×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Откриха седем трупа в гора край София, задържаха служител на погребална агенция


Откриха седем трупа в гора край София, задържаха служител на погребална агенция
Погребален агент е бил арестуван след намерените седем трупа в гора край София. Възможно е да има още заровени в местността
25 Май 2022, Сряда, 08:06 ч.
Автор: Флагман.Бг, снимки: ТrafficNews

Телата са на възрастни мъже и жени

Откриха седем трупа, заровени в гора край София. МВР потвърди, че се работи по случай с незаконни погребения край столицата, но отказаха повече подробности, съобщава Нова телевизия.

Има задържан. Той е погребален агент. Работи се по версията измама - той е вземал пари за кремация, която обаче не се е състояла. 

По неофициална информация става въпрос за възрастни хора, настанени в хоспис, които след смъртта си е трябвало да бъдат кремирани. На телата се натъкнала в понеделник жена, случаен минувач. 

На снимка с бял бус, публикувана в trafficNews.bg, се чете „траурни услуги“, уточни водещият на „Здравей, България“ Виктор Николаев. 

„Дали това има връзка с предположението, че не става дума за някакво масово убийство, а за лъжа, че че ги кремират? Как да ви кажа? Това е по-добрият вариант от другото, което звучи зловещо – 6 или 7 трупа на едно място“, коментира той.

„Жена, която е открила един от труповете в понеделник, е повикала полицията. На място дошли от СДВР. Работата продължава и до момента са открити 7 трупа, но е възможно бройката да нарасне“, разказа репортерът Благой Цицелков.

Това, което ни казаха официално от МВР, е, че има такъв случай, уточни той.




В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? 31/07/2026, Петък 19:52 2
Владислав БОНЕВ Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток 31/07/2026, Петък 18:40 0
9
Коментара по темата
9.
Боб с наденица
25.05.2022 14:21:26
0
1
Не , че нещо ама труповете са били заровени ( поне така пишете) а да попитам таз жена дето ги е открила в гората с лопата ли си ходи и просто ей така си копа за здраве. Или си е копала землянка , че ги е открила. Кой нормален рови в гората?!? съкровище ли търси.
8.
hmm
25.05.2022 12:31:57
0
3
тоз в лъгал семействата че ше се кримират и по 2000 бона е прибирал на човек, щот май толкоз е едно кремиране ако не и повече
7.
до 2
25.05.2022 12:13:28
0
11
Последният път като бях на гробищата се загледах в ковчезите за продан. Финансовото ти състояние определено има значение до последната минута която нещастното ти тяло прекарва на тази планета-затвор. Варираха от 120 до около 600+ лева. "Най-евтините" не би трябвало да струват повече от 40 лв. Те бяха направени буквално от по-здрав пресован картон! Поредният отвратителен "бизнес", при това с мъката на хората!
6.
Тоя
25.05.2022 10:28:33
0
9
Погребален агент е за публично наказание...
5.
До 3 и 4
25.05.2022 09:59:07
0
6
Не стига че дрънкаш, но и дрънкаш несвързано ...
4.
Дрън-дрън
25.05.2022 09:06:51
8
0
Някои поканени по гуляи гости примерно са посещавали гуляите с "Болнична линейна".
Да не са открили болен на тържествата, че дежурството на госта е започвало в час от тържеството.
С превозно средство с надпис "Траурни услуги" не може да спре да се изпикае в гората ли? Тя тая жена може да е видяла и снимка на труп на кутия от цигари!
3.
Дрън-дрън
25.05.2022 08:54:51
2
2
Цирк в гората!
Какъв мехлем за рани разпространяваше тоя Благой- бройкаджията? За протритите му в слабините бутове ли?
"Минувач" в гората!!!!! А заплатаджия по бюрата?
2.
Българка
25.05.2022 08:42:12
1
24
Частните погребални агенции работят само за големи печалби. Без морал. За най-обикновено погребение цената започва от 1700 лв.
1.
българин
25.05.2022 08:19:15
0
31
Човек и да умре пак няма покой!
Ужас!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Просветният министър проф. Георги Вълчев изненадващо уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес Само във Флагман.бг: Просветният министър проф. Георги Вълчев изненадващо уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес 10 минути преди края на работния ден, Камалиева е узнала, че е уволнена дисциплинарно Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дебитът е три пъти под юлската норма, първи реактор на АЕЦ Черна вода е спрян, кораби заседнаха, а прогнозата сочи ново отстъпление на водата Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Княз Мирко и д-р Марта Ембид се запознали по време на специализациите си в една от големите мадридски болници 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? Защо прихващането на дълга към общинския бюджет се оказва най-прагматичният ход за Бургас Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Литва оглави класацията с 5,6%, а най-рязкото месечно поскъпване е отчетено в Нидерландия В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният Основната ни цел е грижа за пациента, за качеството на неговото лечение, за сигурността и спокойствието на близките Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Министерството на отбраната увери, че няма пряка заплаха за България, а службите следят обстановката всеки ден
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града  Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Испанското правителство отчита 50 000 незаконно влезли, докато местните власти съобщават за 60 000 души и 34 жертви Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Вътрешният министър съобщи, че МВР, прокуратурата и ДАНС обединяват информацията по случая с хижата Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори