Студенти-медици от Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ подариха живи рози на своя патрон
Цветята ще растат и цъфтят там дълго, след като тяхното поколение ще се е дипломирало и вляло в редиците на лекарите
В Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, студентите от най-младия факултет в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ – Медицинския, почетоха празника и патрона на образователната институция с оригинална и мила инициатива.
Пред паметника на д-р Асен Златаров в Морската градина, намиращ се в близост до Морското Казино, те посадиха прекрасни рози. Цветята ще растат и цъфтят там дълго, след като тяхното поколение ще се е дипломирало и вляло в редиците на лекарите, така нужни на града и страната ни.
В засаждането на крехките кълнове участва и университетското ръководство, както и деканът на Медицинския факултет, проф. Христо Бозов.


Кукери гониха злото с гайди и чанове в Бродилово
Вежди Рашидов: Служебното правителство трябва да провери кадрите си, не се прави политика на инат
Емануил Йорданов: МВР допусна грешки по „Петрохан“, смяната на главния секретар не е трагедия
Телепортация ли са владеели рейнджърите от Петрохан
Катастрофа на АМ „Тракия“ край Чирпан, пожарникари рязаха автомобил
Цветлин Йовчев: „Петрохан“ не е рейнджърска група, има сериозни въпроси за оръжията и смъртта
Иван Кръстев: БСП е алтернатива на десния модел и ще влезе в следващия парламент
Ръководството на НАП си е раздало над 5 млн. лв. бонуси за 2025 г., твърди Ивайло Мирчев
Само две съставки и готово: чийзкейк бонбони за чай без печене
В кръвта на Ивайло Калушев е установен фенобарбитал, токсиколог дава обяснение
Валя Балканска с награда за духовен лидер на Women Leaders Awards 2026
Криза при „Пиленцата от Монако“?
