Безредици в Народното събрание заради спрян микрофон
Председателстващият Мирослав Иванов прекъсна изказване на парламентарния водач на ГЕРБ Десислава Атанасова
Спрян микрофон предизвика безредици в пленарната зала на Народното събрание. Повод стана спор между ГЕРБ и управляващите за състоянието на страната. Парламентарният водач на партията Десислава Атанасова излезе с критична декларация, която след това бе оборена от вицепремиера и финансов министър Асен Василев.
Атанасова след това пак взе думата, за да изкаже отношението си. Председателстващият заседанието Мирослав Иванов обаче в един момент й спря микрофона с аргумента, че е прослочила времето с минута и половина.
Тогава депутати от ГЕРБ се насочиха към трибуната и призоваха Иванов да остави Атанасова да се доизкаже. Той обаче отказа. След това представители на няколко парламентарни групи от управляващите и опозицията се засилиха към трибуната. Мирослав Иванов пък даде почивка за успокояване на страстите.
Скандалът стана в присъствието и на премиера Кирил Петков. Той обаче невъзмутимо използва безредиците, за да проведе разговор по телефона.
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина

Нелепо и несериозно е да сравнявате сегашната власт с тази на Боко Харам... Излагате се
Писукат и злоупотребяват с толерантността на българите към педалите!
Магистралите на Киро и компания, са на огледалцето!
Не сме имали по-корумпирани надрусеняци за управляващи в цялата 13 вековна история на България!
Оставка,Съд и Затвор за четворната, мафиотска коалиция!
Само далавераджии и джендъри...
От една година обществото живее в някакъв кошмар.
Никой не знае утре какво ще му се случи, не знае дали ще бъде излъган и измамен.
Голямо крадене падна 12 години.
Сега хората се мъчат да поправят щетите ама ще е трудно.
Ако имаше Прокуратура щеше да е по-лесно, ама няма.
Никога повече герб-дпс-бсп-дс!
Лъжата и далаверата ги споява в ограбването на България!
Каквото и да крещят, фактите са по-силни от писъците им!
При Борисов бе много по-добре!