Служителка на БНБ отвя всички в "Стани богат"
Банкерката си тръгна от предаването с 20 000 лева
Служителката на БНБ Мариела Драганова игра уникално и заради това си тръгна от предаването "Стани богат“ с 20 000 лева. Може би с тази печалба тя ще сбъдне мечтата си да пътува до Австралия, както обяви по време на ефир.
Банкерката изкара късмет на въпроса: "Кой е основател на групата "Брейзън Абът“ с музиканти на "Дийп Пърпъл" и "Юръп" през 1994 г.?
Отговорите бяха: Иван Лечев, Димитър Ковачев-Фънки, Митко Щерев и Николо Коцев.
Мариела каза, че знае за Лечев, Фънки и Щерев, но само за Николо Коцев не е чувала. Тя след това предположи, че групата е създадена в чужбина и маркира Николо Коцев. Това, за нейно огромно щастие, се оказа и верният отговор.
Късметът бе на нейна страна и при следващия въпрос за 20 000 лева! Тя трябваше да отговори на въпроса: "Кой художник се е родил в пожар, умрял е в асансьор и рисува сам себе си летящ в част от картините си?".
Отговорите бяха: Анри Матис, Марк Шагал, Салвадор Дали и Пабло Пикасо.
Тя вече нямаше жокери и реши, че ще рискува с Шагал. Което, за нейн късмет отново, се оказа и правилният отговор!
Последва въпрос за 30 000 лева. Той бе: "Кой е автор на романа "Хубавият жълт Дунав?“.
Отговорите бяха: Дикенс, Хемингуей, Верн и Толстой.
Тук Мариела видимо се притесни и се отказа от играта, за да запази парите, които бе спечелила. Извън играта тя маркира Хемингуей, но сгреши, тъй като се оказа Верн – роман, дописван посмъртно от сина му.
Нов старт за 3 зодии, време е за решителни стъпки и личен растеж
Като на баба: Най-добрата рецепта за пилешка супа срещу грип
Спорната общественост у нас подкрепи Ивет Лалова за допинг скандала
Пребиха водещ журналист пред дома му
Габриела Петрова защити Ивет Лалова
Легендата на Левски Топузаков е фурия и в академичните среди
Висш германски политик: Европа не може да се защити без САЩ
Почина велик музикант
Зодиите, които ще преминат през най-трудния край на януари - как да се справят със стреса и напрежението
Сензация: Макрон и Тръмп пускат България на Световното в САЩ?
Елементарна грешка, която съсипва печенето на месо - не я правете
ФБР залови Райън Уединг - един от най-издирваните 10 бегълци
