невзрачният сив автомобил с бургаска регистрация очевидно е причина за дългите преговори между униформените и тримата здрави мъже
В пиковия период – между 16:30-18:30 ч., по една от най-оживените улици в Бургас свидетели наблюдават странна картина на отношения между трима обилно татуирани граждани по потници и органите на реда. Снимките са изпратени от читател на Флагман.бг, който твърди, че доста преди 17 ч. по ул. „Гурко“ полицейска кола е засякла невзрачния сив Хюндай с бургаска регистрация, с две последователни числа.
Повече от 40 минути течеше разговор между униформените полицаи и тримата, които се придвижваха в този автомобил. От време навреме разговорите им се пренасяха и на тротоара, твърди той.
„Напрежението се повиши към 17:30 ч., когато пристигна още един полицейски автомобил със стикер за мобилна камера. Полицаите от тази брандирана кола също се включиха в разговорите, или по-скоро преговорите, с тримата, явно много важни, хора.“, твърди нашият читател, възмутен, че на улицата се създава в това време реална предпоставка за ПТП заради движещите се автомобили в двете посоки и пресичащите непрекъснато пешеходци.
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево

Милиционерите са видяли някой познат,и са спрели да си поговорят-да "убият"време от смяната!
Ми кво да правят-те друго не могат!
Ужасно нещо е самотата!