Извънредно! Пропадна опасно пътят Бургас-Созопол след отбивката на кв. Крайморие
Вероятно след бурята в сряда са се активирали свлачищни процеси
Един от най-натоварените участъци за Южното Черноморие – главният път Бургас-Созопол, е пропаднал опасно малко след детелината за бургаския кв. Карйморие. Зейналата яма в посока Созопол е толкова голяма, че ако шофирате с разешените 80 км/ч със сигурност ще катастрофирате. Кратерът вече натроши предниците на две скъпи лимузини, които са отбили от пътя и чакат пътна помощ, алармира читател на Флагман.
Тази важна пътна артерия се нуждае от незабавна рехабилитация, тъй като почти по цялото протежени настилката е изтъркана, а последните поройни дъждове още повече влошиха състоянието ѝ. Ремонт на този път не е извършван повече от 5 години.
Заради започващия летен уикенд, хубавото време и предстоящато тази вечер грандиозно светско тържество в „Аполония Ризорт” на к-г „Градина”, трафикът е особено засилен.
Шофирайте внимателно!
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

До 3 - много зле
Преди поне се правеше нещо
Сега не се прави нищо
Пътищата се развалят и не се оправят ,защото го няма Боко Тиквата и ГРЕБ.
Всеки коментар против горепосочените се трие,или автоматично при всеки палец нагоре,се добавя и такъв надолу.
Хайде сега всички да си направят изводите!
Кокорчо си е купил ултра мега скъпарски бът плъг за 4 млрд лв, а Кирчо е купил такива два - 1 за Лена и 1 за Линда. А самият той полза този на Кокорчо - менкат се един вид!
Бачи Боко може да е всякакъв, ма поне пътища строеше. А сегашната промяна само си бърка в г@з@.
И тоя мост на пода така и него оправиха !
А сега е едно голямо нищо
Много здраве