×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаската кулинарна машина Валя спечели морския финал в Hells Kitchen, зрителите плачат за „захарчето“ Вики


Бургаската кулинарна машина Валя спечели морския финал в Hells Kitchen, зрителите плачат за „захарчето“ Вики
За първи път в историята на предаването за голямата награда се класираха две жени – Валентина от Бургас и Виктория от Поморие
22 Май 2022, Неделя, 22:09 ч.
Автор: Емел МАХМУД

За малко да се стигне до бой в общежитието, двете финалистки не можаха нито победата, нито шампанското да си разделят

Бургазлийката Валентина Вълкова спечели Hells Kitchen и заслужено грабна чека с голямата награда от 100 хиляди лева. 

За първи път в историята на предаването зрителите наблюдаваха финален дуел между две жени – и двете представителки на Бургаска област. Битката бе между Валентина и Виктория от Поморие.

Последното предизвикателство за сезона тества тяхното ниво и въображение в кухнята. Двете финалистки готвиха авторски специалитети, които минаха през желязната проверка на шеф Ангелов и су-шефовете Дани Спартак и Чилева. Резултатът беше равен, а шефът даде решаващия си глас за по-вкусната чиния на Валентина и тя спечели предимство в избора си на екип и кухня за вечерната резервация.

 

Съюзници на Валентина в Синята кухня станаха Камен, Елена, Мартин и Артур, а на Виктория в Червената кухня – Николай, Мариела, Анелия и Андреа. Двата отбора готвиха по авторските менюта на лидерите си с черни куртки.

Отборът на Валентина издаде поръчките със светкавична бързина, но екипът на Виктория набра преднина с десертите и двете кухни завършиха резервациите си наравно. Анкетните карти, които шеф Ангелов беше раздал на гостите му помогнаха в тежкото решение и Валентина се превърна в кралицата на четвърти сезон на Hells Kitchen България.

„Много благодаря, Шеф! Все още не мога да повярвам. Много съм щастлива и развълнувана“, сподели Валентина веднага след победата. Шеф Ангелов не пропусна да похвали и Виктория, която зае почетното второ място в четвъртия сезон. Въпреки че пухкавата поморийка не успя да триумфира с голямата награда навръх рождения ден на сина си, тя се утеши с признанието, което получи от Шеф Ангелов.

„Ти беше моята любимка. Семейството и приятелите ти със сигурност могат да се гордеят с това, което показа, защото през цялото време беше себе си”, каза той.

Въпреки че кулинарното предаване приключи преди минути, феновете на Виктория заляха социалните мрежи. Те са разочаровани, че не тяхната фаворитка е големият победител в шоуто. "Валентина може да е спечелила 100 бона, но Виктория спечели сърцата на хората, а това е най-голямата победа!", "Разочароващо решение! Загубихте ме за следващия сезон!", са само част от коментарите на зрителите, които са стискали палци за симпатичната поморийка.

А вижте как двете финалистки се забавляваха в общежитието, докато чакат големия момент. Вихрушките в кухнята освен победата, показаха, че не могат да делят и шампанското. Накрая обаче седнаха да си кажат наздраве за дългоочаквания женски финал, част от който са именно те:

 

 


В категории: Лайфстайл


27
Коментара
27
Коментара по темата
27.
Някой си
12.06.2022 10:33:17
0
0
Защо казвате че Валя е от Бургас??!!!! Тя е от село Русокастро!!!!толкова ли ги е срам да си признаят,че са от селата!!!!!
26.
Анонимен
25.05.2022 19:02:43
0
3
Валентина нарече Ангелов благ човек. Този който изсипваше храната върху главите на готвачите, върху плотовете пода и в кофите са се определи за благ е голямо двуличие. Но има хора които за пари са готови на всякакви унижения.
25.
asdf1
24.05.2022 13:15:49
1
3
Ух туй от дясно е по-лесно да го прескочиш, от колкото да го заобиколиш. Другото гуси като застане до него и изглежда елегантно
24.
Maimun
24.05.2022 12:03:17
5
4
Убеждавам се за пореден път че печелят агресивните и лизгарите.Трябва за другия сезон да вземат психолог да участва в определянето на победителя ,не може с наглост и агресия като Валентина ,която беше неадекватна в повечето случаи.25844
23.
*********
23.05.2022 19:20:00
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
22.
Габи
23.05.2022 16:45:51
10
8
Валентина и Николай бяха вечните невинни. Нагаждачи, подмазвачи и двуличници -такива стигнаха до края. Този сезон беше такава елементарност в изпълненията, каквато нямя и в кварталната кръчма. Но накрая Ангелов ги възвеличи до небето. Пошло!
21.
Мая
23.05.2022 16:42:54
3
11
През цялото време се чудих някой кара ли Николай да говори тези небивалици в коментарите си.Като под режирура се държеше.А качества има,но с този образ нямаше как да е първи.Валентина е по- добрата от Виктория
20.
дебелата
23.05.2022 16:27:12
4
10
много тъп сезон и накрая с нетърпение очаквах най-безинтересния финал, каква драма просто, коя дебела ще спечели дебелата или наглата
19.
Бебе
23.05.2022 15:09:27
3
12
Валентина и Виктория трябваше да бъдат изгонени одавна. За тяхна сметка шоуто напуснаха много по-добри готвачи и достойни хора. Шеф Михалчев разгада подмазвачеството на Николай за три минути, а Ангелов го търпя три месеца. Не помня една резервация на която участниците в този сезон да се представиха добре. Такава посредственос не е имало в миналите сезони.
18.
Хм
23.05.2022 14:19:50
5
11
Валентина е истински "войник".Винаги слушаше и се съгласяваше с критиките на Шеф.Стегната,изпълнителна,може да вика,но работата се върши(има лидерски качества да ръководи кухля).На първата игра менюто на Виктория ми допадна повече,но важно е изпълнението.Още от преди 3-4 седмици предвиждах финал Валентина и Николай,но конфигурацията бе друга.Радвам се,че спечели Валя и я поздравявам.Виктория е по- слаб характер- на камерите се ежи,а като я нарежда шеф й се реве.Все пак второ място е голямо постижение също.
17.
махалата
23.05.2022 14:11:02
4
26
Какъв Николай , този ямболски бек беше най-антипатичният и най-наглият участник от всички ! Да можете да готви няма да си изкривя душата, но и също така си беше отрепка
16.
Оптимист
23.05.2022 12:22:15
8
24
Валентина е победителката, няма какво да се лъжем. Виктория трябваше да бъде изгонена отдавна. Артур и Николай бяха много по-достойни да се борят срещу Валентина за финал!!!
Но както винаги опираме до симпатии
15.
До 14
23.05.2022 11:14:28
3
11
Давам ти минус само защото не си си направил/а труда да напишеш България с голяма буква.
14.
ккккк
23.05.2022 11:05:36
4
21
Човек трябва да внимава какво пожелава на друг човек. Виктория пожела второ място на Валентина защото там най-боли, е сега тя е втора и сигурно много я боли.
13.
forus
23.05.2022 10:59:07
44
7
За мен Виктория е истинския победител защото ми е симпатична и благородна и любимка на цяла българия.
12.
Ричърд
23.05.2022 09:16:34
8
12
Валето сега да даде по 5 бона на сините който й помогнаха
11.
Бургас
23.05.2022 08:59:37
10
21
Още ли се заблуждавате с така наречените реалити предавания, всички до едно са нагласени и предварително режисирани.
10.
Зрител
23.05.2022 08:50:18
10
41
Заслужена победа. Браво Валя! Ангелов добута Виктория до финала(много дразнещо го правеше) а изгони добрите готвачи. Цирка щеше да е пълен ако беше и подарил 100те хил.
9.
Битката на
23.05.2022 06:15:22
4
33
Бидоните
8.
Маниак
23.05.2022 02:28:28
12
39
Валя , БРАВО поздравления от сърце !
7.
!:
23.05.2022 01:17:40
11
45
Виктория, която изведнъж се оказа приятел на Николай....рядко неприятни личности имаше този сезон....Николай, Виктория, семейството от Варна, Валя е брутална селяндурка... наистина много слаб сезон
6.
За захарчето
23.05.2022 01:13:23
27
48
Валя шампион!!!!
Виктория да си пържи там цацата и картофите в Поморие....
5.
11
22.05.2022 23:12:03
18
80
Абсолютно заслужена победа на Валя!Браво!Много достойно!Истински боец!А Виктория я видяхме всички -само подмазване на шефа и крещене.Добутаха я до финала,но не се получи.
4.
5,5
22.05.2022 23:04:21
7
41
Много слаб сезон
3.
Грух грух
22.05.2022 22:50:22
37
76
Отвращавам се от безформени и дебели жени и никой не може да ме убеди, че е ген, заболяване и не знам си кво. Мързел и чревоугодничество.
2.
Никой
22.05.2022 22:44:36
15
70
Тая Виктория Ангелов я бута цял сезон, а тя като сгафи и се държи като 10 годишна. Ей така без нищо отличаващо стигна до финала, а той си и каза че имал да и връща и затова и дава златния черпак.
1.
Захарчето Вики
22.05.2022 22:34:55
40
84
Е една дебела свиня, която освен да яде, пуши и хленчи нищо друго не може да прави. Видяхме я какъв жалък манипулатор е.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Нагла кражба посред бял ден в Бургас: Чистачки задигнаха детски дрехи от магазин на ул. "Сливница" Нагла кражба посред бял ден в Бургас: Чистачки задигнаха детски дрехи от магазин на ул. "Сливница" Камерите на обекта са заснели жена и две тийнейджърки с метли и лопатки, собственикът търси съдействие за разпознаването им Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес Експериментът е проведен в лабораторни условия с 1% разтвор на мед, а учените предупреждават, че резултатите не превръщат продукта в заместител на слънцезащитния крем ДАНС са знаели за заглушителя на Ами още от 2022 г. и не са направили нищо, твърди Ивайло Мирчев ДАНС са знаели за заглушителя на Ами още от 2022 г. и не са направили нищо, твърди Ивайло Мирчев Случаят с джамъра е много по-голям скандал, отколкото изглеждаше!“, категоричен е председателят на "Демократична България" Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина Телевизионният водещ отбеляза рождения ден на любимата си с романтични думи и общ кадър пред Акропола Едни извършват садистични убийства, а други като тези момчета - геройства Едни извършват садистични убийства, а други като тези момчета - геройства Тони и Стилиян мечтаят да станат спецполицаи, а самоотвержеността им бе дадена за пример на цялото общество Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула Четири икономически и социални показателя ще определят движението на най-ниското възнаграждение, а адекватността му ще се проверява на всеки три години Фондът за Летище Бургас пуска международна кампания за туристи през зимата Фондът за Летище Бургас пуска международна кампания за туристи през зимата Обществената поръчка е за шестмесечна реклама на региона зад граница, насочена не към случайна публика, а към хора с доказан интерес към пътувания Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Седмото издание сложи финала на 10-дневния Boom Summer Fest, а Морска гара събра музика, образование, лични истории и силни обществени послания Извадиха мистериозния военен дрон край Царево: Машината е цяла и безопасна Извадиха мистериозния военен дрон край Царево: Машината е цяла и безопасна Зам.-областният управител Веселин Анестиев координира операцията с ВМС, Гранична полиция и МВР
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Месецът носи няколко силни астрологични периода, а за всеки знак има дата, в която шансът за развитие, решение или ново начало е най-силен Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Смущенията са с най-ниската степен по петстепенната скала и засягат основно високочестотните комуникации в осветената от Слънцето половина на планетата
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори