Многодетна майка търси спонсор за аборт в нета
Породи съмнение за измама и за поредната схема за събиране на пари от добри хора
Майка на три деца отправи апел за помощ в социалната мрежа. Тя сподели, че е бременна с четвърто дете, но иска да направи аборт. По думите ѝ, тя не може да си позволи да отглежда още едно, тъй като и сега има затруднения.
Жената е на 34 години и вече има три деца, с баща им е разделена и в момента живее с приятеля си на квартира става ясно от коментарите.
„Здравейте! След 7 дни закъснение - днес си направих тест за бременност и е положителен. Ще кажа направо, знам че много ще ме осъдят, но нямам друг избор. Искам да махна бебето, тъй като имам 3 деца. Но нямам пари, за да направя аборт. Ако може някой да ми помогне финансово. Благодаря!,“ това написа жената във Facebook.
Поста предизвика както позитивни коментари, така и негативни. Едни се опитват да помогнат на жената, давайки съвети къде и как може да се направи и къде струва най-евтино, докато други заподозряха измама. Някой от читателите на поста сметнаха, че използва стар тест за бременност, за да търси пари от добри хора.

Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве
Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма?
3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане
Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости
Дискова херния или стеноза? УМБАЛ „Дева Мария“ организира безплатни консултации за пациенти, обмислящи операция
Volkswagen предприема исторически съкращения и закрива 50 000 работни места
Лидерът на Промяната в Бургас напусна
В неделя променят движението в парк „Росенец“ заради полумаратон
„ФЕЙК“ излиза на сцената на ДТ "Адриана Будевска" на 22 юни
Твоето тяло. Твоят глас. Твоята сцена: НАТФИЗ открива нова специалност „Танц и пърформанс“
