Извънредно! Пропадна опасно пътят Бургас-Созопол след отбивката на кв. Крайморие
Вероятно след бурята в сряда са се активирали свлачищни процеси
Един от най-натоварените участъци за Южното Черноморие – главният път Бургас-Созопол, е пропаднал опасно малко след детелината за бургаския кв. Карйморие. Зейналата яма в посока Созопол е толкова голяма, че ако шофирате с разешените 80 км/ч със сигурност ще катастрофирате. Кратерът вече натроши предниците на две скъпи лимузини, които са отбили от пътя и чакат пътна помощ, алармира читател на Флагман.
Тази важна пътна артерия се нуждае от незабавна рехабилитация, тъй като почти по цялото протежени настилката е изтъркана, а последните поройни дъждове още повече влошиха състоянието ѝ. Ремонт на този път не е извършван повече от 5 години.
Заради започващия летен уикенд, хубавото време и предстоящато тази вечер грандиозно светско тържество в „Аполония Ризорт” на к-г „Градина”, трафикът е особено засилен.
Шофирайте внимателно!
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

До 3 - много зле
Преди поне се правеше нещо
Сега не се прави нищо
Пътищата се развалят и не се оправят ,защото го няма Боко Тиквата и ГРЕБ.
Всеки коментар против горепосочените се трие,или автоматично при всеки палец нагоре,се добавя и такъв надолу.
Хайде сега всички да си направят изводите!
Кокорчо си е купил ултра мега скъпарски бът плъг за 4 млрд лв, а Кирчо е купил такива два - 1 за Лена и 1 за Линда. А самият той полза този на Кокорчо - менкат се един вид!
Бачи Боко може да е всякакъв, ма поне пътища строеше. А сегашната промяна само си бърка в г@з@.
И тоя мост на пода така и него оправиха !
А сега е едно голямо нищо
Много здраве