Извънредно: Ул. „Транспортна“ в Бургас почерня при спецакция, криминалисти с кучета претърсват Мерцедес
5 патрулки и цивилни коли обградиха автомобила, вероятно търсят наркотици
Спецакция на криминалистите от ОД на МВР-Бургас буквално блокира ул. „Транспортна“ преди минути, съобщават за Флагман.бг очевидци. Пет патрулки с полицейски екипи и кучета претърсват Мерцедес.
„Първоначално имаше само една патрулка и една спряла цивилна кола. Мерцедесът беше спрян на около 50 метра от кръговото на магазин „Метро“ в посока кръговото на „Лукойл“. След около десетина минути патрулките вече бяха 5 и няколко цивилни коли. Видяхме и кучета, които участваха в престърсването“, разказва свидетел на акцията.
Операцията е във връзка с разпространението на наркотици, научи Флагман.бг. Вероятно ченгетата търсят дрога в автомобила. От пресцентъра на ОД на МВР-Бургас отказаха информация на база на течащите процесуално-следствени действия.
Автомобилът е с пловдивска регистрация, но е възможно водачът да е местен герой от ъндърграунда.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

искаш ли да пробваш моя десен?
Карам Мерцедес ново внесен.
Ти за мене си безинтересен.
Все още гледам страшно от колата ОйЕЕЕ!!!
Все още съм замесен във лайната ОйЕЕЕ!!!
Искам още платина на стената ОйЕЕЕ!!!
Нищо че сме номер 1 в страната ОйЕЕЕ!!!