Атмосферата на култовия бар „Ескобар“ се пренася в летните градини на ресторант „Амур“ между Несебър и Равда
В лятната градина и прохладните зали, освен специално селектирана храна, можете също да опитате подбрани вина и напитки
Успешният тандем Димитър Димитров – DJ Double D-Краси Чуков, познати от емблематичния бар „Ескобар“, имат нова лятна локация за своите фенове. Мястото е далеч от градския шум и препълнените курортни алеи. Райското кътче е добре познатият ресторант „Амур“ в комплексите „Посейдон“ и „Естебан“ между Несебър и Равда.
В заведението, където вече личи почеркът на доброто управление, ще може да се насладите на брилянтните коктейли от световна величина, запазена марка на Краси Чуков, и кухня, която акцентира на Средиземноморските и рибни специалитети. В лятната градина и прохладните зали може също да опитате подбрани вина и напитки или да поверите своя повод за празнуване в добри ръце.
Новият проект обещава да пренесе на нова територия станалите любими в Бургас тематични вечери с избрани изпълнители и гости. Позитивната атмосфера и доброто обслужване, наред с внимателната селекция на всички продукти, които участват в менюто, вещаят знаменателни моменти и цветни спомени.
Коледна трагедия: Двама мъже изчезнаха по време на традиционно коледно къпане
Четирима европейци са в неизвестност, след като туристическа лодка в Индонезия потъна
Почина личност с голям принос за Варна
Жестоката болест на Сам Деру се отразява на Локомотив и Мони Николов
Зарежете дънките - това е тенденцията за панталони
Ненадмината рецепта за коледни кюфтета с пуешко и спанак - вкус, който ще ви изненада
Мечките нападат, но каква е истинската причина в Япония да се яде месото им
Внимание! Ураганен вятър връхлита България
Нотариалната камара настоява: Завещанията да се обявяват публично пред наследници
Истината за евробанкнотите, която повечето хора не знаят
ЦСКА със солиден трансфер, привлече национал
40 см сняг оставиха хижи и туристически бази в Осогово без ток
