Безредици в Народното събрание заради спрян микрофон
Председателстващият Мирослав Иванов прекъсна изказване на парламентарния водач на ГЕРБ Десислава Атанасова
Спрян микрофон предизвика безредици в пленарната зала на Народното събрание. Повод стана спор между ГЕРБ и управляващите за състоянието на страната. Парламентарният водач на партията Десислава Атанасова излезе с критична декларация, която след това бе оборена от вицепремиера и финансов министър Асен Василев.
Атанасова след това пак взе думата, за да изкаже отношението си. Председателстващият заседанието Мирослав Иванов обаче в един момент й спря микрофона с аргумента, че е прослочила времето с минута и половина.
Тогава депутати от ГЕРБ се насочиха към трибуната и призоваха Иванов да остави Атанасова да се доизкаже. Той обаче отказа. След това представители на няколко парламентарни групи от управляващите и опозицията се засилиха към трибуната. Мирослав Иванов пък даде почивка за успокояване на страстите.
Скандалът стана в присъствието и на премиера Кирил Петков. Той обаче невъзмутимо използва безредиците, за да проведе разговор по телефона.
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

Нелепо и несериозно е да сравнявате сегашната власт с тази на Боко Харам... Излагате се
Писукат и злоупотребяват с толерантността на българите към педалите!
Магистралите на Киро и компания, са на огледалцето!
Не сме имали по-корумпирани надрусеняци за управляващи в цялата 13 вековна история на България!
Оставка,Съд и Затвор за четворната, мафиотска коалиция!
Само далавераджии и джендъри...
От една година обществото живее в някакъв кошмар.
Никой не знае утре какво ще му се случи, не знае дали ще бъде излъган и измамен.
Голямо крадене падна 12 години.
Сега хората се мъчат да поправят щетите ама ще е трудно.
Ако имаше Прокуратура щеше да е по-лесно, ама няма.
Никога повече герб-дпс-бсп-дс!
Лъжата и далаверата ги споява в ограбването на България!
Каквото и да крещят, фактите са по-силни от писъците им!
При Борисов бе много по-добре!