Над Черноморието времето ще е предимно слънчево
Максималните температури на въздуха ще са 16-19°
Сутринта ще е хладно, а на места главно по западното поречие на Дунав видимостта ще е намалена от мъгла. Днес ще бъде слънчево. Ще има временни увеличения на облачността над източната половина от страната, но ще е без валежи. Ще духа слаб, в Източна България - до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 19° и 24°, малко по-ниски по морския бряг, в София около 21°. Това съобщи дежурният синоптик от НИМХ.
В планините ще бъде слънчево, над масивите в Източна България с временни увеличения на облачността. Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Сутринта ще е сравнително студено, а през деня максималната температура на 1200 метра ще бъде около 13°, на 2000 метра - около 5°.
Над Черноморието ще е предимно слънчево с временни увеличения на облачността в следобедните часове. Ще духа до умерен вятър от север-североизток, който вечерта ще стихне. Максималните температури на въздуха ще са 16-19°, температурата на морската вода е 15-17°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
Слънцето в София изгрява в 6 ч. и 1 мин. и залязва в 20 ч. и 45 мин. Продължителността на деня е 14 ч. и 43 мин. Луната в София изгрява в 23 ч. и 58 мин. предния ден и залязва 8 ч. и 35 мин. Фаза на луната: три дни след пълнолуние.
ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг отбеляза Деня на Земята с еко инициативи
Не признавам други мекици! Рецептата е в семейството вече над 100 години и няма грешка
10 нови случая на морбили за денонощие – вече са 159
Синът на разчленения бездомник в Пловдив е задържаният
Ремонтът на бул. "Иван Вазов" в Бургас ще продължи и утре
Зимата се завръща! Отрицателни температури и жълт код за опасно време за утре
3 признака, че някой се влюбва във вас
ИПИ вади план за ръст на България, целта е 75% от средното за ЕС
Фен на ЦСКА удари с бутилка привърженик на Лудогорец в Разград
Хладилникът постоянно бръмчи? Ето как да се отървете от този шум
Баскетболистите от училището в Свети Влас спечелиха златна и сребърна купа
Вадя точно 3 съставки от хладилника и след 5 минути имам нещо по-добро от омлет и бъркани яйца
