Извънредно: Ул. „Транспортна“ в Бургас почерня при спецакция, криминалисти с кучета претърсват Мерцедес
5 патрулки и цивилни коли обградиха автомобила, вероятно търсят наркотици
Спецакция на криминалистите от ОД на МВР-Бургас буквално блокира ул. „Транспортна“ преди минути, съобщават за Флагман.бг очевидци. Пет патрулки с полицейски екипи и кучета претърсват Мерцедес.
„Първоначално имаше само една патрулка и една спряла цивилна кола. Мерцедесът беше спрян на около 50 метра от кръговото на магазин „Метро“ в посока кръговото на „Лукойл“. След около десетина минути патрулките вече бяха 5 и няколко цивилни коли. Видяхме и кучета, които участваха в престърсването“, разказва свидетел на акцията.
Операцията е във връзка с разпространението на наркотици, научи Флагман.бг. Вероятно ченгетата търсят дрога в автомобила. От пресцентъра на ОД на МВР-Бургас отказаха информация на база на течащите процесуално-следствени действия.
Автомобилът е с пловдивска регистрация, но е възможно водачът да е местен герой от ъндърграунда.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

искаш ли да пробваш моя десен?
Карам Мерцедес ново внесен.
Ти за мене си безинтересен.
Все още гледам страшно от колата ОйЕЕЕ!!!
Все още съм замесен във лайната ОйЕЕЕ!!!
Искам още платина на стената ОйЕЕЕ!!!
Нищо че сме номер 1 в страната ОйЕЕЕ!!!