×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мотоциклетист е в тежко състояние след катастрофа в Тополовград
  • Дания поема днес за осми път шестмесечното председателство на Съвета на ЕС
  • Тръмп и Нетаняху ще се срещнат в Белия дом на 7 юли
  • От днес всички плажове с концесионер трябва да имат спасители
  • ООН обеща подкрепа за възстановяването на Украйна
  • Американският президент Доналд Тръмп подписа меморандум, връща Куба в изолация
  • Влезе в сила Швейцарското правило – всички пенсии се увеличават
  • Тазгодишният юни е един от най-сухите за последните 100 години, сочат данни на НИМХ
  • Ето какво време ни очаква днес
  • Хороскопа си за деня виж тук
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно: Ул. „Транспортна“ в Бургас почерня при спецакция, криминалисти с кучета претърсват Мерцедес


Извънредно: Ул. „Транспортна“ в Бургас почерня при спецакция, криминалисти с кучета претърсват Мерцедес
До спрения автомобил има и няколко цивилни коли, операцията тече поне от половин час
16 Юни 2022, Четвъртък, 18:17 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративна

5 патрулки и цивилни коли обградиха автомобила, вероятно търсят наркотици

Спецакция на криминалистите от ОД на МВР-Бургас буквално блокира ул. „Транспортна“ преди минути, съобщават за Флагман.бг очевидци. Пет патрулки с полицейски екипи и кучета претърсват Мерцедес.

„Първоначално имаше само една патрулка и една спряла цивилна кола. Мерцедесът беше спрян на около 50 метра от кръговото на магазин „Метро“ в посока кръговото на „Лукойл“. След около десетина минути патрулките вече бяха 5 и няколко цивилни коли. Видяхме и кучета, които участваха в престърсването“, разказва свидетел на акцията. 

Операцията е във връзка с разпространението на наркотици, научи Флагман.бг. Вероятно ченгетата търсят дрога в автомобила. От пресцентъра на ОД на МВР-Бургас отказаха информация на база на течащите процесуално-следствени действия. 

Автомобилът е с пловдивска регистрация, но е възможно водачът да е местен герой от ъндърграунда.


В категории: Крими


Защо кухнята изглежда мръсна
Защо кухнята изглежда мръсна 01/07/2025, Вторник 21:21 0
Готви ли се за сватба
Готви ли се за сватба 01/07/2025, Вторник 18:20 0
13
Коментара по темата
13.
Кокорчо
17.06.2022 11:25:16
0
6
Добър ден как спахте милички ей уникална природа.... колко е хубав Живота истинският....Живот ....нека да направим така избор..вие си живейте в илюзията...Аз..бях.. дотук..Избор на душата ... програмата е грешна... Край..Този изкуствен свят не е Моят Дуалното..ами много сте зле моите уважения към господаря ви ма за нищо не ставате нови настройки идват и ще стане ясно...на всички Голямата измама...и че сте просто инструмент ..на по горните...жалки опити за ... напомняне че сте съществували... никой няма да ви помни... няма ви Илюзия ... край
12.
РЕКС
17.06.2022 06:15:38
2
3
И какво намериха кучетата?
11.
ВСЕ ОЩЕ СЪМ ЗАМЕСЕН
17.06.2022 04:22:51
1
4
Животът никак не е лесен,
искаш ли да пробваш моя десен?
Карам Мерцедес ново внесен.
Ти за мене си безинтересен.

Все още гледам страшно от колата ОйЕЕЕ!!!
Все още съм замесен във лайната ОйЕЕЕ!!!
Искам още платина на стената ОйЕЕЕ!!!
Нищо че сме номер 1 в страната ОйЕЕЕ!!!
10.
*********
16.06.2022 22:33:47
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
ПОРЕДНАТА
16.06.2022 20:03:22
0
17
Статия с цел затъпяване на нацията с ъс съдействието на фл мите
8.
Боже, Боже
16.06.2022 20:00:42
0
10
Това ли са новините на фл. Е мите
7.
Бай....до 3
16.06.2022 19:33:28
5
2
Не търси в лайното семки бе, маймун!
6.
Иван
16.06.2022 19:21:06
2
7
Къде е Росен джанго?
5.
К9
16.06.2022 19:20:59
1
4
Тортата, за нея нищо не споменават. Чак я вардиха, да не се стопи. Иначе кучето.... Браво. Не се отказа.....
4.
Хахахаха
16.06.2022 19:04:12
3
13
А може кучето да е търсило извънземни-нищо не се знае!
3.
КЬОСЕВ
16.06.2022 18:57:11
2
24
За Тъпирите от Флагман..... Полицейските униформи са сини.....!!!)))) От какво е почерняло?????
2.
Хаха
16.06.2022 18:34:43
1
15
Защото не знаете в тези с бургаска регистрация колко има..
1.
Dada
16.06.2022 18:33:02
1
22
Флагмен си търси аудиторията. Смях
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Морската перла на България Приморско отново е домакин на най-якия фестивал на морето Морската перла на България Приморско отново е домакин на най-якия фестивал на морето Вижте програмата, която тази година ще превърне събитието в пика на Лято 2025 С близо 700 000 лв. търсят кой да ремонтира за филиала на НХА-Бургас Графичната база край плажа С близо 700 000 лв. търсят кой да ремонтира за филиала на НХА-Бургас Графичната база край плажа Проектът ще върне облика на сградата и тя ще е поредна стъпка по развитието на висшето образование в Бургас Парадокс! Велчев обяви, че България влиза в магистралата на европейската политика, но без пари за пътищата Парадокс! Велчев обяви, че България влиза в магистралата на европейската политика, но без пари за пътищата  Бившият финансов министър коментира, че орязването на капиталовите разходи е единственото решение за зейналата яма в бюджета Ще бъде въведена наредба за временните места за палатки и кемпери извън морските плажове и къмпингите Ще бъде въведена наредба за временните места за палатки и кемпери извън морските плажове и къмпингите С наредбата ще бъдат уредени условията и процедурите за обособяване на такива места в зони „А“ и „Б“ на Черноморското крайбрежие Тошко Йорданов шокира младите лекари: Отидете на село в Италия и чужденци ще работят тук за 500 лева! Тошко Йорданов шокира младите лекари: Отидете на село в Италия и чужденци ще работят тук за 500 лева! Лицемерно е да се твърди, че не могат да бъдат осигурени средства за тях, докато се увеличават до 75% заплатите в секторите на сигурността, коментираха от ПП Истината за тази риалити звезда Истината за тази риалити звезда Непрекъснати, несекващи подмятания и подигравки години наред Това са най-завистливите зодии Това са най-завистливите зодии В света на астрологията обаче има знаци, които са много по-склонни да завиждат и да търсят потвърждение на собствената си стойност чрез сравнение с другите Звезден актьорски състав в "Кошмарна комедия" разсмива Бургас до сълзи Звезден актьорски състав в "Кошмарна комедия" разсмива Бургас до сълзи На 3 юли от 20:30 ч. публиката ще се наслади на блестящото представление "Кошмарна комедия" от майстора на френския хумор Жан Поаре Кметът на София в капан, а „Продължаваме промяната“ вече водила задгробен живот Кметът на София в капан, а „Продължаваме промяната“ вече водила задгробен живот Тези хора трябваше да погребат стария модел, да предложат нещо ново, но поведението им е същото като на опонентите им, коментира Александър Симов Готви ли се за сватба Готви ли се за сватба Фолкпевицата сподели интересен кадър
Млад мъж от Бургас изпадна в отчаяние: Жена ми иска секс по два пъти на ден, не издържам вече Млад мъж от Бургас изпадна в отчаяние: Жена ми иска секс по два пъти на ден, не издържам вече Сутрин още не съм си отворил очите, тя вече е над мен, споделя анонимният мъж Българка снима еротичен филм с африканци на плаж в Халкидики, полицията ги арестува погрешка Българка снима еротичен филм с африканци на плаж в Халкидики, полицията ги арестува погрешка Според репортажа на SKAI, снимките на филма са приключили и екипът е прибирал техниката и се е приготвял да се прибира Защо кухнята изглежда мръсна Защо кухнята изглежда мръсна Все повече домакинства признават, че дори и при редовно чистене, мястото за готвене не излъчва онази свежест, която очакваме Топ 5 на най-лъжливите зодии: На тях не трябва да се доверяваш за нищо на света Топ 5 на най-лъжливите зодии: На тях не трябва да се доверяваш за нищо на света Астрологията откроява пет знака, за които лъжата не е грях, а инструмент – за оцеляване, забавление или просто удобство Отказа се от грима, но не и от имплантите Отказа се от грима, но не и от имплантите Момичето с червен бански, което тичаше по плажа и възбуждаше мъжките фантазии, е останало в миналото. За добро или лошо обаче е тази промяна? Топ 5 на най-арогантните зодии и как нараняват другите Топ 5 на най-арогантните зодии и как нараняват другите Ето кои са най-често посочваните Запали се локомотивът на бързия влак Варна-София Запали се локомотивът на бързия влак Варна-София Няма сериозно пострадали пътници Турската полиция арестува 120 служители на кметството в Измир Турската полиция арестува 120 служители на кметството в Измир Арестите по обвинения в предполагаема корупция са били извършени след подобна операция в Истанбул на 19 март Почина уважаван полицай Почина уважаван полицай През годините Кръстев се утвърди като отговорен професионалист Готви се опасна промяна, която ще взриви трудовия пазар, алармира финансист Готви се опасна промяна, която ще взриви трудовия пазар, алармира финансист За някои бизнесмени това е манна небесна, за страната – катастрофа, смята Вулджев
Нидал Алгафари Нидал Алгафари Още едни записи и ще се разпадне съвсем ПП
Виц на деня Виц на деня На интервю в БДЖ:
- Добър ден, много се извинявам за закъснението!
- Нает сте!
Виц на деня Виц на деня Полицай разпитва шофьор:
- Сега ми обяснете как ударихте пешеходеца?
Шофьорът:
- Господин полицай, изобщо не съм го удрял! Аз спрях за да му дам предимство и той припадна от изненада...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вегетарианец - стара индианска дума, означаваща "некадърен ловец".
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори