×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Паяк ще вдига неправилно паркирали коли в Приморско и Китен


Паяк ще вдига неправилно паркирали коли в Приморско и Китен
Специализираната машина ще се грижи за безпроблемното придвижване по улиците на двата града
22 Юни 2022, Сряда, 18:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Ще реагира и на подадени сигнали от граждани

Репатриращ автомобил тип „Паяк“ започва да следи за неправилно паркирани автомобили в Приморско и Китен. Репатракът обслужва двата курорта всеки ден от 21 юни до 1 септември.

Специализираната машина ще се грижи за безпроблемното придвижване по улиците на двата града. През летния сезон той ще разчиства улиците от спрели на забранени места и неправилно паркирали автомобили, които затрудняват движението. Ще реагира и на подадени сигнали от граждани.

За освобождаване на място на закопчания от „паяка“ автомобил собственикът ще трябва да заплати 18 лева, а за освобождаване от паркинга – глобата е 36 лева плюс по 3. 60 лев за всеки час престой на автомобила там. Водачът ще получава фиш, стойността на който зависи от констатираното нарушение.

Телефонният номер, на които собствениците на вдигнатите с паяка коли могат да позвънят, е 0884 60 20 90 /наказателен паркинг в Приморско/ и 0887 92 00 90 /наказателен паркинг в Китен/. За сигнали номерът е 0887 47 50 50.


В категории: Приморско


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
19
Коментара
19
Коментара по темата
19.
до 18
28.06.2022 18:38:04
0
0
кой е нестинарчето?
18.
Чефо
28.06.2022 12:00:54
0
0
Нестинарчето е в депресия пак коментира като папагал! Смени текста бе
17.
бат зоро пънчарския
26.06.2022 09:07:49
0
3
начи,продавам химикалска тоалтна,почти чисатак нова и чиста,ф гаранциа.ползвана само 4 лета от мургави дeвойки на плажа.
16.
Учебник за туроператори и екскурзоводи
25.06.2022 20:22:58
0
2
Приморско е известно с това, че има различни видове нужници - пристроени и не пристроени. Населението се занимава със земеделие и скотовъдство, цигани и българи, циганите местни или от Ново Паничарево, българите - свъртяни от майната си. Климатът умерено континентален... зимата мека, лятото хич го няма. Нищо особено.
15.
Пристроен нужник ли...
25.06.2022 20:12:41
0
2
Правиш му топла връзка към къщата и готово. Някои си построяват нужници вътре в къщата, а стария седи отвън за украса, други го събарят. Различно е.
14.
до оня
23.06.2022 15:39:22
3
3
кво значи пристроен нужник? сигурно го земаш от двора и го местиш къщата, това ли е?
13.
шофьор
23.06.2022 14:18:42
0
2
Звучи като ," Паяк ще мародерства колите, които не са си намерили правилното място за паркиране". А правилното място е платеният паркинг на общината.
12.
до 9 и 11
23.06.2022 04:26:48
2
2
ето го тук, кой каза че не се е появил яловия коментатор
11.
д-р Чурков
22.06.2022 20:35:33
2
5
Стария ерген не успя да се задоми....
Дъртата ЗЛА го изяде.... мръсна е и в червата...
Ялов,необезчестен и самотен дънгалаг си остана...
ЧУВАЙ БОЖЕ И ЗАКРИЛЯЙ...
PS: да си гледа мачовете, имането и парите...
Ще го качим"един мотор с два кола"...
....да си ги носи на оня свят
10.
бляя
22.06.2022 20:29:20
2
3
нещо не се е включил гея който коментира хотелите от соца и алчните майки със старите ергени
9.
Руската гимназия
22.06.2022 20:26:18
4
4
Закривайте селото и ставайте квартал на лучшии город для жизнь в Болгарии городе Бургас!
Продаваме хотела от Соца с пристроени нужници немедленно и покупаем два или трьох апартамента и шапка на тояга..
8.
Оруел
22.06.2022 20:20:02
2
6
С такава ефтина машинка започва далаверата. Скоро от вашите парички ще си купят нов ако не и 2.
7.
До Ева
22.06.2022 19:57:21
1
3
Чакаме с трепет, вълнение и най вече нетърпение, скенера.....
6.
Да
22.06.2022 19:50:31
2
3
Господ гледа !!! Един ден и в бургаС, ще им се поиска сметка........паяка е незаконен...олигофрени много...
5.
До Ева
22.06.2022 19:45:50
2
2
Ракът вече ги е изял....
СГОТВЕНИ СА
4.
*********
22.06.2022 19:44:00
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
*********
22.06.2022 19:43:40
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
софиянец
22.06.2022 19:08:22
6
11
нема ви стъпим у вмирисаното село
1.
Eva
22.06.2022 18:42:27
3
3
Рак да ги изяде тия кръвопийци.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Не забравяйте: Утре ще спим с час по-малко! Но как ни влияе смяната на времето Не забравяйте: Утре ще спим с час по-малко! Но как ни влияе смяната на времето Преминаваме към лятното часово време Такова нещо се вижда много рядко, а двама бургазлии са големи късметлии! (ВИДЕО) Такова нещо се вижда много рядко, а двама бургазлии са големи късметлии! (ВИДЕО) Но ситуацията освен че е красива, е и опасна Месари: Бургазлии, купувайте агнешкото за Великден отсега, че после цените може да са двойни (СНИМКИ) Месари: Бургазлии, купувайте агнешкото за Великден отсега, че после цените може да са двойни (СНИМКИ) И не само на месото, увеличение се очаква на всички традиционни продукти за празника Почина съветникът на президента Първанов - дипломатът Златин Тръпков Почина съветникът на президента Първанов - дипломатът Златин Тръпков Тръпков е работил в Министерството на външните работи и в българските посолства в Япония и Полша, за периода 2007 - 2012 г. бе посланик на страната в Холандия Как котките усещат проблемите, които идват в живота ви, и могат да ви спасят Как котките усещат проблемите, които идват в живота ви, и могат да ви спасят Как интуицията на котките може да ви помогне да предвидите опасности и здравословни проблеми Проговори майката на жената, намушкала хора в София Проговори майката на жената, намушкала хора в София Експертиза тепърва ще установява дали 39-годишната жена има психическо заболяване Георгиев с остри критики към кабинета Гюров и ПП Георгиев с остри критики към кабинета Гюров и ПП Георгиев защити и участието на България в Съвета за мир, като подчерта, че страната ни има стратегически интерес от стабилност в Близкия изток Крум Зарков: Лявото настъпва – младите ще поведат битката за справедливост Крум Зарков: Лявото настъпва – младите ще поведат битката за справедливост Над 200 младежи от страната се събраха в столицата, за да обсъдят бъдещето на левицата Последни дни за 5% отстъпка от данъците – подайте декларацията си до 31 март Последни дни за 5% отстъпка от данъците – подайте декларацията си до 31 март Физическите лица могат да се възползват от данъчната отстъпка, като подадат годишната си данъчна декларация и внесат дължимото до 31 март 2026 г. Бургаски търговец: Всяка година първите сезонни плодове и зеленчуци са с шокови цени, не преувеличавайте!  Бургаски търговец: Всяка година първите сезонни плодове и зеленчуци са с шокови цени, не преувеличавайте!  Модерно е да правим сензация от всичко и да сме фейсбук герои, когато показваме високите цени на пазара
Володимир Зеленски поиска ядрени оръжия, за да няма война в Украйна Володимир Зеленски поиска ядрени оръжия, за да няма война в Украйна Западните гаранции трябва да включват трансфер на такива средства, каза той Заради войната Египет обяви локдаун Заради войната Египет обяви локдаун Ограниченията до 21:00 часа ще важат един месец Bank of America ще плати 72,5 млн. долара за уреждане на дело по случая "Епстийн" Bank of America ще плати 72,5 млн. долара за уреждане на дело по случая "Епстийн" Банката урежда колективен иск, в който я обвиняват в подкрепа на мрежа за трафик с цел сексуална експлоатация, свързана с Джефри Епстийн Стотици поклонници, отправили се към Света гора, останаха блокирани в корабите заради бури Стотици поклонници, отправили се към Света гора, останаха блокирани в корабите заради бури Хората са от България, Румъния и Сърбия, както и от цяла Гърция Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Страната предприема нови мерки за контрол на износа на валута и златни кюлчета   Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Платформата на Google ще бъде активна в България от октомври, като ще революционизира начините на онлайн пазаруване и търговия, създавайки нови възможности за местните търговци. Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Промените трябва да подчертаят настъпилото етническо многообразие на Запад в ерата на либерал-глобализма Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Звездата посреща празника си с активна кариера и нови проекти, като не спира да вдъхновява с музика, кино и социални инициативи.   Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Войната в Иран издигна спекулата на съвсем друго ниво Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Виетнам временно премахна екологичния данък върху горивата
Костадин Костадинов, депутат Костадин Костадинов, депутат Програмата на „Прогресивна България“ е клонинг на тази на ПП-ДБ Виц на деня Виц на деня - Искате ли да правим с*кс?
- Но аз съм омъжена!
- Добре, тогава ми направете скандал и после ще се сдобрим със с*кс...
Виц на деня Виц на деня Карат се две съседки:
- Приличаш на крава, ма!
- Ти па даже и на крава не приличаш...
- Кой, аз ли не приличам, ма!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вчера отидох на работа с нарисувани мустаци. Колежките с нарисуваните вежди казаха, че съм ненормален!?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори