×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шантавата Луна от "Хари Потър" идва в София
  • Блокадите в Белград продължават
  • Полицията отбелязва професионалния си празник
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Познавате ли Клаус, обикаля града безцелно, не помни къде живее


Познавате ли Клаус, обикаля града безцелно, не помни къде живее
Клаус Мюлер казва, че преди 2 години живеел в с. Маринка, скоро се преместил в кв. Сарафово
16 Май 2022, Понеделник, 11:30 ч.
Автор: Флагман.бг

68-годишният мъж е с деменция, дава противоречива информация, доброволци търсят близките му

Клаус Алфред Мюлер обикаля Бургас от два дни без ясна цел и посока. Той е на 68 години, немски гражданин, но не помни адреса си. С деменция е.

Хубена Генчева се опитва да му помогне. Тя потърси редакцията на Флагман.бг, за да разкаже историята на чуждия гражданин.

Вчера Клаус е дал доста противоречива информация, казва, че няма близки у нас. Мъжът обяснил, че отскоро живее в кв. Сарафово. Жилището му имало прозорец, от който се открива гледка към басейна, вероятно става дума за някой комплекс.

Цяла нощ полицаите са на крак, обиколили са всички комплекси в квартала, но всички живущи казват, че не познават Клаус. Други пък споделят, че са го забелязвали по улиците в кв. Сарафово, но не знаят къде е домът му.

В момента чужденецът е настанен в болница, тъй като здравословното му състояние е влошено.

Клаус преди 2 години е живял в село Маринка, после се мести в кв. Сарафово с половинката си, с която обаче се разделят и всеки поема по пътя си.

Ако някой познава Клаус, моля да се свърже с Хубена Генчева на тел. 0884037272.




10
Коментара
Показа я за първи път
Показа я за първи път 05/07/2025, Събота 19:20 0
10
Коментара по темата
10.
Кинкел
17.05.2022 02:26:31
6
2
Гледайте убаво гат взимъти жяни да ни станти кът негу!
9.
Сестра му
16.05.2022 21:12:12
0
3
Хубена е сестрата на Петър Генчев
8.
Здравейти Флагман!!!
16.05.2022 14:30:55
19
3
Държа да Ви кажа,че аз тоз чиляк не го познавам!
Ама ако някой ден са запознайм, виднага ши Ви пиша!.......ниприменно!!!
Ай чау!!!
7.
До Флагман
16.05.2022 14:02:00
1
26
Човекът очевидно е болен, така че да се потърсят негови близки в Германия или чрез посолството да му се окаже помощ.
6.
д-р Емет Браун
16.05.2022 13:06:09
17
14
Това не е ли професора от "Назад в бъдещето"
5.
Чичо Адолф
16.05.2022 12:21:23
22
8
Това е моь приятел Клаус Барби
4.
_nib_
16.05.2022 12:06:05
25
37
Тази деменция е като пандемия в днешно време...Преди случаите бяха рудки....Ръгат химии и гмо в храната и ето го резултата...Всички това ни чака.
3.
Някой
16.05.2022 11:44:04
0
44
Да се обадят в немското посолство Те ще открият роднините му в германия И ще му платят билет до родината му .
2.
До 1
16.05.2022 11:43:19
1
51
Той е с деменция и няма как да разбере къде е и какво прави.Това е нещо страшно.Такъв човек в главата му се смесват реалност и спомени и е абсолютно неадекватен.Няма лечение,може само да се забави влошаването с лекарства.
1.
Ami
16.05.2022 11:34:43
21
24
Абе аз не ги разбирам тез огрухали.Ко дири тоз в бг.Рзик не знае болен е то тук в бг е тотална анархия.Кой ще му помогне никой.Кой знае къде живее.В германия ги гледат такива.Има старчески домове държаеата плаща разликата като хотели са
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Уникален кадър от Китен през 70-те взриви нета Уникален кадър от Китен през 70-те взриви нета Ето как изглеждаха жените на плажа по времето на соца! Всички ще го харесат: мързелив чийзкейк, готов само за 40 минути Всички ще го харесат: мързелив чийзкейк, готов само за 40 минути Ето каква е рецептата Никога не трябва да се сваля брачна халка, защото.... Никога не трябва да се сваля брачна халка, защото.... Най-често той се носи на безименния пръст на лявата ръка – традиция, която идва още от древността Внимание! Опасни високооволтови кабели стърчат край детска площадка в ж.к. „Братя Миладинови“ Внимание! Опасни високооволтови кабели стърчат край детска площадка в ж.к. „Братя Миладинови“ Живущи в района сигнализират за необезопасени електрически проводници до детска площадка Камено с крачка напред: Започна енергийното обновяване на порутения блок 9 Камено с крачка напред: Започна енергийното обновяване на порутения блок 9 С над 323 хил. лева инвестиция сградата ще бъде модернизирана до енергиен клас „А“ до юни 2026 г. Ежедневни токови сривове в ж.к. „Славейков“, хиляди бургазлии са бесни Ежедневни токови сривове в ж.к. „Славейков“, хиляди бургазлии са бесни Жители и бизнеси страдат от системни прекъсвания в електрозахранването Пожар край Солниците в Бургас, 4 екипа са на място Пожар край Солниците в Бургас, 4 екипа са на място Огънят е обхванал около 100 дка сухи треви, няма опасност за хора и сгради Жилищният пазар в България избухна: Втори сме в ЕС по поскъпване на имоти Жилищният пазар в България избухна: Втори сме в ЕС по поскъпване на имоти Цените на апартаментите скочиха с рекордните 15,1% за три месеца – само Португалия ни изпреварва в надпреварата по оскъпяване Калните бани вече струват 8 лева! Бургаските пенсионери: Скъпо ни е, няма да идваме! Калните бани вече струват 8 лева! Бургаските пенсионери: Скъпо ни е, няма да идваме! Поне да бяха направили някаква минимална инвестиция, недоволстват бургазлии, които са убедени, че догодина идва ново поскъпване - този път на 5 евро (9,70 лева) Босът от хосписа с високата смъртност в Черноморец: Няма да го затворя! Босът от хосписа с високата смъртност в Черноморец: Няма да го затворя! Това не е Република Конго, обърна се подигравателно той към шефката на медицинския надзор Иванка Динева и към директора на РЗИ д-р Георги Паздеров
Доналд Тръмп заяви, че през следващата седмица може да има споразумение за спиране на огъня в Газа Доналд Тръмп заяви, че през следващата седмица може да има споразумение за спиране на огъня в Газа "Хамас" предаде на посредниците положителния си отговор на най-новото предложение Арестуваха кметовете на три големи града, заради измама и изнудва Арестуваха кметовете на три големи града, заради измама и изнудва Опозицията обвинява Ердоган в саморазправа с неудобни опоненти Как организираната престъпност вербува малолетни Как организираната престъпност вербува малолетни Те имат проблеми в семейството или пък са натрупали дългове и стават лесна плячка на криминални банди Звездите на Ливърпул отдават последна почит на Диого Жота Звездите на Ливърпул отдават последна почит на Диого Жота Арне Слот, Върджил ван Дайк, Хендерсън и още пристигнаха в Португалия Обмислят въвеждане на данък за граждани, които не са сключвали брак Обмислят въвеждане на данък за граждани, които не са сключвали брак Според премиера на РСМ Мицкоски демографската криза не е проблем само за страната, но и за цяла Европа Холивуд скърби! Напусна ни още една голяма звезда Холивуд скърби! Напусна ни още една голяма звезда Именитият актьор бе едва на 56 години Петролен магнат падна от прозорец в Москва Петролен магнат падна от прозорец в Москва Тялото на Андрей Бадалов е намерено до високата сграда на Рубльовско шосе, в която е има апартамент Морето зове: „Ветроходство и приятели“ се завръща в Сарафово Морето зове: „Ветроходство и приятели“ се завръща в Сарафово Сарафово се превръща в сцена на ветроходен празник без състезателен натис к Арестуваха известен политик - набил жена си, но първо й изневерил Арестуваха известен политик - набил жена си, но първо й изневерил Според запознати жената на Маринчешки го е изловила в изневяра и оттам е тръгнал скандалът Защо жегата мъчи най-много мъжете Защо жегата мъчи най-много мъжете Вижте каква е разликата между слънчев удар и слънчасване
Илияна ЙОТОВА, вицепрезидент Илияна ЙОТОВА, вицепрезидент Правителство ще има, докато каже г-н Пеевски Виц на деня Виц на деня 40 годишен девственик се жени. Видял се на другия ден с приятели, и започнали да го разпитват:
- Кажи ся, кажи... как беше първата брачна нощ!?
- Мани, мани. Чисто нов х*й, в гъ*а си го навря!
Виц на деня Виц на деня Полицай разпитва шофьор:
- Сега ми обяснете как ударихте пешеходеца?
Шофьорът:
- Господин полицай, изобщо не съм го удрял! Аз спрях за да му дам предимство и той припадна от изненада...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Според изследвания на учените, жените прекарват средно по 7 години от живота си в банята, а мъжете 3 години пред вратата, питайки я "Кога ще бъдеш готова?"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори