×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Слави погази завета на баща си - разпродаде имотите му


27 Май 2022, Петък, 16:41 ч.
Автор: Флагман.бг

Съвсем наскоро Дългия продал терен с внушителните размери от 3600 квадрата, познат на местните като някогашното военно поделение, на млада жена на име Симона

Слави Трифонов е скъсал завинаги с родното си село Тодорово, по-известно с бившето си име Учиндол, и е разпродал всички имоти на покойния си баща, които приживе бай Тодор стопанисваше и увещаваше сина си да не се отказва от тях.

Съвсем наскоро Дългия продал терен с внушителните размери от 3600 квадрата, познат на местните като някогашното военно поделение, на млада жена на име Симона. Парцела Трифонов бе пуснал за продажба през миналата есен. Няма и година по-късно успял да се отърве от него срещу крупна сума пари.

Преди години учиндолецът купил земята почти на безценица. Плановете му били да вдигне там чифлик с градини и басейни по поръка на своя баща, но след смъртта на дядо Тодор през 2017 г. строежът се разсъхнал. За да подготви терена за палата, Слави срутил всички постройки от славното войнишко минало, с които купил поделението. После платил и да му направят проект за голяма къща, който също продаваше на кандидатите за собственици, но новите стопани искали да ползват мястото за земеделие, а не да вдигат палат, защото нямали възможностите на Трифонов.

Миналата година стана ясно, че Дългия е харизал и бащината си къща в селото. Новината потвърди и Янчо Итов кметски наместник на населеното място. Според него в имота на Дългия вече имало новодомци младо семейство, което направило освежителен ремонт на постройката. В последните години къщата, в която преминава детството на чалга политика, пустееше и бе оставена на произвола на съдбата.

Единственото, в което маниакалният на тема сигурност Трифонов бе инвестирал, бяха охранителни камери, които да вардят празния имот от любопитни хора. Допреди баща му да издъхне, къщата бе добре поддържана. Дядо Тодор, който почина през ноември 2017 г., живееше постоянно там и се грижеше за двора си. След смъртта му обаче жена му Здравка се преместила в Плевен при дъщеря си Петя, защото не искала да остава сама на село. Двете дами изобщо не стъпвали в къщата преди продажбата ѝ, а Слави Трифонов не бил засичан в селото повече от 10 години.

В момента той обитава луксозното си 5-етажно имение в столичния квартал Бояна, което е под денонощна охрана и разполага с нечувани екстри, като басейни, винарна, джакузита, вътрешен асансьор, японска градина, собствен фитнес, панорамна тераса и още десетки скъпи екстри. Трифонов притежава и редица други лукс имоти в столицата и провинцията, които не благоволява да декларира пред КПКОНПИ вече една година, макар да е задължен от закона да го направи, тъй като бе депутат в краткосрочния 45-и парламент, пише Ретро.


В категории: Лайфстайл


4
Коментара
4
Коментара по темата
4.
Пенчо
28.05.2022 05:20:19
0
2
И дългия е пълен боклук
3.
Иванчо
27.05.2022 17:42:38
0
9
Какъв имот на баща му? От къде го придоби баща му. Дългия купи имот на безценица на името на баща си. Замислената далавера не се случи и чалгаджията го продава.
2.
Българина
27.05.2022 17:36:23
0
4
Един имот е дом когато живеят хора в него. Няма смисъл да стои необитаем, особено ако е на село.
1.
Ха Курбан
27.05.2022 16:59:57
0
9
Продал 3,6 декара, голяма работа! А и какво да ги прави имотите, да ги наследи държавата ли!?! Не, мерси!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Експерти не очакват удар по авиобаза Безмер, но предупреждават за кибератаки, дезинформация и натиск върху критичната инфраструктура TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Тази вечер, 28 юли, от 19 часа сцената на „Охлюва“ отново ще принадлежи на талантите, традициите и децата, които носят бъдещето със себе си Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Продукцията с бюджет над 6 млн. евро ще се снима в морския град през август Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Бизнесменът вечерял в Бояна часове преди смъртта си, а след това се прибрал в Банкя с мъж Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Човешка намеса е най-вероятната причина за морът, потвърдиха експерти  Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите  туроператори в света - TUI Group България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите туроператори в света - TUI Group През септември 155 висши мениджъри в мултинационалната компания ще се съберат в КК “Златни пясъци”, което дава възможност за непосредствено представяне на потенциала на страната ни Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Водеща сравни поредния ремонт на изборните правила с „Дързост и красота“ 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница
Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Американският президент обяви, че разговорите с Техеран били добри, но предупреди, че военните удари могат да бъдат възобновени Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори