Извънредно: Ул. „Транспортна“ в Бургас почерня при спецакция, криминалисти с кучета претърсват Мерцедес
5 патрулки и цивилни коли обградиха автомобила, вероятно търсят наркотици
Спецакция на криминалистите от ОД на МВР-Бургас буквално блокира ул. „Транспортна“ преди минути, съобщават за Флагман.бг очевидци. Пет патрулки с полицейски екипи и кучета претърсват Мерцедес.
„Първоначално имаше само една патрулка и една спряла цивилна кола. Мерцедесът беше спрян на около 50 метра от кръговото на магазин „Метро“ в посока кръговото на „Лукойл“. След около десетина минути патрулките вече бяха 5 и няколко цивилни коли. Видяхме и кучета, които участваха в престърсването“, разказва свидетел на акцията.
Операцията е във връзка с разпространението на наркотици, научи Флагман.бг. Вероятно ченгетата търсят дрога в автомобила. От пресцентъра на ОД на МВР-Бургас отказаха информация на база на течащите процесуално-следствени действия.
Автомобилът е с пловдивска регистрация, но е възможно водачът да е местен герой от ъндърграунда.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

искаш ли да пробваш моя десен?
Карам Мерцедес ново внесен.
Ти за мене си безинтересен.
Все още гледам страшно от колата ОйЕЕЕ!!!
Все още съм замесен във лайната ОйЕЕЕ!!!
Искам още платина на стената ОйЕЕЕ!!!
Нищо че сме номер 1 в страната ОйЕЕЕ!!!