×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама пенсионери прибрали над 120 хил. лева с фалшиви ТЕЛК-ове
  • Атина помага за защитата на българското небе: Гръцкият министър на отбраната - на посещение в България
  • Хотелиери: Туризмът очаква ясни политически ангажименти преди изборите
  • Зеленски в Букурещ: Румъния и Украйна се разбраха за съвместно производството на дронове
  • Терзиев с корекция: Дарил 251 000 лв. на НПО-то от "Петрохан", би го направил пак
  • Моджтаба Хаменей направи първото си изявление като върховен лидер
  • НС прие на първо четене по-строги наказания за педофилия и разпространение на порнографски материали
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пияна украинка помете Форд и Ауди пред хотел в Слънчев бряг, не успяла да паркира


Пияна украинка помете Форд и Ауди пред хотел в Слънчев бряг, не успяла да паркира
Бежанката отказала да даде кръв за химичен анализ, пратиха я в ареста за 24 часа
18 Май 2022, Сряда, 14:54 ч.
Автор: Флагман.бг

33-годишната Христина седнала зад волана с над 2 промила алкохол в кръвта

Пияна украинка блъсна два паркирани автомобила пред хотел "Атол" в курорта Слънчев бряг. Инцидентът е станал около 1:25 часа снощи. Жената се опитвала да паркира, но не преценила завоя при пресечката и ударила два леки автомобила -"Форд Фокус" и "Ауди". За щастие щетите са само материални.

Зад волана на Опела с украинска регистрация била 33-годишната Христина. Тя е част от бедстващите украинци, които са настанени в хотели по Черноморието, със статут на временна закрила. 

Шофьорката е тествана за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 2,04 промила. Отказала е да даде кръв за химичен анализ.

Задържана е за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.


В категории: Несебър


22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Новата перла на ЦСКА мина под венчилото Новата перла на ЦСКА мина под венчилото 12/03/2026, Четвъртък 21:31 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистим микровълновата за няколко минути Как да почистим микровълновата за няколко минути 12/03/2026, Четвъртък 18:58 1
22
Коментара по темата
22.
аз
19.05.2022 08:42:36
0
8
Тепърва ще им сърбаме попарата на тази нагла сган, дето си мисли,че тука всички са им длъжни. Цялото черноморие е пълно с тия украински kурв...ци , сеещи болести. Украйна е в челните места по Хив позитивни... ще стане страшно...
21.
4321
18.05.2022 21:10:23
1
15
Да се обеси украинска сука
20.
Mi
18.05.2022 20:42:57
0
10
Честито на печелившите. От умрял възстановяване на шети ще търсят. С благодарности на правителството
19.
Ха ха
18.05.2022 18:10:07
1
32
Мръсна сволач. Ние се чудим как да свържем двата края. А тези отрепки пият и ядат на корем в хотелите ни. Мръсна сган.
18.
Балъци
18.05.2022 17:49:15
2
34
Дарявайте си още заплатите за алкохол на отпадъци с древна професия , настанявайте отпадъка в 5 звездни хотели и им давайте 400 лв. за всеки празник и помощи на човек
17.
Хайде сега
18.05.2022 17:45:25
24
5
Пияна украинка...недейте така. И българки правят такива неща. Тежко и е било на жената, може някой язовец от Мариупол да е съпругът и, напила се. Лошото е,че е подкарала кола. Можеше да прегази някой. Не политизирайте нещата. Това са битовизми.
16.
*********
18.05.2022 17:08:13
3
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Народът на Бг
18.05.2022 16:59:40
0
39
Украинки с претенции подлудиха Кърджали! Хотелиерите са в шок
Скумрията е риба за бедни.
Плюс това много мирише.
Чаршафите ни трябва да се сменят на два дни“.
Тези претенции отправяли бежанки от Украйна, настанени в хотел в периферията на Кърджали.
14.
Да
18.05.2022 16:54:45
1
24
Еваларка на укрито, изглежда е почерпила за язовец от Азовстал, излязъл от катакомбите хероя.
13.
ecqecec
18.05.2022 16:42:52
4
34
Това е началото. Въпреки обилната медийна пропаганда, комичните перформанси на жълтопаветните мюрета на америка които нямат граници и са готови на всякакви изстъпления, действителността е такава каквато е... Синьо жълтите сладури са базовата версия на най-дивите руснаци - руски македонци. Другото е геополитическа пропаганда в която ние сме доброволци. Всички медии, най-отявлените бивши номенклатурчици завършили в Москва и грабили с пълни шепи, по второ направление. Сега ни поучават относно, новите ценности. Е, ще платим висока цена, масовия човек имам в предвид. И това е само началото. Лека и наздраве..
12.
К. Петков
18.05.2022 16:33:26
11
20
Призовавам всички български граждани да дадат по една своя заплата за бедстащите украинци в България!
11.
Налбантов
18.05.2022 15:50:01
2
70
Шшш аре махайте ги тез милионери , писна ми да храним богаташите на Украйна безплатно,толкоз немогат да си заемат една квартира някъде в провинцията, не разбрахте ли ,че те пречат в слънчев бряг!!
10.
bai kosta
18.05.2022 15:48:50
34
15
Украинките не пият,тази сигурно е рускиня.Ха ха ха.
9.
Гларус
18.05.2022 15:46:55
0
76
Вчера на пешеходна пътека по ПМГ пресичам, тъй като автомобила спря. Но ... движещия се зад него - едно БМВ Х5 с украинска регистрация го заобиколи / по ЗДвП - маневра - изпреварване/ и насмалко да ме прегази на самата пешеходна пътека без изобщо да намали. Изкара ми ангелите . Масово не зачитат пешеходците тези "бежанци" и навсякъде фучат с превишена скорост. Полицията спи.., а - просто я няма
8.
Я
18.05.2022 15:46:15
0
62
Ама защо са я задържали,ами ако се обиди?
Тя е нагла украинка все пак,не бива така.
7.
САНКЦИИ
18.05.2022 15:39:08
28
12
САНКЦИИ ЗА РУСИЯ !! ТЕ СА ВИНОВНИ А НИЕ ЩЕ ПЛАЩАМ САНКЦИИТЕ !!!
6.
Пешо
18.05.2022 15:29:25
3
54
Измет
5.
Без коментар
18.05.2022 15:29:06
3
61
"Тя е част от бедстващите украинци, които са настанени в хотели по Черноморието, със статут на временна закрила. "
4.
от 1 до2
18.05.2022 15:25:22
3
7
няма разлика ...ха ха
3.
Тъй тъй
18.05.2022 15:22:03
3
86
Пияна и без застраховка гражданска отговорност! Че и отворена , не дала кръв за проба . В такъв случай , питам българските граждани как са защитени от закона ? Време е този въпрос да бъде повдигнат към господата управляващи.
2.
Най важното.
18.05.2022 14:58:34
7
69
Мръсна долна укра
1.
Ъъъъъъърт
18.05.2022 14:58:08
11
38
Слава Украйна колите са били руски
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник  в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Той оглави РУ-Царево през юни 2025 година и за този кратък период има сериозни постижения в противодействието на престъпността Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Слабоумието на политиците от ЕС ни тласка в кризи, коментира той Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Историята на арсениевите вафли в модата на XIX век като извор на младост, но и не само Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Книгите вече са достъпни за читатели, които се интересуват от духовни учения  и историята на християнството  Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Телевизионният водещ, който скоро навърши 50, остава верен на БНТ, отказвайки примамливи оферта за 20 000 лева месечно Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Очаква се скоро най-западналата част от Порта да се превърне в притегателен модерен център за местните и гостите на Бургас Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Пролетни стойности на термометрите в цялата страна, очаква се слаб вятър и повече слънце В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  Броят на осъдените и санкционирани лица през годината спрямо тези през 2024 година се е увеличил с 13.44 % Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Археолози обясняват феномена с древна практика за умишлена модификация на черепа при бебета Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Държавният доставчик внесе предложение в КЕВР, окончателното решение ще бъде взето от енергийния регулатор в края на месеца
Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Автомобил се вряза в Temple Israel в Уест Блумфийлд, избухна пожар, а охраната откри огън по въоръжения нападател. ФБР и местните власти разследват мотива, след като в колата са открити и взривни вещества. Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря „Вече спечелихме, обяви той. „Наистина ли?“, питат враговете му Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Разследването сочи засилване на нелегалния биологичен трафик към редки и по-малко известни видове Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Никол Шерцингер, Кимбърли Уаят и Ашли Робъртс представиха песента Club Song и подготвят турне с концерти в САЩ и Европа Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Данни от европейската система за контрол показват увеличени сигнали за пестициди и токсични вещества в плодове и зеленчуци Легендарният Стив Харис навърши 70 години Легендарният Стив Харис навърши 70 години Основателят на Iron Maiden продължава да бъде една от най-влиятелните фигури в историята на хеви метъла Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш От Дака също поискаха да внасят руски петрол заради блокирания Ормузки проток  Китай започна днес свой Възродителен процес Китай започна днес свой Възродителен процес Пекин прие закон, който прокарва войнствен национализъм – последната фаза на всяка комунистическа диктатура Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Актрисата и певица, носителка на четирите най-престижни награди в шоубизнеса, разказва за успехите, трудностите и новите си мемоари Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Техеран няма сили да се бие и ще бъде разгромен, смята бившият военен министър на Донецката народна република
Атанас ЗАПРЯНОВ Атанас ЗАПРЯНОВ Виц на деня Виц на деня Най много обичам естествените жени,на които като им кажеш:
-"Искаш ли да правим с*кс?"
Те да ти викат:
-"Естествено".
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Цените на горивата са толкова високи, че като ми светне лампа в колата, се моля да е двигател.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори