×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спешно до 4 РУ на МВР-Бургас: Вижте какво се случи до РУМ Резвая


Спешно до 4 РУ на МВР-Бургас: Вижте какво се случи до РУМ Резвая
Вижте в какво е превърната колата на пострадал мъж, с когото е била и болна жена. Той се страхува да дава показания
19 Май 2022, Четвъртък, 14:20 ч.
Автор: Флагман.БГ снимки Флагман.бг

Младеж в неадекватно състояние се движи с автомобил по улиците на комплекса, изгаври се с възрастен човек

Органите на МВР да предприемат незабавно издирването на лек автомобил сив металик с регистрационен номер А4022, Ауди или Фолксваген. За това призовават свидетели на брутална случка от паркинга пред блок 387 в ж. к. „Меден рудник“ – между медицинския център и бившия РУМ Резвая. Водачът на този автомобил – здрав, много силен младеж, без видима причина започна да троши скромния бял Опел на възрастен човек, който си седеше зад волана. С ритници нападателят изкърти страничните му огледала и натроши фаровете му. Побелелият от ужас човек не смееше да помръдне.

„Моля ви, не искам нищо да говоря, сигурно аз съм виновен. Не знам за какво стана това, може аз нещо да съм сбъркал“, молеше се стресираната жертва.

Друг възрастен мъж обясни, че дошли до поликлиниката, за да докарат болна жена и я изчаквали след преглед. Двамата не знаеха как ще поемат с потрошената кола към дома.

Свидетели са пациенти от поликлиниката, клиенти на близките магазини, както и продавачите. Пострадалият човек не иска да подава жалба, защото се страхува за живота си. Младежът е бил силно възбуден, в неадекватно състояние и псувал. Със сигурност е опасен за участниците в движението.




В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
33
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
33
Коментара по темата
33.
8788
20.05.2022 14:28:00
0
3
До 11
Ако сте искрен и наистина бихте го направили,шапка Ви свалям!Четейки статията си помислих,че ако имам възможност бих направил точно това!Бъдете здрав!
32.
Асc
20.05.2022 10:48:05
0
5
По цял ден го гледам такива комплексари как се правят на мутри само на хора с нисък клас коли или на бакшишите.На джиповете се свиват като мишки пред котка.Но ще си намерят майстора някой път.
31.
Ае
20.05.2022 10:45:24
0
3
Голяа сте медия, някви смотани куки ви пеят постоянно ,кой с кого се скарал ,някви други лични драми ,които ората НЕ ги интересуват,ама вместо да подадете сигнал в районно СИ ПИШЕТЕ СТАТИЯ НА СТЕНАТА ,се1 от 4 РУ са длъжни да ви гледат тъпите статии и да се самосезират - на нивото на оня клошар ,дето е нападнал колата на човека сте - смешници. А ТИ ,ДЕТО СИ НАСКАЧАЛ ДЯДОТО --- ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА МЕ НАСКАЧАШ И МЕН НЯКЪДЕ,ОЛИГОФРЕН!
30.
Аз
20.05.2022 05:55:02
1
13
Тъп наркоман. Целия град сте тъпи малоумни наркомани. Карате 100 годишни кошници и си мислите, че сте гангстери. Мишки без елемнтарно образование и възпитание. Не знам още колко ще ни просъществува града. Сган!
29.
Х.П
19.05.2022 23:50:47
0
11
Бургас се превърна от най-добрия град за живеене в града на отрепките! Статии от този тип станаха всекидневие! Срам ме е, че съм от Бургас!
28.
Симо
19.05.2022 23:39:30
1
9
Те в 4то за никъв не стават дилъри готвачи всичко на свобода, знаят само с невинни да се занимават и да учат тая новата колежка да кара на задна...
27.
Някой
19.05.2022 22:04:08
0
17
Тъжно е сред какви примати живеем. Никакво възпитание, никакво уважение към никой и нищо. Деца осъкатени от лигавите си и прости родители. Деца превърнати в чудовища.
26.
Лисичков
19.05.2022 21:11:34
0
18
Ще си намери майстора....
25.
Виктор
19.05.2022 20:15:31
0
21
Свидетели били пациенти, клиенти , продавачи?!? Така ли един не успя да снима бияча или колата му? Ако са се страхували да се намесят, поне рег.номера да бяха запомнили. От статията излиза, че са били абсолютно апатични....
24.
Sfghj
19.05.2022 18:22:02
1
46
До кога такива дрисльовци ще ни тормозят навсякъде ? Къде е полицията,има ли я изобщо ? Сто въпроса си задаваме без адекватен отговор. Страшно стана ! Хайде този да разпусне малко,като отиде да чука камъни цял ден,там е мястото на такива надрусани безделници.
23.
4то
19.05.2022 17:50:36
27
9
не ни занимавайте с глупости,пафкаме си от материала на Джанго и не на ебе за някви дядки моля спрете да ни намирате работта :)
22.
jjj
19.05.2022 17:45:54
3
36
С тези крехки закони, всяка отрепка ще си прави каквото поиска. Държавата е виновна много ясно. При едно солидно законодателство и по-сурови присъди, примерно за такова деяние да дават 5-10 години, нито един цървул като този, няма да си позволи да докосне чужда кола.
21.
ВЕСО
19.05.2022 17:38:49
1
14
КОЛКО БОИ ЯДИ ОТ МЕН ТОЗ ДЕТО ПРАВИ СЕ НА СТАРИ ХОРА ЛИСИЦА ИДВАИ ОТЪРВИ ГРАДА ОТ ПАЛЯЦИ ВЗЕ,АИ МОТОРА
20.
gtrw
19.05.2022 17:22:02
1
50
Професионален съвет към всички претърпели щети от водачи които си позволяват да напускат ПТП или увреждат имущество раздавайки някакво собственос правосъдие. Не се паникьосвайте, доколкото е възможно. Опитвайте се да запомнните номерата на колите и не напускайте местопроизшествието. Ако сте на главен път или булевард отбийте в страни. Звънете на 112 чакайте полиция и не се страхувайте. Другото много важно, ако другият участник е избягал умишлено от ПТП не се съгласявайте да подписвате двустранни протоколи. Настоявайте да му отнемат книжката и да пишат акт, както е по закон. Закона е категоричен, напуснеш ли ПТП умишлено, задължително отнемане на СУМПС и акт. Не се плашете от някакви масивни селяци с туторовки, накензани са и като стане дебела работа пускат сълза. Пазете се...
19.
Теди
19.05.2022 16:59:53
1
49
Шибан наркоман. Докато не приберат в затвора тези отрепки няма да има оправия
18.
Абвг
19.05.2022 16:55:43
2
27
Ама защо такива наркоманчета поне веднъж не се объркат да попаднат на мен, да ги видим тогава какви бабаити са.
17.
Клекало
19.05.2022 16:50:27
1
30
Европейски бугаристан. Пълна диващина. Голям процент от населението са на ниво примат
16.
М
19.05.2022 16:43:28
5
29
Скоро един ми вдигнал чистачките да ме бил предупредил и так го предупредих ,че скоро няма да може да пипа нищо .
15.
Х
19.05.2022 16:34:07
1
48
Абе тия филма ти насрани защо винаги тормозят някакви беззащитни хора! Що не отиде да чупи колата на някой баровец да му наврат после чистачките отзад!
14.
Брус Ли от Меден Рудник
19.05.2022 16:10:02
2
17
Такъс младеш гз да го беш
13.
Rijite i perata
19.05.2022 15:56:23
4
18
Kude e perata sega ?!
12.
аз
19.05.2022 15:55:02
2
61
Предполагам, че този човечец има деца и вници. Нека не оставят случая така. По тези данни и разкритие лесно ще се открие бандитът. Дори и от КАТ ще помогнат. Съд до дупка, докато не даде пари за чисто ново "Ауди" този "късопишковец". Призовавам и свидетелите да помогнат. Безучастието е равно на вероятността същото да се случи и на други наши възрастни и крайно беззащитни родители.
11.
Дайте
19.05.2022 15:40:39
3
62
Дайте банкова сметка на човека , ще му поема щетите по колата .
10.
Защо
19.05.2022 15:38:53
3
59
Защо не дойде да счупи моето огледало , щото ще му пратя поздрави от Лисичков. Правят св на мъже на слабите и възрастните. Дайте контакт с човека ще му поема щетите по колата .
9.
Ако
19.05.2022 15:30:17
7
28
Дядото не иска да говори, а по статията излиза, че не иска, няма никакво значение кой и защо ще хванат. В процеса си има правила и една от тях е да се разпита пострадалия и да му се разяснят правата. Без това дело няма да има. А пък и това, че толкоз го е страх да отиде и да даде показания е показателно за цялото общество, което непрекъснато се крие. Робска психика......предпочиташ да те тъпчат и да си мълчиш. А, когато институция ти подаде ръка, ти не искаш. Е.....няма как да стане. Невинаги институциите са криви Полицията ще хване човека, но без съдействие на дядото по процеса, никой да не се сърди, че имало мутри и си правели каквото искат
8.
Прекалено много...
19.05.2022 15:19:10
2
48
...много станаха такива...явно не е за нас демокрацията...от свобода отиде на слободия и не ни понася..боклуци има по цял свят тука просто са нагъсто...
7.
Ганя
19.05.2022 14:50:25
2
53
Колко сме ги пляскали такива младежи, някой се и насираха!
6.
до 4 РПУ
19.05.2022 14:47:51
4
72
Достатъчно са данните за да открият бабаита.
В района със сигурност има камери и там ще се види по-точно целият номер на колата, модела и кой точно я кара. Така че ако не го хванат до края на деня ще е от мързел, а не защото не им достигат данни.
Дано пострадалия се „вземе в ръце“ и не се скатава, а да си потърси правата. В противен случай този идиот ще мине само с обвинение за хулиганство.
5.
Зеленчук
19.05.2022 14:46:39
4
84
Maтериалът е лош! Много лош! После се обиждате като ви кажат, че не ставате. Ми не става тоя народ - безотговорен, несериозен, заядлив, отмъстителен, завистлив.
4.
...
19.05.2022 14:46:29
3
101
Е такъв помияр заслужава сега най строгото наказание какво ти направиха толкова ве утрепка такава тези възрасни и невинии хора и то болни изрод мръсен ако четеш сега ненаказан няма да останеш бъди сигорене все някоя камера ще те е снимала въпрос на време е да те заловят и на съд
3.
тъжно е
19.05.2022 14:44:19
3
92
Пропаднал народ сме.Не го ли е срам от белите коси на човека? Анаболите не прощават...
2.
трт
19.05.2022 14:39:35
2
93
така е в най смешния жалък и беден град напълнен с бедняци и отрепки и по зле ще става
1.
4 РПУ
19.05.2022 14:39:31
24
14
Много точни показания давате последните букви не знаете марката на колата също
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори