Пандизчия от Габрово заплаши с убийство свой колега, тикнаха го в ареста
По искане на Бургаската районна прокуратура той ще чака присъдата си зад решетки, грозят го до 6 години затвор
Криминално проявеният и осъждан Пламен Константинов заплаши с жестко убийство свой колега ѝ съпругата му и се озова за постоянно зад решетките, където ще изчака старта на делото срещу него. Ако бъде признат за виновен, го горзят до 6 години ефективна присъда. 46-годишният мъж, родом от Габрово, бил в сравнително добри отношения с колегата си, но по необяснима до момента причина във вторник „запалил” и започнал да ръси ужасяващи закани по негов адрес.
„Ще те убия, бе! Ще те запаля! Теб и жена ти!”, крещял агресивно Пламен. До 2018 г. той е излежавал ефективна присъда. В криминалното му досие са престъпления като кражби, измами, документални измами, дори блудство. Има данни, че в един момент дори е успял за кратко да избяга от затворас. Остава неясна причината за агресията му, но колегата му се почувствал истински застрашен от заплахите и позвънил на спешния тел. 112.
Полицейски екип успял да пристигне на време на място и да тушира създалото се напрежение, като Пламен е закопчан и арестуван. Само 3 дни по-късно по искане на Бургаската районна прокуратура той е изправен пред съда и вече е с взета мярка за неотклонение „задържане под стража”. Предвид крайно пъстрото му криминално минало, 46-годишният мъж като нищо отново ще се озове в пандиза за дълго – този път заради заплаха за убийство.
Цената на петрола се срина след месеци на блокада
Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център
Хаос на плажовете в Гърция: Хотели и заведения масово поставят шезлонги в „сива зона“ и без договори
Един от най-издирваните убийци в света се скри под носа на всички
Руските войници оцеляват на фронта между 20 и 35 минути, твърди Билд
Над 1 милион чужденци са посетили България през май, българите масово щурмуват Турция и Гърция
Сестри се смеят и плезят на полицията, след като намушкаха брутално майка на 5 деца
БНБ: Депозитите в банките се увеличиха с над 19% за година
Бургаски творци превръщат малко българско село в международна сцена за визуално изкуство
Стенли ще пее на Джулая в Бургас
Без следи и петна: Добавете една евтина съставка от аптеката и прозорците ще останат чисти двойно по-дълго
Дете на 12 г. успя да спре кола от пасажерското място на АМ "Струма", майка му получила инсулт зад волана

Тия етикети ги раздавате на корем