×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 6 държави от ЕС се отделиха от останалите и създадоха Е6
  • Сняг и дъжд обхващат страната
  • Откриха мъртва в хотелска стая продуцентката на шпионската драма „Техеран“
  • Русия и Украйна обсъждат земята като ключов въпрос на мирните преговори
  • Орбан призова Зеленски да спре намесата на Украйна в унгарските избори
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Рано е да кажа на кого разчитам за Бургас, идвам скоро лично да търся съмишленици


Рано е да кажа на кого разчитам за Бургас, идвам скоро лично да търся съмишленици
Нямам никаква представа кой е бил представител на Бургас на учредяването на "Български възход", там имаше 800 души, каза Стефан Янев пред Флагман.бг
21 Юни 2022, Вторник, 18:32 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Ще се срещнем с хората – един, двама, пет, десет, с всички, които имат желание да ни видят

- Г-н Янев, политическите среди в Бургас вече много се вълнуват от вашата нова формация, кипят страсти, а няма толкова много информация за нея. На кого ще се доверите в Бургаска област? Завъртя се само едно-единствено име в пространството – това на бившия заместник областен управител Асен Бонджев, който скромно каза, че няма как той да поеме тази отговорност.

- Рано е да се каже още. Много е рано да говорим за имена, защото първо трябва да дойдем в Бургаска област, да се видим с хората. Надявам се, че не правим в момента интервю, а си говорим човешки.  

Кой ще оглави партията на Стефан Янев в Бургас? Спрягат се интересни имена

- Ние си говорим човешки, но аз се обаждам като журналист.

- Да. Ще дойдем във Вашата област, ще се срещнем с хората – един, двама, пет, десет, с всички, които имат желание да ни видят. И там ще видим кой иска и кой не иска, и кой има възможности да се занимава с тази дейност. Защото тя не е просто дейност – човек трябва да има възможност да отделя време за това. Така че бавно и полека ще правим нещата. Нямаме конкретни имена. Ще има време и за конкретика.

- Все пак тук оставаме с усещането, че пренебрегвате втория по големина избирателен район в страната. Като служебен премиер не дойдохте нито веднъж и като министър на отбраната също не ни посетихте. Чуваме, че ще идвате скоро.

- Скоро най-малкото ще дойда, за да търся съмишленици и дейността, която описах преди малко. След това, живот и здраве, със сигурност ще дойда на Петрова нива – август месец мисля, че беше. Надявам се да имам възможност да имам почивка 2-3 дни и ще ги отделя край морето, но на никого не казвайте къде съм отседнал.

- Вие ще ни кажете къде – само ние да дойдем.

- Не, не, няма да ви кажа! (смее се) Шегувам се.

- Все пак се спрягат някакви имена. Например на бившия кмет на Созопол Панайот Рейзи…

- Не ги познавам тези имена.

- Някои ги познавате със сигурност. Например на бившия депутат Стефан Кенов, Димитър Стоянов от БСП, ексминистъра Георги Панайотов, който е от Поморие.

- Последният поне го познавам, но как да работим с него от разстояние. Той е посланик. Другите изброени наистина не ги познавам. Някои съм ги чувал, други – не. Може да са били депутати и на всякакви длъжности, но не се сещам в момента.

- А всъщност на учредяването освен Асен Бонджев имаше ли някой друг представител от Бургаска област?

- Нямам никаква представа кой е бил представител на Вашата област. Имаше представители от всички области в България. При присъствието на 800 души няма как да знам кой конкретно откъде е бил.

- Как върви събирането на подписи за регистрацията в съда?

- Всичко върви нормално, както си трябва. Това стана обаче като интервю. Ако искате такова, се обадете на пиарите. Благодаря.




Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
4
Коментара
4
Коментара по темата
4.
Аза
22.06.2022 10:22:19
3
2
Загуби ме. Като видях при тебе корумпирания професор и измекяра Асенчо Бонджев. Тотално ме загуби.
3.
Пенчо
21.06.2022 22:34:34
4
7
Тя Митрофанова вече вероятно е готова със списъка и спонсорството ,,Ама много главоболия ги налегнаха братята с тези вироглави Украинци та вероятно не им е вече да харчат безогледно по нови политици.
2.
Ахахаха
21.06.2022 22:26:26
9
8
Къде ше идваш, бе, сдухано чиче?! Заминавай при мутрофанова за рубли
1.
Кахле
21.06.2022 18:35:33
4
24
Е, как?! Живо Табаков винаги е на линия... :D
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Левски вероятно се разминава с Хорхе Сегура защитникът е близо до ЦСКА 1948 Левски вероятно се разминава с Хорхе Сегура защитникът е близо до ЦСКА 1948 Колумбийският централен бранител е гледал мача на сините от трибуните на „Георги Аспарухов“, но може да избере друг клуб  В УМБАЛ Бургас извадиха тумор колкото пъпеш от корема на жена В УМБАЛ Бургас извадиха тумор колкото пъпеш от корема на жена 60-годишна бургазлийка не е подозирала за съществуването му, а е смятала, че качва килограми, защото не се ограничава в храненето България е втора в ЕС по жертви на пътя за 2024 г. предлагат камери на светофарите и повече полицаи България е втора в ЕС по жертви на пътя за 2024 г. предлагат камери на светофарите и повече полицаи Експертът по пътна безопасност Любка Маринова настоява за по-бързо налагане на санкции и засилен контрол Млади несебърски гайдари с престижни отличия от конкурса Орфееви таланти в Пловдив Млади несебърски гайдари с престижни отличия от конкурса Орфееви таланти в Пловдив Възпитаници на Обединената общинска школа по изкуствата завоюваха златна и бронзова лира в направление Народни инструменти Българка ще пее на фестивала „Санремо“, гледайте я на 24 февруари по RAI Uno Българка ще пее на фестивала „Санремо“, гледайте я на 24 февруари по RAI Uno Присъствието ѝ в селекцията е не просто личен успех, а символичен пробив за българската музикална традиция Направила ли е Светлана черна магия над семейството на бившия си Направила ли е Светлана черна магия над семейството на бившия си Както е известно, тя е обсебена от врачки, гадателки и астролози. Разпитани са мъжете с АТВ-та край хижа „Петрохан“ Разпитани са мъжете с АТВ-та край хижа „Петрохан“ Тези мъже били на офроуд обиколката, организирана от човек, който често кара в района Кандидат-кметица от Бургаско е пияната шофьорка, обърнала Опела си в с. Изворище Кандидат-кметица от Бургаско е пияната шофьорка, обърнала Опела си в с. Изворище През 2003 г. е участвала в кметската надпревара за с. Драганово Един от босовете на руската „Рибна мафия“ е почетен гражданин на Бургас Един от босовете на руската „Рибна мафия“ е почетен гражданин на Бургас В собствената му родина той и до днес се споменава не само като дългогодишен министър на рибното стопанство на СССР, но и като покровител на една от най-големите корупционни схеми Йотова приема Гюров за представяне на служебния кабинет на 18 февруари Йотова приема Гюров за представяне на служебния кабинет на 18 февруари Очаква се държавният глава да издаде укази до края на седмицата при спазване на конституционните срокове
Тръмп с остро предупреждение към Украйна преди преговорите в Женева Тръмп с остро предупреждение към Украйна преди преговорите в Женева Киев да седне на масата за преговори колкото се може по-бързо, заяви той Китайската нова година 2026: Започва годината на Червения огнен кон Китайската нова година 2026: Започва годината на Червения огнен кон Китайският календар, за разлика от западната астрология, не следва фиксирани дати, а се ръководи от лунните цикли Българинът се замогна, търси все по-големи жилища Българинът се замогна, търси все по-големи жилища При избора на апартамент въпросът не е само колко пари имаме, а и какво качество на жилището търсим Почина легенда в киното Почина легенда в киното Напусна ни режисьор, оставил дълбока следа в историята на филмовото изкуство Започна честването на Лунната нова година - близо 2 милиарда души по света празнуват Започна честването на Лунната нова година - близо 2 милиарда души по света празнуват През тази година Китайската Нова година почита Огнения кон и започна на 17 февруари 2026 година, а празненствата продължават 15 дни Легендата от „Кръстникът“ и „Апокалипсис сега“ Робърт Дювал почина на 95 Легендата от „Кръстникът“ и „Апокалипсис сега“ Робърт Дювал почина на 95 Носителят на "Оскар" и седемкратен номиниран оставя след себе си десетки силни роли и влияние върху новата вълна в Холивуд САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария САЩ открито подкрепиха Виктор Орбан преди парламентарния вот в Унгария Марко Рубио заяви в Будапеща, че Доналд Тръмп желае победа на унгарския премиер на изборите на 12 април Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Германски биатлонистки се натровиха след бургери на Олимпийските игри в Италия Янина Хетих-Валц и Ванеса Фойгт са имали краткотрайни здравословни проблеми, които са повлияли на старта им в спринта Обрат при цената на златото Обрат при цената на златото Анализатори отчитат временна корекция, но интересът към благородния метал остава висок ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис ДНК анализ разкри извършителя на убийство на 19-годишна от 1993 г. в Индианаполис Дейна Шепърд получи 45 години затвор след признание за изнасилването и убийството на 19-годишната Кармен Ван Хъс
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Украйна е по-добре да седне на масата за преговори колкото се може по-бързо Виц на деня Виц на деня - Как кръстихте детето?
- Петър, на баща му.
- Но той е Николай?!
- Николай е съпругът ми...
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ако съм гола и в ръката си държа, шише ракия. Какво ще пожелаеш?
- Овчарска салата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените си затварят очите по време на с*кс?
- Защото не понасят да гледат как мъжете си прекарват добре.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори