Защо полицаи 2 часа задръстиха оживена улица в Бургас (СНИМКИ)
Невзрачният сив автомобил с бургаска регистрация очевидно е причина за дългите преговори между униформените и тримата здрави мъже
В пиковия период – между 16:30-18:30 ч., по една от най-оживените улици в Бургас свидетели наблюдават странна картина на отношения между трима обилно татуирани граждани по потници и органите на реда. Снимките са изпратени от читател на Флагман.бг, който твърди, че доста преди 17 ч. по ул. „Гурко“ полицейска кола е засякла невзрачния сив Хюндай с бургаска регистрация, с две последователни числа.
Повече от 40 минути течеше разговор между униформените полицаи и тримата, които се придвижваха в този автомобил. От време навреме разговорите им се пренасяха и на тротоара, твърди той.
„Напрежението се повиши към 17:30 ч., когато пристигна още един полицейски автомобил със стикер за мобилна камера. Полицаите от тази брандирана кола също се включиха в разговорите, или по-скоро преговорите, с тримата, явно много важни, хора.“, твърди нашият читател, възмутен, че на улицата се създава в това време реална предпоставка за ПТП заради движещите се автомобили в двете посоки и пресичащите непрекъснато пешеходци.
Увеличават месечните помощи за хора с увреждания в България
Начинът на приготвяне на кафето може да влияе на здравето на сърцето
Отиде си голям български музикант (СНИМКА)
Ани Салич се появи с пръстен, който фенове и медии тълкуват като годежен
Слънчевите очила на Макрон - модният акцент на Давос 2026
Как студеното време повишава риска за сърцето и съдовете през зимата
Световна общност алармира за „воден фалит“ вследствие на критично изчерпване на водните ресурси
Лидия се сгоди и показа диамантен пръстен
Две древни японски практики за поддържане на здрава и сияйна кожа
Зеленски пристигна в Швейцария за среща с Доналд Тръмп
Голям скандал в наша детска градина - "Г-жа 1" залепи устата на дете с тиксо

Милиционерите са видяли някой познат,и са спрели да си поговорят-да "убият"време от смяната!
Ми кво да правят-те друго не могат!
Ужасно нещо е самотата!