Защо полицаи 2 часа задръстиха оживена улица в Бургас (СНИМКИ)
Невзрачният сив автомобил с бургаска регистрация очевидно е причина за дългите преговори между униформените и тримата здрави мъже
В пиковия период – между 16:30-18:30 ч., по една от най-оживените улици в Бургас свидетели наблюдават странна картина на отношения между трима обилно татуирани граждани по потници и органите на реда. Снимките са изпратени от читател на Флагман.бг, който твърди, че доста преди 17 ч. по ул. „Гурко“ полицейска кола е засякла невзрачния сив Хюндай с бургаска регистрация, с две последователни числа.
Повече от 40 минути течеше разговор между униформените полицаи и тримата, които се придвижваха в този автомобил. От време навреме разговорите им се пренасяха и на тротоара, твърди той.
„Напрежението се повиши към 17:30 ч., когато пристигна още един полицейски автомобил със стикер за мобилна камера. Полицаите от тази брандирана кола също се включиха в разговорите, или по-скоро преговорите, с тримата, явно много важни, хора.“, твърди нашият читател, възмутен, че на улицата се създава в това време реална предпоставка за ПТП заради движещите се автомобили в двете посоки и пресичащите непрекъснато пешеходци.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Милиционерите са видяли някой познат,и са спрели да си поговорят-да "убият"време от смяната!
Ми кво да правят-те друго не могат!
Ужасно нещо е самотата!