Безредици в Народното събрание заради спрян микрофон
Председателстващият Мирослав Иванов прекъсна изказване на парламентарния водач на ГЕРБ Десислава Атанасова
Спрян микрофон предизвика безредици в пленарната зала на Народното събрание. Повод стана спор между ГЕРБ и управляващите за състоянието на страната. Парламентарният водач на партията Десислава Атанасова излезе с критична декларация, която след това бе оборена от вицепремиера и финансов министър Асен Василев.
Атанасова след това пак взе думата, за да изкаже отношението си. Председателстващият заседанието Мирослав Иванов обаче в един момент й спря микрофона с аргумента, че е прослочила времето с минута и половина.
Тогава депутати от ГЕРБ се насочиха към трибуната и призоваха Иванов да остави Атанасова да се доизкаже. Той обаче отказа. След това представители на няколко парламентарни групи от управляващите и опозицията се засилиха към трибуната. Мирослав Иванов пък даде почивка за успокояване на страстите.
Скандалът стана в присъствието и на премиера Кирил Петков. Той обаче невъзмутимо използва безредиците, за да проведе разговор по телефона.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Нелепо и несериозно е да сравнявате сегашната власт с тази на Боко Харам... Излагате се
Писукат и злоупотребяват с толерантността на българите към педалите!
Магистралите на Киро и компания, са на огледалцето!
Не сме имали по-корумпирани надрусеняци за управляващи в цялата 13 вековна история на България!
Оставка,Съд и Затвор за четворната, мафиотска коалиция!
Само далавераджии и джендъри...
От една година обществото живее в някакъв кошмар.
Никой не знае утре какво ще му се случи, не знае дали ще бъде излъган и измамен.
Голямо крадене падна 12 години.
Сега хората се мъчат да поправят щетите ама ще е трудно.
Ако имаше Прокуратура щеше да е по-лесно, ама няма.
Никога повече герб-дпс-бсп-дс!
Лъжата и далаверата ги споява в ограбването на България!
Каквото и да крещят, фактите са по-силни от писъците им!
При Борисов бе много по-добре!