Азис стана баща за втори път
Азис има една дъщеря, която след няколко месеца ще стане на 15 години
Краля на фолка Азис стана баща за втори път. Певецът се похвали с радостната вест, като публикува снимка с бебето. "Да станеш баща за втори път на 44 години е благословия!
Момче е" - написа фолк певецът. Не е ясно коя е майката на детето му, но едва ли е приятелка му Гала, която вече е над 45-годишна. Не е изключено майката да е сурогатна.
Азис има една дъщеря, която след няколко месеца ще стане на 15 години. Нейна майка е дългогодишната приятелка на фолк певеца Гала. Малката Рая е руса и синеока, което подсилва слуховете, че детето не е заченато от изпълнителя на "Хабиби", а е инвитро от донор.
Кралят на фолка упорито крие Рая от медиите и хорските очи. Само се знае, че момичето е доста възпитано, добро и учи в най-скъпото родно училище.
Мъжете от тези зодии трудно се обвързват
Чийзкейк без печене - лесен десерт стъпка по стъпка
Ръчните скорости пред изчезване
Борба с пролетната депресия: полезни храни
Рецепти без глутен - лесни идеи за всеки ден
Как да перем бели дрехи без пожълтяване
Тези 3 зодии се влюбват най-бързо
Боб чорба по български - вкусна рецепта като от едно време
Предлагат "Лада" и картофи срещу достъп до балкон за баража в Зеница
Крисия и Никола Цолов все по-влюбени
Селекционерът Димитров: У нас се изписаха глупости за Индонезия, това е значима победа
Гредите и дузпа спасиха България срещу Индонезия
