×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Каракачанов към премиера Петков: Четете я тази история!


Каракачанов към премиера Петков: Четете я тази история!
Някакви Кировци и Христовци се упражняват всеки ден върху България
19 Юни 2022, Неделя, 16:35 ч.
Автор: Флагман.БГ

ЕС, ако продължава така, утре на практика няма да съществува в днешния си вид, което всъщност е и визията на Макрон, смята Каракачанов

"ВМРО е на 129 години и ще я има още дълго, защото всичко българско в Македония е в опасност. И заради това, че всеки ден някакви Кировци и Христовци се упражняват върху България". Тези думи отправя Красимир Каракачанов към министър-председателя Кирил Петков и неговия коалиционен партньор Христо Иванов.

А всъщност, с пускането на нереформирана Македония по европейския път най-големият печеливш са историческите създатели на Македония в този неин вид – Москва и Белград. Но чиновниците и назначените политици не усещат тези неща, те искат просто да отбележат точки, допълва коментара си, Каракачанов, който разяснява пред премиера и за функциите на ЕС, и реалната му, доста изкривена същност в момента.

Този съюз упражнява унизителен и възмутителен натиск срещу една страна член. И всичко, което тези чиновници ще постигнат, е да отвратят българите от себе си. А самият ЕС, ако продължава така, утре на практика няма да съществува в днешния си вид. Което всъщност е и визията на Макрон, за която просто Киро и просто Христо може би даже не са чули. Защото те не чуват, те настояват, че всичко знаят и умеят, казва още председателят на ВМРО.

Според Каракачанов Петков обяснява, че ВМРО ще спре да съществува след влизането на Северна Македония в ЕС, а Иванов нарича това „сделка“. Това е сделка, господа. Това е национално предателство, смята Каракачанов.

Председателят на ВМРО е на мнение, че "с пускането на нереформирана Македония по европейския път, най-големите печеливши са историческите създатели на Македония в този й вид – Москва и Белград. Но чиновниците и назначените политици не усещат тези неща, те искат просто да отбележат точки".

 


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Димитър КИРЯКОВ До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия 08/02/2026, Неделя 21:00 2
Тервел ИЛИЕВ Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер 08/02/2026, Неделя 20:43 0
16
Коментара по темата
16.
жестоката истина
20.06.2022 07:58:17
1
5
Красимир Дончев Каракачанов с агентурно име „Иван“ е син на Дончо Каракачанов - и двамата агенти на ДС.
Лицето Красимир Д. Каракачанов от 4 май 2017 – 12 май 2021 г. е заместник министър-председател, отговарящ за отбраната, вътрешния ред и др. въпроси и министър на отбраната на Република България в третото правителство на Бойко Борисов.
По същото време руски БОЙНИ самолети многократно преминават през небето на България за доставка на модерни оръжия за БЪЛГАРОМРАЗКА Сърбия. Многократно! Това е станало с изричния подпис на агент "Иван" - Каракачанов.
Ето част от доставката на руско оръжие с благословията на патрЕота: https://www.segabg.com/node/109124
15.
Даа, чели сме!
20.06.2022 07:32:39
4
4
Да, чели сме историята, не всички сме "русороби-шизпфреници".
Именно, защото сме чели,сме шокирани от твоето поведение, а именно:
В началото на рашистката агресия в Украйна, ти, Каракачанчо обикаляше тв студията на бг рубладжийските медии и с гордост, и самочуствие демонстрираше фанатичното си русофилство, като" сееше" характерните "симптоми" на така наречената диагноза "русофилия", и повтаряше кремълските опорки. Да направим ретроспекция на изказванията, ти:
Каракач. - Русия беше принудена от Запада и Украйна да нападне!
- Русия ще победи за максимум две седмици.
Киев пада до няколко дена.
След 30 дни война, когато всички разумни хора по света, разбраха, че Русия се проваля напълно, ти Каракачано, отново се извъка по темата: - За всички е ясно, кой ще победи? - Русия!
След 50 дни на ожесточени сражения и огромни загуби и никакви постигнати стратегически цели на всички направления, руските войски бяха позорно отблъснати и се оттеглиха от Киевското направление към Белорус и към Русия през Чернобаевка, за да попълнят и коплектоват(след огромните загуби) нова воеенна групировка, която да съсредоточат само на Донбаската операция. Тогава ти Караканчо изчезна за месец от студията на бг телевизиите, явно за кратко си усетил, че се излагаш, като "кифладжия без кифли", но, после, пак се появи. Сега,като дипломиран историк с, не една и две издадени, си припомнил, какво е причинила на България, люобимата, ти Москва и "галеното и дете" на Балканите-Сърбия, но, този, който ти е взимал интервюто, не ти е задал, не ти е припомнил, твоята истинска същност доказана от биографията, ти.
Само в наща, Родина мила, пропита от русоробска шизофрения, може да има, таково "чудо" - лидер на ВМРО, който е агент на ДС с псевдоним "хлапето. Същият, този лидер във времена, когато България е член на ЕС да обикаля медиите с фанатичнато си" русоробство" и да, не се срамува да прокламира про-московската си същност и тези! Ей, това е чиста" диагноза!
Агент "хлапето", лидер на македонската формация, а всъщност фанатичен" русороб, това е същото, като, кюфтета от "пържен сняг"! Такова, не съществува, поне, не и в нормалния, човешки мозък и логика, камо ли пък в нормална страна с нормален народ и хора!
14.
Шкембе ВойводА
20.06.2022 05:57:51
1
3
Четете историята на Billa и на желтите торбички
13.
Османски българин
19.06.2022 21:27:57
7
2
коя история ве
12.
Каракачанов, дали не пермълчаваш нещо?
19.06.2022 21:27:31
3
6
Каракачанов може и да е прав за някои неща, но със сигурност не казва, че тази ВМРО, която цитира че е на 129 години, не е същата като тази която оглавява. Те и в Македония имат една ВМРО, но и тя не е същата. Оная е била друга и била създадена с някаква идеална цел, сегашните са с друга. Приписват си история, която нямат
11.
До 9 от 10
19.06.2022 21:09:32
3
4
Как се нарича това състояние, в което принаждаш диагнозата си на другите хора? Не е просто проекция. Иначе се изживява като жертва на системата. Още малко и може и да звъннем на веселата болница да видим що за птици ходят по улиците и раздават акъл нежелано. Помисли си дали и не сме сигурни, че не сме за веселата болница.
10.
До 9
19.06.2022 20:58:46
0
7
Нито нещо ти се разбира, нито има смисъл от виковете ти, нито това, че имаш дете или коте не те прави неизтърван пациент на веселата болница. А смелите могат сами да посетят ЦПЗ и да се успокоят малко. Да имаш дете, коте или куче не те прави нормален. Справка - всички, които си избиха жените и децата последните години. Та ти от кои си сам можеш да си отговориш!
9.
ДО ИДИОТА ИМИТИРАЩ ???????????????????????????
19.06.2022 20:01:25
10
4
ХАХА ИДИОТО ШИ ТИ ЗАТВОРЯ ШИБАНИЯ ФОРУМ ТА ДА СИ ОТДЪХНЕШ ОТ ТАЗИ ЛОГОРЕЯ ///////////!!!!!!!!!! ДВАДЕСЕТ И ЧЕТИРИ ЧАСОВО НОН СТОП БЪЛВАНЕ НА ПОРЪЧКОВИ ОТ ГЕППИ ПРОСТОТИИ !!!!!!!!!!!БЯХ УДИВЕН ОТ ФАКТА ПОСЛЕНТИЯ ТИ КОМЕНТАР ОКОЛО ЕДИН СЛЕД ПОЛУНОЩ А ПЪРВИЯ В 5 ЧАСА !!!!!!!!!!ТИ ВЕРОЯТНО СИ И ЗАВИСИМ ОТ ПСИХОАКТИВНИ ВЕЩЕСТВА И НЯМАШ НОРМАЛЕН ЧОВЕШКИ ЖИВОТ НИ ЖЕНА НИ ДЕТЕ НИ КОТЕ !!!!!!!!!!МНОГО ВЕРОЯТНО И ОФИСА ТИ ДА Е ВЪВ ВЕСЕЛАТА БОЛНИЦА !!!!!!!ПОЗДРАВИ НА САЯН ХАХА
8.
Абе Каракачанче
19.06.2022 19:40:28
9
10
Нали ти е ясно,че Киро-Тъпото и Асен-лъжливия олигофрен са с мисия за затриване на държавата и народа бе...
7.
RE-1
19.06.2022 18:41:29
15
14
Каква ВМРО в България ?
Нищо добро не е дошло от "сплесканоглавите" в България.
6.
Опи
19.06.2022 18:09:07
26
6
ДО 5
ЯКИТЕ ТРОЛОВЕ НА ГЕРБ БАБИ ВЕЧЕ НЕ СДЪРЖАТ ГНЕВА И ОТЧАЯНИЕТО СИ. ТЕ НЕИСТОВО КРЕЩЯТ ВСЯКАКВИ ОПОРКИ В ЗАЩИТА НА СВОЯ УНИКАЛНО УМЕН ВОДАЩ _ БОКО ШКАФЧЕТО<ПРИ ТОВА С ТАЙНА НАДЕЖДА ТОЙ<ЕДИН ДЕН<ДА ГИ ПОГАЛИ И ЦЕЛУНЕ ПО ГЛАВАТА И НЕЖНО ДА ПРОШЕПНЕ ПКП,ПКП....
5.
МАФИЯТА ВЪН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.06.2022 17:15:30
13
49
ДО 1 АЗ ПЪК ЧЕТОХ, ЧЕ ТАТКО МУ НА ВОЖДА И УЧИТЕЛЯ КИРО УМНИЯ, Е АКТИВЕН АГЕНТ НА ДС, ИЗНЕСЪЛ ДОСТА КАПИТАЛИ В КАНАДА ПРЕДИ 1989 И ДОРИ ФИРМА СЪЗДАЛ!
ПАРИТЕ НА ДС НЕ МИРИШАТ, ТЕ СА НАЙ-ЧЕСТНИТЕ И НАЙ-ХУБАВИТЕ, СЪЩО КАКТО НАШИЯ ВОЖД И УЧИТЕЛ КИРО УМНИЯ!
ОБЕЩАВАМЕ, АКО ГЛАСУВАТЕ ЗА ПППП, ВЕДНАГА ДА ВИ ПОДВЕДЕМ, ЗАЩОТО НИЕ СМЕ ЛИЦЕТО И ГЪЗА НА МАФИЯТА!!!
ВЕНСЕРЕМУС ДРУГАРИ И ДРУГАРКИ, ДС ЖИВЕЕ ЧРЕЗ НАС!
КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА, ЩЕ МУ ПРАТИМ ДАМАДЖАН РАШКОВ И ЩЕ НИ ЗАХАРЕСВАТЕ!
4.
МАФИЯТА ВЪН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.06.2022 17:09:10
13
41
КАК МОЖЕ ДА СЕ ТОРМОЗИ ВОЖДА И УЧИТЕЛЯ С ЧЕТЕНЕ?
ТОВА, ЧЕ НИТО БЪЛГАРСКИ, НИ АНГЛИЙСКИ ВЛАДЕЕ КИРО УМНИЯ, НЕ Е ПОВОД ДА БЪДЕ ТОРМОЗЕН С НЕПРИСЪЩИ ЗА НЕГО ЗАНИМАНИЯ!
МИСЛИ, КОЙТО МОЖЕ, А КИРО И КОМПАНИЯ САМО СЕ ПОТЯТ И ПАРАПЕТА НА ЛЕНА ОПИПВАТ!
ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ПППП, НИЕ ЩЕ ВИ ПОДВЕДЕМ!!!
3.
Това
19.06.2022 16:55:58
33
29
че прасето е бил агент на дс, също е История.
Четем я, четем я....
Свинчуга!
рашки предател!
Интереса на България е РСМ в Европа!
Да живее България!
2.
ДС
19.06.2022 16:45:23
35
39
Идват избори и опиканото прасе което разпродаде военните имоти, изпълзя от дупката си.
1.
Някой
19.06.2022 15:20:28
33
47
Аз чета много и прочетох ,че Каракачанов е бил агент на Държавна сигурност,така,че на агенти не вярваме.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе 2,4 г. затвор за Хакан, който не спря на знак "Стоп" и уби Красимира и Халил от Сунгурларе Наложено му е и наказание "лишаване от право да управлява моторно превозно средство“ за срок от пет години, посочват от Апелативния съд в Бургас Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" Това чакаха поколения шофьори - изграждат най-модерния полигон в България край ж.к. "Меден рудник" След години търсене на терен общината стартира проект за Регионален център по пътна безопасност До два месеца закриват българска онлайн медия До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев Внезапно почина национален селекционер Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп 87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп България – държавата на временно изпълняващите длъжността България – държавата на временно изпълняващите длъжността Имаме правителство в оставка, което управлява временно, докато чака да види кой ще спечели изборите напролет и дали той няма да управлява… пак временно
В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“ VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Иран с нова заплаха към САЩ: Ще ударим американските бази, ако бъдем нападнати Техеран и Вашингтон продължават ядрените преговори, но „червените линии“ на Иран остават непроменени Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Лавина във Високите Татри отне живота на двама унгарски туристи Инцидентът става при влошено време, въпреки официално обявена ниска лавинна опасност Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Любовна афера между учителка и ученик завърши с условна присъда Случаят във Вашингтон повдига отново въпроса за границите и злоупотребата с доверие в училищата Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Заплашиха с убийство вицепрезидента на САЩ Джей Ди Ванс Федерално жури повдигна обвинения срещу 33-годишен мъж от Охайо след сигнал за директна заплаха
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня Габровец чете книга и от време на време гаси и светва отново лампата.
- Какво правиш? - пита го жена му...
- Мога да прелиствам страниците и на тъмно...
Виц на деня Виц на деня Учените от БАН са успели да кръстосат крака и седят така по цял ден! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Който не пие от кръчмата, ще пие от аптеката.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори