Стрелба в църква в предградие на Бирмингам, има жертва и ранени
Стрелецът все още не е идентифициран
В църква в Алабама в четвъртък вечерта е имало стрелба, при която е бил убит един човек, а други двама са били ранени, съобщиха от полицията. Заподозреният за стрелбата е бил задържан, информира Асошиейтед прес, цитирана от Нова телевизия.
Полицията съобщи, че стрелбата е станала в епископалната църква "Сейнт Стивънс" във Веставия Хилс, предградие на Бирмингам. В изявление на властите се казва, че са получили обаждане, в което се съобщава за действащ стрелец в църквата, и са се втурнали към мястото на инцидента.
Полицията е потвърдила, че няколко души са били простреляни. В изявлението се казва, че има задържан заподозрян, но не се идентифицира лицето, нито се посочват подробности за случилото се.
Полицията съобщи, че на мястото на инцидента са пристигнали множество служители на правоприлагащите органи, както и екипи на спешна помощ, и че повече информация ще бъде предоставена по-късно.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
