Извънредно! Пропадна опасно пътят Бургас-Созопол след отбивката на кв. Крайморие
Вероятно след бурята в сряда са се активирали свлачищни процеси
Един от най-натоварените участъци за Южното Черноморие – главният път Бургас-Созопол, е пропаднал опасно малко след детелината за бургаския кв. Карйморие. Зейналата яма в посока Созопол е толкова голяма, че ако шофирате с разешените 80 км/ч със сигурност ще катастрофирате. Кратерът вече натроши предниците на две скъпи лимузини, които са отбили от пътя и чакат пътна помощ, алармира читател на Флагман.
Тази важна пътна артерия се нуждае от незабавна рехабилитация, тъй като почти по цялото протежени настилката е изтъркана, а последните поройни дъждове още повече влошиха състоянието ѝ. Ремонт на този път не е извършван повече от 5 години.
Заради започващия летен уикенд, хубавото време и предстоящато тази вечер грандиозно светско тържество в „Аполония Ризорт” на к-г „Градина”, трафикът е особено засилен.
Шофирайте внимателно!
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

До 3 - много зле
Преди поне се правеше нещо
Сега не се прави нищо
Пътищата се развалят и не се оправят ,защото го няма Боко Тиквата и ГРЕБ.
Всеки коментар против горепосочените се трие,или автоматично при всеки палец нагоре,се добавя и такъв надолу.
Хайде сега всички да си направят изводите!
Кокорчо си е купил ултра мега скъпарски бът плъг за 4 млрд лв, а Кирчо е купил такива два - 1 за Лена и 1 за Линда. А самият той полза този на Кокорчо - менкат се един вид!
Бачи Боко може да е всякакъв, ма поне пътища строеше. А сегашната промяна само си бърка в г@з@.
И тоя мост на пода така и него оправиха !
А сега е едно голямо нищо
Много здраве