×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Носителят на “Златна палма” “Обикновен инцидент” на Джафар Панахи в програмата на 24-ти “София Филм Фест на брега”
  • 500 плувци от 30 клуба ще мерят сили в „Парк Арена – ОЗК“
  • Андрей Янкулов свиква ВСС за определяне на временно и.ф. главен прокурор
  • Монтирани са 80 нови кошчета за кучешки отпадъци и са подмени 350 алейни кошчета. Използвайте по предназначение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Заради ДСБ отказаха да впишат новото име на НФСБ - "Силна България"


Заради ДСБ отказаха да впишат новото име на НФСБ - "Силна България"
Явно влиянието на „умнокрасивият политически елит“ е особено силно върху съдебната система, посочи лидерът на патриотичната формация Борис Ячев
14 Май 2022, Събота, 19:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Тази политическа саморазправа няма да ни спре да вървим по пътя, който избрахме още през 2011 година, когато се създаде партия НФСБ, заявиха от партията

 

Заради една от партиите в управляващата коалиция - "Демократи за силнна България" (ДСБ), Върховният касационен съд е отказал да впише промяната на името на НФСБ на "Силна България", съобщи председателят на формацията Борис Ячев.

Припомняме, че на 5 декември м.г. той наследи основателя и дългогодишен лидер на партията Валери Симеонов. На Конгреса тогава се гласува и промяна на името - на "Силна "България".

Ето какво написа във фейсбук Борис Ячев:

Със свое решение Върховен Касационен съд окончателно отхвърли решението на конгреса на партията да приемем името „Силна България“.

С това име искахме да покажем приемственост за НФСБ и посоката, към която всички ние като патриоти се стремим.

Силна България – България без зависимости, здраво защитаваща суверeнитета си, икономическите си интереси и грижеща се за българите в чужбина, когато имат нужда от подкрепа.

Абсурдно е, определението на съда, че името „Силна България“ преповтаря името на една от управляващите партии в момента.

Казвам абсурдно, заради това, че в регистъра на политическите партии в страната ни има много такива със сходно звучащи имена – различните земеделски партии, социалдемократически, възрожденски и много, много други.

Явно влиянието на „умнокрасивият политически елит“ е особено силно върху съдебната система.

Тази политическа саморазправа няма да ни спре да вървим по пътя, който избрахме още през 2011 година, когато се създаде партия НФСБ.

Това е нашият път – за Силна и просперираща България!

Продължаваме гордо с името НФСБ, партия, която винаги е работила и ще работи за Силна България!

 


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Линдзи Вон претърпя нова операция Линдзи Вон претърпя нова операция 20/02/2026, Петък 21:17 0
Тервел ИЛИЕВ Любо Пенев намери сили за шеги Любо Пенев намери сили за шеги 20/02/2026, Петък 19:49 0
11
Коментара по темата
11.
bg
15.05.2022 08:19:27
8
4
УКРАИНСКА БЕЖАНКА :
„БЪЛГАРИТЕ СА АБСОЛЮТНО ТЪПИ И ОГРАНИЧЕНИ ЦИГАНИ .
ВСЯКА ДЪРЖАВА ИМА СВОИТЕ ИЗРОДИ, НО ТУК СА ОСОБЕНО МНОГО !“
НАГЛИ !
ОТВРАТИТЕЛНО АРОГАНТНИ !

ЗА ТАКИВА НАХАЛНИЦИ, БЪЛГАРСКИТЕ УПРАВЛЕНЦИ ПРОДАЖНИЦИ СИ РАЗПРАХА ЗАДНИЦИТЕ !

Храни куче да те лае !
10.
End of story
15.05.2022 03:39:39
2
15
Валерка ,
И ти също като оня белия папагал Волен ,
И НА ИСУС ХРИСТОС да се прекръстите , вече нЕма кой да Ви поверва !
Сори , ама трябва да приемете истината , а тя е , че може само да си мечтаете за електората на лУна ...
9.
баххх
15.05.2022 01:49:52
6
5
Корумпирани съдии! Ако беше нещо в полза на псевдодемократите-няма проблем! Там са им калинките в съд и прокуратура!После Гешев бил за гонене..
8.
Х
14.05.2022 23:39:15
3
16
Тоз едно име не може да измисли ,камо ли да гласува закони...
7.
значи
14.05.2022 22:45:26
9
5
Значи никой освен жълтопаветниците на оня гном Атанасов не могат да носят в името си България...ай сиктир ве. Узурпираха държавата.
6.
хахаХАХАХААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14.05.2022 22:26:58
3
13
ХАХА ""ПРЕОБЛЯКАЛ СЕ ИЛИЯ /прекръстило се нфсбту/КАТ СЕ ПОГЛЕДНАЛ ПАК В ТИЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СТИГА С ТЕЗИ ""УЙДУРМИ ""БЕ!!!!!!!!!!!!
5.
запознат
14.05.2022 21:31:26
14
5
Цялата съдебна власт е подчинена на Христо Иванов и компания.Още от когато беше министър на правосъдието при Бойко си тури удобните съдии..сега отново коли и беси чрез министърката си-бивша негова секретарка.
4.
*********
14.05.2022 19:30:19
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
И Ко стана ся?
14.05.2022 19:20:10
4
30
Фронтовакът се спаси с незаконна кооперация с променен статут и хотелче до границата,и ся вече е "силен българин".Що не се очудвам?
2.
Пременил се Илия...
14.05.2022 19:16:01
3
26
...погледнал се-пак в тия!
1.
Смях
14.05.2022 19:03:10
5
32
Памперсите на ГЕРБ както и да се пишат все тая,видяхме ги.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Слави Трифонов: Министър отстранява разследващите на (само)убийствата край „Петрохан“ Слави Трифонов: Министър отстранява разследващите на (само)убийствата край „Петрохан“ Това е чудовищен скандал, коментира той Десетки жалби срещу EVN: Тези хора са решили да ни затрият, споделят потърпевши Десетки жалби срещу EVN: Тези хора са решили да ни затрият, споделят потърпевши Сметките на някои от тях са тройно по-високи Откриха SHARKS SWIMMING CUP: 500 състезатели превръщат Бургас в столица на плуването Откриха SHARKS SWIMMING CUP: 500 състезатели превръщат Бургас в столица на плуването 30 клуба и повечето национали се състезават в "Парк Арена - ОЗК" Доайенът на БСП инж. Петър Кънев: За мен беше чест да работя за Бургас, време е Крум Зарков да оглави листата Доайенът на БСП инж. Петър Кънев: За мен беше чест да работя за Бургас, време е Крум Зарков да оглави листата Утре Националният съвет ще утвърди водачите по места, лидерът Крум Зарков сам е поискал да води във Втори МИР Проф. Дайнов: Трагедията в „Петрохан“ е руско мероприятие, затова Митов и Борисов се скриха Проф. Дайнов: Трагедията в „Петрохан“ е руско мероприятие, затова Митов и Борисов се скриха Не искат да са между шамарите, но такива номера, с които Путин стана президент, на българска земя не дават 100% резултат, коментира той Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас Момичето е в отлично здравословно и психическо състояние Какво направи Кристина Димитрова с наследството на Агент Тенев Какво направи Кристина Димитрова с наследството на Агент Тенев Певицата разкри, че част от наследството вече звучи в нови дуети и проекти Хампарцумян се отметна, че еврото няма да вдигне лихвите Хампарцумян се отметна, че еврото няма да вдигне лихвите През 2025 г. финансистът ни уверяваше, че няма да има промяна, година по-късно вече прогнозира плавно покачване БДУ подписа меморандум за сътрудничество с Медицински център „Стем Плюс“ БДУ подписа меморандум за сътрудничество с Медицински център „Стем Плюс“ Студентите ще получат повече възможности за практика и участие в научни проекти ОДМВР-Бургас издирва 17-годишната Елена от жк "Меден рудник" ОДМВР-Бургас издирва 17-годишната Елена от жк "Меден рудник" Момичето е високо около 170 см, с черна коса и бенка над горната устна отдясно
Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Законодателният орган одобри преименуването на международното летище, очаква се подписът на губернатора Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България През 1992г  той превърна вече бившият мъж Андрей Миронов в Андриана Миронова Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Предстоят първи тестове върху хора Руснаци са продали имоти в България за над 21 млн. евро през 2025 г Руснаци са продали имоти в България за над 21 млн. евро през 2025 г Преките чужди инвестиции са нараснали с 14% до 3.2 млрд. евро Скариди за 14 евро и калмари над 22 евро: ценови шок в Гърция Скариди за 14 евро и калмари над 22 евро: ценови шок в Гърция Вдигнаха сериозно цените Най-скъпото пътуване на крал Чарлз III – 458 000 евро за визита до Самоа и Австралия Най-скъпото пътуване на крал Чарлз III – 458 000 евро за визита до Самоа и Австралия Официални доклади за 2024/25 г. разкриват 43 отделни пътувания на членове на кралското семейство, при които пътните разходи са били най-малко 17 000 британски лири, което е значително увеличение спрямо 27-те пътувания, регистрирани през предходните 12 месеца Nestle се разделя със сладоледа: Фокус върху кафе и храни за домашни любимци Nestle се разделя със сладоледа: Фокус върху кафе и храни за домашни любимци Вижте на какво се дължи преструктурирането Виктор Орбан: Украйна иска хаос в Унгария преди парламентарните избори Виктор Орбан: Украйна иска хаос в Унгария преди парламентарните избори Според премиера Киев използва политически натиск и енергийни инструменти Тръмп разпореди на Пентагона да публикува документи за НЛО и извънземни Тръмп разпореди на Пентагона да публикува документи за НЛО и извънземни През последните години Пентагонът разшири усилията си за каталогизиране, проследяване и разследване на доклади за НЛО чрез своята Твърде млад почина известен актьор от популярен сериал, излъчван в България Твърде млад почина известен актьор от популярен сериал, излъчван в България Дейн играеше ролята на патриарха на семейството Кал Джейкъбс в хитовия тийнейджърски сериал на HBO „Еуфория“
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Българинът разбра, че с новите заплати нищо не може да си купи Виц на деня Виц на деня - Тате, смятам да се запиша в армията. Чух, че жените си падат по мъже с униформи.
- Не е от униформата, сине. Жените знаят, че ако си бил в армията, си научен да изпълняваш заповеди и да ядеш буламачи.
Виц на деня Виц на деня Една мацка излиза бясна от автосервиза.
- Какво стана? - пита я приятелката и.
- Какво ли. Този идиот вместо да ми оправи колата, ми разправя, че трябвало да ми смени тампона!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пластичната хирургия е като санирането - сменя се фасадата, но канализацията е същата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори