Събориха легендарен търговски център на ул.“Александровска“, за да построят 7-етажна сграда
Търговски център „Бургас“ и казино „Ел Дорадо“ вече са сринати със земята
Легендарният търговски център „Бургас“, намиращ се на ул.“Александровска“ при пресечката с ул.“Любен Каравелов“ е сринат, видя Флагман.бг.
Събарянето на едноетажното здание е започнало преди три дни. В началото на следващата седмица трябва да бъдат изнесени строителните отпадъци.
Към този момент липсва табела за инвеститора и строителните дейности. Такава трябва да бъде поставена до дни.
По информация на Флагман.бг там ще се издигне многофункционална 7-етажна сграда, която ще е на калкан с търговски център „Алекс“ на ул.“Александровска“ и кооперацията на ул.“Любен Каравелов“. Става въпрос за мащабно строителство на поне 6 хил.кв.метра РЗП. Цените на кв.м. в тази част на Бургас започват от 2 хил.евро.
Строителството е поверено на „Хит строй К“ ЕООД на Георги Кузманов.
Апаши разбиха и обраха манастира "Св. Четиридесет мъченици" в село Кътина
Николета и Ники Михайлов напускат България
Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите
Почти 1 милион българи работят на минимална заплата, сочат данните на НАП
Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г.
Нова опасност сред биохакери и инфуенсъри
Почина младият художник Деян Янев
Новият премиер на Унгария реже драстично заплатите на висшите държавни служители, свива наполовина и своята
Голям проблем на границата с Турция, не признават лични карти, ако...
Мутрите във Варна бяха "мегатъпи парчета". Запалиха ми заведението, обяви Мишо Шамара
Иран заплаши САЩ с космически цени на петрола
Съдийската комисия спря правата на двама рефери след касапското изпълнение в Разград

Ама никой нормален човек не би се набутал иначе там.
Тъп съм понеже съм беден или съм беден понеже съм тъп?
Сега е моментът да се продава, ане да се купува. Купуването на имот- следващата година на много по-изгодните цени!