Защо полицаи 2 часа задръстиха оживена улица в Бургас (СНИМКИ)
Невзрачният сив автомобил с бургаска регистрация очевидно е причина за дългите преговори между униформените и тримата здрави мъже
В пиковия период – между 16:30-18:30 ч., по една от най-оживените улици в Бургас свидетели наблюдават странна картина на отношения между трима обилно татуирани граждани по потници и органите на реда. Снимките са изпратени от читател на Флагман.бг, който твърди, че доста преди 17 ч. по ул. „Гурко“ полицейска кола е засякла невзрачния сив Хюндай с бургаска регистрация, с две последователни числа.
Повече от 40 минути течеше разговор между униформените полицаи и тримата, които се придвижваха в този автомобил. От време навреме разговорите им се пренасяха и на тротоара, твърди той.
„Напрежението се повиши към 17:30 ч., когато пристигна още един полицейски автомобил със стикер за мобилна камера. Полицаите от тази брандирана кола също се включиха в разговорите, или по-скоро преговорите, с тримата, явно много важни, хора.“, твърди нашият читател, възмутен, че на улицата се създава в това време реална предпоставка за ПТП заради движещите се автомобили в двете посоки и пресичащите непрекъснато пешеходци.
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Милиционерите са видяли някой познат,и са спрели да си поговорят-да "убият"време от смяната!
Ми кво да правят-те друго не могат!
Ужасно нещо е самотата!