×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Звезда от „Сървайвър“ забърка страшен скандал в Бургас


Звезда от „Сървайвър“ забърка страшен скандал в Бургас
Илиан Илчев (вдясно) определи Ивайло Крушарски за "измислен герой", а футболния му проект за "измама"
20 Юни 2022, Понеделник, 18:24 ч.
Автор: Флагман.бг

В Бургас ме саботираха и изнудваха за пари, а аз исках да търся таланти, твърди Ивайло Крушарски 

Бившият вратар Ивайло Крушарски, който стана по-известен не с футболната си кариера, а с участието си в приключенското риалити „Сървайвър“, забърка страшен скандал в Бургас.

През уикенда той организира т.нар. „БГ футболни проби“. Поне, според това, което Крушарски презентира, става въпрос за кастинг за даровити малки футболисти, които щели да бъдат наблюдавани от скаути от Италия, Англия и представители на водещи български отбори.

Крушарски твърди, че проектът му се подкрепя от Удинезе, Наполи, Уест Хям и Астън Вила.

„Търсачът на таланти“ днес даде скандално интервю пред колегите от Блиц, с което изрази разочарованието си от протичането на каста в Бургас. Според него той бил саботиран. Очаквал да проведе тренировките на стадион „Лазур“, но вместо това го пратили на едно от най-занемарените игрища на ст.“Черноморец“.

Първо Крушарски директно обвини доскорошния шеф на школата на ФК „Черноморец 1919“ Илиан Илчев, че е саботирал проекта му. После замеси неназован „футболен деятел“, който по думите му го изнудвал за пари. Става въпрос за рушвет от 500 лева.

В края на интервюто Крушарски твърди, че треньорите от школата на „Черноморец“ също го саботирали – обещали му топки и пособия, но после се покрили.

Междувременно Илиан Илчев излезе с официална позиция, която изпрати до Флагман.бг, публикуваме я с недначителни корекции:

"Наистина се видях с тоя измислен герой и баба му преди 3 седмици, като срещата се състоя по молба на Митко Костов (б.р – Димитър Костов е председател на Областния съвет на БФС-Бургас). Обясняваше ми как треньори от Италия и Англия щели да провеждат тренировки на деца от различни възрасти и скаути от Удинезе, Наполи, Уест Хям, Астън Вила и други европейски отбори щели да ги наблюдават. Ставаше въпрос не за деца от школите в града, а за такива, които не тренират и щял да ги събира от училищата. Удобно спести, че таксата за участие на дете в това мероприятие, което се провежда за ден, е 100 лв. 

Преди седмица ми се обади и едва ли не ми заповяда да му осигуря 30-40 топки, размер 4, и 50 топки, размер 5, както и конуси, хърдели, потници и забележете, 4-ма треньори които да проведат тренировките.

Също така ми заяви, че нямало да има скаути от Италия и Англия, а само от български отбори. Искал и да наредя на треньорите да задължат децата от всички набори да участват в тези проби. Категорично му отказах и забраних на нашите треньори да задължават децата да участват.

Как си представяте аз да задължа родителите да плащат по 100 лв за тази измама? Ако беше нещо сериозно аз лично щях да поема тези такси на цялата школа. После разбрах, че и другите школи са забранили да се принуждават деца да участват в тази пародия.

 Нещо се е объркал тоя мушмурок с таксите, които щели сме да загубим.

Колкото до терена, на който се проведе това нещо, той си го избра. Казах му че централния и още един са затворени за пресяване за началото на подготовката на мъжете и школата и той си избра този терен. Този човек се упражнява на моя гръб и този на Черноморец". 

 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Димитър КИРЯКОВ До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия 08/02/2026, Неделя 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер 08/02/2026, Неделя 20:43 0
Тервел ИЛИЕВ Турчин впечатли в Реал Мадрид Турчин впечатли в Реал Мадрид 08/02/2026, Неделя 19:00 0
8
Коментара по темата
8.
До Петьо
21.06.2022 05:43:19
11
27
Как говори Гегата бе льольо? Директно с факти. Искаш да мънка ли? Много добре обяснява измамата "Проби". Плюс това вече не е директор на школата и може да говори както си иска. Гегата винаги е бил пич и мъжкар и няма да пусне аванта на такива паразити. Отново защитава децата и името Черноморец.
7.
Очевидец
20.06.2022 23:13:28
11
23
Говори така ,защото винаги казва истината .Гега назови паразитите в управата ?
6.
Петьо
20.06.2022 22:30:02
22
13
Не знам, кой е прав кой крив, обаче как директор на школа говори по този каруцарски начин!
5.
Batman
20.06.2022 22:13:45
11
30
Ей Илчев едно време беше мъжкар и сега си останал такъв ! Поздрави, че не се допускал такива паразити!
4.
LadyMail
20.06.2022 20:22:53
11
33
Гегата е огромен пич! И истинска акула, истинска! Като играч не им цепеше басма, сега е същият характер! Той наистина е от Черноморец!
3.
Сокол
20.06.2022 20:03:33
10
38
Хаха Много голям Гегата. Великан
2.
МАФИЯТА ВЪН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.06.2022 18:55:24
9
6
тиквата да не пръдне и хоп ФЛАГМАН първи новинари хахаха ГЕППИ ПОДЛОГИ !!!!!!!!!!СИГУРНО ВИ ПЛАТИХА ДА КРИЕТЕ ПРОТЕСТА!!!!!!!!!!
1.
МАФИЯТА ВЪН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.06.2022 18:52:44
10
9
ЩО НЕ ПРЕДАВАТЕ ДИРЕКТНО ПРОТЕСТА ПРЕД ПРЕЗИДЕНСТВОТО БЕ ПОДЛОГИ????????????????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Това чакаха поколения шофьори, изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" Това чакаха поколения шофьори, изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" След години търсене на терен общината стартира проект за Регионален център по пътна безопасност До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп България – държавата на временно изпълняващите длъжността България – държавата на временно изпълняващите длъжността Имаме правителство в оставка, което управлява временно, докато чака да види кой ще спечели изборите напролет и дали той няма да управлява… пак временно Не вярвам Калушев и приятелите му да са извършвали злодеяния, убеден е ексминистър Борислав Сандов Не вярвам Калушев и приятелите му да са извършвали злодеяния, убеден е ексминистър Борислав Сандов Познавах ги, но не знаех, че имат оръжие, твърди бившият вицепремиер, който предостави огромна територия за ползване на НПО-то през 2022 година 
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Техеран и Вашингтон продължават ядрените преговори, но „червените линии“ на Иран остават непроменени Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Инцидентът става при влошено време, въпреки официално обявена ниска лавинна опасност Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Случаят във Вашингтон повдига отново въпроса за границите и злоупотребата с доверие в училищата Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Федерално жури повдигна обвинения срещу 33-годишен мъж от Охайо след сигнал за директна заплаха Живот върху гроб: вдовица намира подслон до последния дом на съпруга си Живот върху гроб: вдовица намира подслон до последния дом на съпруга си След години без дом жената спи месеци наред върху гроба на мъжа, когото е загубила внезапно 40 тона марихуана разкрити в Северна Македония, следите водят към Балкански канал 40 тона марихуана разкрити в Северна Македония, следите водят към Балкански канал Наркотикът не е за медицински цели, а за уличен пазар и контрабанда, разследването стига до лицензирани фирми След атентата срещу ген. Алексиев: Русия готви обвинения срещу двама заподозрени След атентата срещу ген. Алексиев: Русия готви обвинения срещу двама заподозрени Москва твърди, че покушението срещу ключов разузнавателен генерал има външна следа
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня Габровец чете книга и от време на време гаси и светва отново лампата.
- Какво правиш? - пита го жена му...
- Мога да прелиствам страниците и на тъмно...
Виц на деня Виц на деня Учените от БАН са успели да кръстосат крака и седят така по цял ден! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който не пие от кръчмата, ще пие от аптеката.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори