Защо полицаи 2 часа задръстиха оживена улица в Бургас (СНИМКИ)
Невзрачният сив автомобил с бургаска регистрация очевидно е причина за дългите преговори между униформените и тримата здрави мъже
В пиковия период – между 16:30-18:30 ч., по една от най-оживените улици в Бургас свидетели наблюдават странна картина на отношения между трима обилно татуирани граждани по потници и органите на реда. Снимките са изпратени от читател на Флагман.бг, който твърди, че доста преди 17 ч. по ул. „Гурко“ полицейска кола е засякла невзрачния сив Хюндай с бургаска регистрация, с две последователни числа.
Повече от 40 минути течеше разговор между униформените полицаи и тримата, които се придвижваха в този автомобил. От време навреме разговорите им се пренасяха и на тротоара, твърди той.
„Напрежението се повиши към 17:30 ч., когато пристигна още един полицейски автомобил със стикер за мобилна камера. Полицаите от тази брандирана кола също се включиха в разговорите, или по-скоро преговорите, с тримата, явно много важни, хора.“, твърди нашият читател, възмутен, че на улицата се създава в това време реална предпоставка за ПТП заради движещите се автомобили в двете посоки и пресичащите непрекъснато пешеходци.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Милиционерите са видяли някой познат,и са спрели да си поговорят-да "убият"време от смяната!
Ми кво да правят-те друго не могат!
Ужасно нещо е самотата!