Извънредно! Верижна катастрофа затапи околовръстното в Бургас (ОБНОВЕНА)
Няма данни за пострадали от сблъсъка, на място има екип на полицията
Верижна катастрофа затапи временно лявата лента на околовръсния път в Бургас в посока центъра. В инцидента участват най-малко три автомобила, като със сигурност най-тежки са щетите по сребристата кола, която е била най-отзад, съобщават читатели на Флагман.
Официална причина за ПТП-то засега няма, полицейски екип е на място, за да установи как се е стигнало до катастрофата, но най-вероятно се касае за рязко спиране и неспазена дистанция.
Няма данни за пострадали тежко при сблъсъка, нанесени са само материални щети, а водачите са се разминали с уплаха.
Въпреки това движението в този участък от околовръстното в момента е затрудено и ще бъде така докато автомобилите не бъдат изтеглени извън пътното платно.
ОБНОВЕНА: Задръстването по бул. "Тодор Александров" в посока центъра на града към 19:10 ч. е огромно. Опашката започва още от надлеза при кръговото движение за жк "Меден рудник". Флагман съветва водачите, които ще пътуват в близкия час от Созопол към Бургас или от най-големия жилищен комплекс към центъра да използват обходни маршрути. Такъв е например от кръговото движение към ул. "Чаталджа" и ул. "Индустриална".
Шофирайте внимателно!
Трик за по-дълго съхранение на плодове и зеленчуци
Пълнени яйца с домашен сос: лесна рецепта
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
3 зодии получават съобщение, което ще промени живота им за една нощ
Метеоролози: Южна и Югоизточна България да се готвят за екшън с времето

И по-точно, впечатленията Ви, от малоумниците, които се навират в лявата лента и по този начин се получава тапата, вместо да се движим в колона, без да спираме?
Все си мислех, че след 1 седмица ще се свикне, ама ...явно надценявам шибаните навлеци, наводнили градът ни!!
Както писах и преди - дано горивата поскъпнат, поне +60%.
Толкова ли няма да КОЙ да си свърши работата? След зелен сигнал на светофара от двулентов път трябва да се престояваме в еднолентов!!!
Всеки ден се създават предпоставки за ПТП!!
Защо служители на КАТ стои от другата страна на улицата и си затварят очите???